گوگل برای کمک به کارآموزان تابستان با تکنولوژی های منبع باز

Thanks به تکنولوژی های منبع باز هزاران جوان مردم را به پیوستن به گوگل از خانه های خود در 43 کشور برای تابستان

توسط ABDOOSNEWS در 24 خرداد 1399

Thanks به تکنولوژی های منبع باز هزاران جوان مردم را به پیوستن به گوگل از خانه های خود در 43 کشور برای تابستان کارآموزی به عنوان فرد در کلاس و مراسم فارغ التحصیلی باید لغو شده و طبق اخبار فناوری.

این اولین سال که گوگل تابستان کارآموزی برنامه خواهد بود مجازی و چندین ویژگی های کارآموزی خواهد تمرکز بر روی پروژه های منبع باز.

گوگل روز جمعه گفت که اگر چه بسیاری از جنبه های برنامه باقی می ماند همان با کارورزان کار از خانه این شرکت مجبور به ایجاد برخی از تنظیمات.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

"کارورزان نمی خواهد که به نفع کار در کنار با تجربه گوگل در یک سنتی دفتر محیط زیست که به نوبه خود اثرات انواع پروژه های آنها می تواند کار بر روی" این شرکت در بیانیه ای گفت.

منبع باز است که یک مدل است که باعث می شود یک محصول اساسی کد در دسترس برای هر کسی به کار, بنابراین حتی اگر کارورزان ندارد دسترسی به برخی منابع فنی در گوگل, اتاق کار, آنها هنوز هم می تواند کمک به پروژه های معنی دار.

گوگل شده است یک عامل منبع باز و پروژه ها مانند اندروید و کروم در حال حاضر به طور گسترده ای به تصویب رسید و در سراسر جهان است.

 Google had to make some adjustments
بسیاری از جنبه های برنامه باقی می ماند همان با کارورزان کار از خانه اما گوگل تا به حال به برخی از تنظیمات. Pixabay

بیش از دو دهه گذشته گوگل منتشر کرده است هزاران نفر از پروژه های منبع باز و نزدیک به 2,600 هنوز هم فعال است.

همچنین بخوانید: Covid-19 بیماران بدون علامت حساب برای بیش از 45 ٪ از تمام موارد: محققان

در علاوه بر این به کمک گوگل-ایجاد پروژه های مانند TensorFlow, Kubernetes, Istio کروم آپاچی پرتو و OSS-ریش ریش شدن ، کارورزان مقابله با پروژه برای حمایت از Covid-19 پاسخ تلاش از جمله یکپارچه سازی Covid-19 داده ها به داده های عوام و کمک به Covid شدت پروژه.

گوگل می گوید که تاکنون بیش از 1000 ویژگی های کارورزان به طور فعال کمک به پروژه های منبع باز. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن