کود موجب سراسر جنوب غربی فلوریدا امید برای جلوگیری از آلودگی مواد مغذی توقف شکوفه جلبک

کارل اشنایدر و پاتریک رایلی فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 4, 2020فصل بارانی

توسط ABDOOSNEWS در 15 خرداد 1399

فصل بارانی در جریان است در جنوب غربی فلوریدا و با آن می آید تلاش از دولت های محلی برای جلوگیری از بیش از حد مواد مغذی در این منطقه خواهد شد.

لی و ذغال سنگ شهرستانهای استان و همچنین شهرستانها که وضع داخل را اجرا کود موجب امید مهار مضر جلبک شکوفه و کاهش مواد مغذی آلودگی در آب طوفان رواناب.

نیاز به کاهش مواد مغذی برجسته شد در سال 2018 زمانی که جنوب غربی فلوریدا بود ضربه توسط جلبک های سبز-آبی و قرمز جزر و مد در همان زمان ویرانگر حیات وحش و اقتصاد محلی. سپس فرماندار ریک اسکات در حال حاضر یک سناتور ایالات متحده اعلام متحده اضطراری برای چند استان ها بیش از شیوع.

جلبک ها طبیعی هستند اما در حال تغذیه مواد مغذی از مزارع متری و فاضلاب از لوله های سوراخ دار و یا سپتیک تانک.

در miami gardens, جزر و مد قرمز و شکوفه و قرمز رانش جلبک باعث شد این شهر به موضوع خود را کود فرمان.

"کیفیت آب فقیر نه تنها اثرات زیستگاه های حیات وحش و کیفیت زندگی را برای ساکنان جزیره, اما آن را می توانید به طور مستقیم تحت تاثیر اقتصاد محلی ما با کاهش ارزش املاک و تجربه کلی از بازدید کنندگان به جزیره ما گفت:" هالی Milbrandt شهر معاون مدیر منابع طبیعی است.

این شهرستان به تصویب رسید آن فرمان در سال 2007 به عنوان "بخشی از یک چند جانبه تلاش توسط شهر Sanibel به کاهش مواد مغذی شسته شدن و رواناب که منجر به شکوفه جلبک و کیفیت آب فقیر," او گفت:.

Milbrandt گفت: باید برای آموزش و پرورش جامعه یک اولویت است گفت: یکی از اهداف این قانون است "به منظور توسعه آگاهی قوی از ارتباط بین فعالیت های متری در خیابان ها و سیستم های فاضالب های سطحی و آب های طبیعی بدن در میان تمام کسانی که زندگی و کار در شهر miami gardens."

این شهر کود فرمان می گوید که کسب و کار خرده فروشی در Sanibel "باید با ارسال یک یادداشت در یک محل آشکار در نزدیکی کود ..." علائم کمک به مشتریان درک کود محدودیت در محل در داخل شهر.

دیگر احکام در سراسر جنوب غربی فلوریدا لازم نیست شبیه زبان برای خرده فروشان و محیط زیست می گویند خرده فروشان همچنان به فروش نیتروژن-لود کود در طول بان. خانه انبار و لاو' دفاتر شرکت های بزرگ نمی گرداند تماس قبل از چاپ مهلت در مورد شیوه های خود را.

امیرحسین Chin, استادیار شهری کیفیت آب و خاک در UF/IFAS موافق است که آموزش و پرورش یک اولویت مورد کود استفاده کنید.

"همه ما نیاز به دانستن علل و عواقب ناشی از آلودگی مواد مغذی و چگونه ما می تواند خوب استوارت از مناظر و حتی در حیاط خلوت ما," او گفت:. "مسکونی کود نیست تنها منبع مواد مغذی آلودگی ... اما فقط به خاطر مسکونی کود نیست تنها منبع معنا نیست که آن را یک منبع در همه است و ما نباید در مورد آن نگران باشید."

ترجمه: نادر leatherback لاک پشت دریایی خال دار تودرتو در Sanibel

یک هدف از Sanibel و دیگر شهرداری های محلی' کود موجب کاهش نشت و رواناب از مواد مغذی از نامناسب یا بیش از حد لقاح شیوه های است که کمک به نیتروژن و فسفر آلودگی این شهر از منابع آب.

جنوب غربی فلوریدا را تازه آب نمی به طور طبیعی مقدار فسفر و مصب اصلا ازت متشکرم, تا زمانی که آنها اضافه شده آن را می توانید خوراک جلبک شکوفه با توجه به یک مطالعه اخیر از دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم است.

شکوفه می تواند آسیب به اکوسیستم و مطرح خطرات بهداشتی برای انسان و حیات وحش است.

"چند وجود دارد که مطالعات انجام شده در فلوریدا و همچنین در مکان های دیگر در سراسر ایالات متحده و جهان است که نشان داده اند که کود اعمال مسکونی مناظر است که یک ماده مغذی منبع به پایین دست آب بدن گفت: AJ Chin, استادیار شهری کیفیت آب و خاک در UF/IFAS.

حتی با شواهد بالقوه اثرات کودهای شیمیایی بر روی آب با کیفیت دانشمندان نامشخص است اگر ممنوعیت موثر هستند.

"این است که تا حد زیادی به دلیل ایجاد یک اثر قابل توجهی از کود ممنوعیت کیفیت آب نیاز دراز مدت و موقتی ویژه پایش کیفیت آب و پژوهش/نظارت نبوده است تکمیل شده (اگر چه ما در این کار در آزمایشگاه و با برخی از همکاران)," Chin گفت.

آیا شما اجرا از یک سمی مار? ما عکاس خبری متوقف شد و فیلم برداری آن است.

مجموعهای از منابع می تواند منجر به تخریب کیفیت آب, بنابراین حتی اگر یک کود ممنوعیت موثر است, ممکن است در حالی که برای تحقق بخشیدن به مزایای. بدون شک وجود دارد که کود منجر به آلودگی مواد مغذی در جنوب غربی فلوریدا آب, او گفت:.

ذغال سنگ شهرستان تصویب سختگیرانه تر کود قوانین در تابستان گذشته به عنوان بخشی از تلاش برای بهبود کیفیت آب با کاهش مواد مغذی آلودگی است.

در میان چیزهای دیگر کالیر فرمان را پوشش می دهد که unincorporated بخشی از شهرستان شامل یک سال-گرد فسفر بان — مگر اینکه آزمون خاک نشان می دهد که مواد مغذی مورد نیاز است.

بر خلاف دیگر شهرداری این شهرستان ندارد و به اصطلاح فصل بارانی خاموشی دوره است. به جای ذغال سنگ اجازه نمی دهد که کود اگر خاک اشباع شده است, قبل از باد و باران سنگین یا در هنگام سیل/طوفان گرمسیری دیده بان و یا هشدار دهنده.

"من فکر می کنم فرمان خوب و جامد است در آنچه باید انجام شود" گفت: Danette Kinaszczuk این شهرستان را کنترل آلودگی مدیر.

اگر چه این شهرستان در حال حاضر انجام شده است "یک تن" از امدادرسانی به او گفت: بیشتر ممکن است مورد نیاز است. Kinaszczuk گفت: بسیاری از مردم که او را به صحبت در مورد نمی دانم فسفر بان کی مون در ذغال سنگ و فکر می کنم این شهرستان یک دوره خاموشی.

"ما قطعا نیاز به برخی از آموزش و پرورش و توسعه" او گفت:.

ذغال سنگ دارای یک وب سایت به نام dontoverfeed.com که جادوها باید ها و نبایدها از فرمان. نقض county فرمان مجازات جریمه نقدی تا 500 دلار اما county مقامات Kinaszczuk گفت: تمرکز بر آموزش ساکنان و دیده نمی شود هر مجرم تکرار نشده است.

در بدن آب شیرین مانند سروصدا استخر جلبک ها رشد نمی مگر اینکه فسفر است و در حال حاضر آن را تغذیه Kinaszczuk گفت. با کمتر فسفر او گفت: شما می بینید کمتر شکوفه جلبک در آب شیرین که به معنی مردم خواهد اسپری آفت کش ها کمتر. که به نوبه خود می تواند منجر به به طور کلی بهتر است کیفیت آب از جمله ماهی کمتر کشته شدن Kinaszczuk گفت.

مگر اینکه گران آزمایش انجام می شود آن را سخت به دقت اشاره کردن که در آن مواد مغذی می آید از او گفت:.

Lee County کود فرمان شامل خاموشی دوره بین تاریخ 1 ژوئن و سپتامبر. 30 در unincorporated areas از شهرستان.

شهرستان فرمان می گوید هدف آن این است که: "ملاقات موظف استانداردهای کیفیت آب و به حداقل رساندن اثرات منفی زیست محیطی گفت: کودهای شیمیایی را در و در لی شهرستان دریاچه ها و کانال مصب داخلی آب شیرین تالاب های Caloosahatchee رودخانه و مراکز آبهای خلیج مکزیک است."

شهر کیپ مرجان را فرمان یکسان است به لی شهرستان شده است و در اثر پس از سال 2010 شهرستان سخنگوی مورین Buice نوشت: در یک ایمیل.

"در واقع ما در حال تلاش برای کاهش رواناب مواد مغذی به دریاچه ها و کانال" گفت: Kraig Hankins, محیط زیست, زیست شناس با شهر کیپ مرجان. "سال گذشته ما را بیشتر فیزیکی آگهی ها و تابلوهای تبلیغاتی مردم را آگاه از احکام."

شیرجه رفتن عمیق تر: فلوریدا DEP به ارمغان می آورد سروصدا بحث به ناپل باغ گیاه شناسی

به علاوه: جنوب غربی فلوریدا شهرداران و کارشناسان دیدار به بحث در مورد مسائل کیفیت آب

بیشتر: سپتیک نشت کود اجرا کردن اهداف از لی آب پاک کردن تلاش

کیپ تا به حال آن کود فرمان در محل 10 سال Hankins گفت: اما برخی از ساکنان هنوز هم در تماس شهر پس از دیدن آگهی ها پرسیدن که چرا احکام در حال حاضر در محل پیشبرد شواهدی وجود دارد که بیشتر آموزش و پرورش در دوره خاموشی و استفاده از کود مورد نیاز است در سراسر جنوب غربی فلوریدا.

این شهرستان است که به دنبال در چند فن آوری به تقویت کود فرمان و کمک جلو و مواد مغذی اضافی از آب Hankins گفت. این شهرستان در حال برنامه ریزی یک مطالعه در هر دو نگاه کنید به تعیین اگر آنها یک ابزار موثر است.

خارج از کود استفاده از راه حل های دیگر در دسترس هستند برای کمک به جلوگیری از آلودگی مواد مغذی در جنوب غربی فلوریدا آب.

در طول یک ماه فوریه سروصدا کارگاه در ناپل استیو پرستون, از ذغال سنگ شهرستان سروصدا تیم مدیریت زمان استفاده از باغ مسکونی که مستقیم باران به مناطق که در آن گیاهان می تواند جذب مواد مغذی اضافی.

"من باران عشق باغ و شما هرگز آنها را ببینید" پرستون گفت: در این جلسه. "باران می آید و سقف پایین جلوی خانه به باغ. آنها زیبا و دل انگیز و بزرگ کار می کنند."

IFAS مشخص شده نه فلوریدا-دوستانه محوطه سازی اصول:

  • حق گیاه مناسب محل
  • آب کارآمد
  • بارور مناسب
  • مالچ
  • جذب حیات وحش
  • مدیریت حیاط آفات
  • مسئولانه بازیافت حیاط (و) و ضایعات
  • کاهش رواناب فاضالب های سطحی
  • محافظت از اسکله

با استفاده از برخی از مسکونی محوطه سازی شیوه می تواند کمک به محدود کردن جریان مواد مغذی به منطقه آب.

شهر بونیتا اسپرینگز تبدیل شده به یک راکتور به کمک کشیدن مواد مغذی از آب قبل از آن می رسد مصب و خلیج فارس. راکتور با استفاده از تراشه های چوب برای جذب مواد مغذی است.

"اگر ما می تواند آهسته چگونه به سرعت در آب حرکت پایین دست با استفاده از رنگ سبز زیرساخت ها و کم تاثیر استراتژی های توسعه برای مدیریت شهری رواناب فاضالب های سطحی ما را افزایش می دهد طبیعی مواد مغذی حذف فرآیندهای رخ می دهد که در خاک و آب, بدن,," Chin گفت.

بیشتر: چگونه تراشه های چوب و شن استفاده می شود برای جلوگیری از جلبک های سبز-آبی در بنیتا طلبانه رودخانه

محلی و تاریخ خاموشی:

بونیتا اسپرینگز: 1 ژوئن – سپتامبر. 30. بنیتا به تصویب یک دوره خاموشی که در آن با استفاده از کودهای حاوی نیتروژن و فسفر ممنوع است.

کیپ کرال و unincorporated لی شهرستان: ممنوع دوره نرم افزار ژوئن است 1 – Sept. 30. و در غیر این صورت در طول سیل دیده بان و یا هشدار طوفان گرمسیری دیده بان و یا هشدار طوفان دیده بان و یا گرم و یا اگر باران به احتمال زیاد است.

Fort Myers Beach: کودهای حاوی نیتروژن و/یا فسفر نمی توان به چمن و/یا چشم انداز گیاهان در طول فصل بارانی (1 ژوئن – سپتامبر 30).

مارکو جزیره: اعمال نمی شود کود ژوئن 1 - Sept. 30 و یا در هنگام بارندگی مورد انتظار است.

ناپل: اعمال نمی نیتروژن / کود فسفر در تاریخ 1 ژوئن – سپتامبر. 30 و یا در هنگام بارندگی مورد انتظار است.

Sanibel: هیچ اپلیکاتور باید درخواست کودهای حاوی نیتروژن و/یا فسفر به چمن و/یا چشم انداز گیاهان در "فصل بارانی" (تعریف شده به عنوان ژوئیه 1 تا سپتامبر. 30 هر سال تقویم).

Unincorporated ذغال سنگ شهرستان: هیچ کود اگر خاک اشباع شده است, قبل از باد و باران سنگین یا در هنگام سیل/طوفان گرمسیری دیده بان/اخطار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن