عجیب و غریب نمایندگی در بالیوود

Soon, Akshay Kumar دیده خواهد شد essaying نقش یک نما در "Laxmmi بمب". سونام کاپور به کاوش در پیچیدگی لزبین بود

توسط ABDOOSNEWS در 15 تیر 1399

Soon, Akshay Kumar دیده خواهد شد essaying نقش یک نما در "Laxmmi بمب". سونام کاپور به کاوش در پیچیدگی لزبین بودن در جامعه هند در سال گذشته "Ladki Ko Dekha Toh آیسا نمایش" در حالی که Manoj Bajpayee (در "علیگر") و پاکستان بازیگر فواد خان ("کاپور و پسران") بازی کرده اند, گی, شخصیت های در فیلم هندی. بالیوود پروژه داده اند گاه به گاه صدای به LGBTQIA+ جامعه وجود دارد به اندازه کافی عجیب و غریب نمایندگی?

برخی احساس می کنید نیاز است که بیشتر معتبر شخصیت های عجیب و غریب. برخی از احساس نیاز جامعه به خود این روایت از داستان های خود را. برخی احساس می کنید بالیوود نیاز به عذر خواهی برای استفاده از جامعه به عنوان یک "خنده دار تسکین" برای یک کلیشه است که آنها "نبرد تا امروز".

Follow us on Facebook برای به روز رسانی بیشتر از ما!!

"اگر شما واقعا فکر می کنم از جریان اصلی سینما چیزهایی را واقعا تغییر کرده است. من را شناسایی نمی کند با شخصیت است که وجود دارد در سال های اخیر فیلم به تصویر می کشد LGBTQI مسائل. من در تضاد با شخصیت. باید وجود داشته باشد یک راه طبیعی از نگاه مردم در جامعه" فیلمساز Onir گفت: سرپرستان.

"مردم قرار داده و در تلاش بسیاری می گویند درست به تصویب که تفکر سطح مانند" آه خدای من! این باید انجام شود'. و همین دلیل است که من در حفظ و گفت که فقط این مهم است که زنان شروع به گفتن داستان خود را, مهم است که جامعه شروع به گفتن داستان خود" Onir اضافه شده و مطرح یک سوال: "چرا سیستم عامل ساخت LGBTQI داستان با LGBTQI فیلم سازان چه کسانی هستند و افتخار. چگونه می تواند شخص دیگری بود داستان من آنچه که من تا به حال به می گویند؟"

queer representation in hindi flim cinema
آکشی کومار دیده خواهد شد essaying نقش یک نما در "Laxmmi بمب". Wikimedia Commons

محبوب drag queen Zeeshan علی احساس می کند "ما فقط خراش سطح از LGBTQIA+ با مردانه-به دنبال مردان همجنسگرا و یا hyper-زنانه لزبین در کمدی رومانتیک".

"نمایندگی LGBTQIA+ جامعه را در این صنعت کاملا به یک میزان نسبت به 10 to15 سال پیش. اما این کافی نیست. آن را هنوز هم به عنوان معتبر به عنوان آن نیاز به" Zeeshan گفت.

"در حال حاضر ما خراش سطح از LGBTQIA+ با مردانه-به دنبال مردان همجنسگرا و یا hyper-زنانه لزبین در کمدی رومانتیک. من کاملا در اینجا به صورت عجیب و غریب رام-com اما من خوب نیست با معمولی نمایندگی. بسیار نادر جریان اصلی فیلم مانند "علیگر' در واقع حفر کردن عمیق به کلاله در مواجهه با جامعه و من این را تحسین صداقت خود داستان سرایی. ما نیاز به اسکریپت با یک مطلب معتبر عجیب و غریب شخصیت به تصویر کشیدن. من هم احساس بالیوود به عنوان یک کل نیاز به عذر خواهی به بابی عزیزم به طور خاص transwomen به 'هجرت' جامعه و خفیف مردان خود را به عنوان 'خنده دار امداد' است که آیا ما می خندد بود قوی با اثر منفی بر روی عجیب و غریب جامعه است که ما هنوز جنگ تا امروز" اضافه شده Zeeshan بود که بخشی از Vh1 India اخیر مجازی هانوی ،

Harish Iyer که درگیر در فعالیت مدنی برای تعدادی از علل از جمله ترویج حقوق همجنسگرایان جامعه احساس می کند وجود دارد "تعداد بسیار کمی از فیلم های مربوط به LGBTQI جامعه".

"ما تقریبا هفت تا 10 درصد از جمعیت است علاقمند به جنس مخالف و cisgender. و ما لازم نیست که هفت یا 10 درصد یا حتی دو یا سه درصد از فیلم هایی که متمرکز بر LGBTQI مسائل. و وقتی که من می گویند متمرکز LGBTQI مسائل منظورم از صحنه 1 به صحنه 365 وجود دارد باید تنها LGBTQIA اما ما شخصیت های اصلی و یا حتی بخشی از subplot. ما هیچ جا در صحنه است. بنابراین ما در واقع جشن بسیار کمی است که ما دریافت می کنید اما حقیقت این است که ما باید بیشتر نمایندگی" Iyer گفت.

مایا کشیدن ملکه ذکر شده: "من هنوز هم احساس LGBTQIA+ جامعه است که هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک روند و نه به عنوان یک راه برای به صدای به جامعه است."

در بالیوود در یک زمان وجود دارد هنگامی که شخصیت همجنس گرا بودند و تمسخر در, های کلیشه ای و یا استفاده به عنوان تسکین خنده دار با هنرمندان مانند "Dostana", "Bol Bachchan", "ویر دی عروسی" و "شریک" پیشرو لیست نمونه. اما همه چیز تغییر کرده پس از آن.

اگر وجود دارد یک داستان از یک استاد که اخراج شد برای داشتن رابطه با یک مرد در Manoj Bajpayee را "علیگر" وجود دارد که پاکستان بازیگر Fawad Khan تصویر یک مرد باز در مورد گرایش جنسی به خانواده خود و پیدا کردن پذیرش در "کاپور و پسران (پس از سال 1921)".

Some feel there is a need for more authentic queer characters.
یک داستان عجیب و غریب از یک استاد که اخراج شد برای داشتن رابطه با یک مرد در Manoj Bajpayee را "علیگر". Wikimedia Commons

این سونام کاپور-starrer لزبین, درام "Ladki Ko Dekha Toh آیسا Laga" بود تبلیغ به عنوان pathbreaking. فراموش نکنید فیلم هایی مانند "آتش", "برادر من Nikhil", "مارگاریتا با یک نی", "ماه عسل سفر Pvt. Ltd." یا فاکتور فرعی در "مد", "قهرمان" و "Dishoom".

مدیر Onir با این حال احساس می کند "عجیب و غریب دید" است که هنوز هم گم شده است.

"ما دائما در حال صحبت کردن در مورد این صنعت چگونه از آن است که مایل به قرار دادن یک دیدگاه. من فکر می کنم سیستم عامل, تولید و نویسندگان که به دنبال در اصل مشروعیت بخشیدن به LGBTQI جامعه از طریق سینما در حال راه رفتن در یک جاده از انجام کاری که مربوط به ما است. یکی از فیلم 'پسر پاک' را تکان داد به من و من می تواند آن را مربوط به یک حادثه است که به تازگی اتفاق افتاد که در آن یک دختر از خودکشی به دلیل وجود فشار بسیار زیاد از خانواده اش که وجود دارد این است که چیزی اشتباه است با او. زمان آن است که مردم نیاز به درک که," او اضافه شده است.

Onir با اشاره به 2018 فیلم "پسر پاک" پخش در هند در سونی PIX HD. این شرح زندگی پسر باپتیست پدر و مادر که مجبور به شرکت در یک همجنسگرا در برنامه درمانی.

Anwesh Sahoo بود که آقای تاج گی جهانی هند در سال 2016 احساس "ما نقل مکان کرد و به یک دوره که در آن ما نیاز به بیشتر و بیشتر نمایندگی".

"بنابراین به وجود دارد بیشتر مردم از عجیب و غریب جامعه است که باید نشان داده شود. من فکر می کنم Faraz عارف انصاری در حال انجام است 'محض Khurma' در حال حاضر جایی که او در حال صحبت کردن در مورد غیر دودویی افراد, و من فکر می کنم که خواهد بود باور نکردنی فیلم. حتی در فیلم اخیر که من واقعا می خواهم برای دیدن که در آن نقش افرادی مانند ما انجام می دهند با وقار شغل است و یک اراده قوی فرد. در نظر است که ما باید یک راه طولانی برای رفتن" Sahoo گفت.

کشیدن ملکه الکس Mathew اشاره دارد که نیاز به "قرار دادن بیشتر داستان های عجیب و غریب وجود دارد".

"اگر شما می بینید وجود دارد مقدار زیادی بیشتر داستان های عجیب و غریب میاد بیرون. قرار دادن واقعی مردم عجیب و غریب در نقش" متیو گفت.

به این Ma Faiza افزود: "من می خواهم برای دیدن بیشتر داستان با شخصیت های عجیب و غریب که در آن تمایلات جنسی خود را بی ربط می شود و آنها باید meatier نقش با عمق دیگر از خود را ترجیح جنسی و جنسی خود را در مسیر. این امر می تواند خوب برای دیدن شخصیت های بودند که باز و عجیب و غریب و پذیرش از خود بلکه خیلی بیشتر از خود هویت جنسی."

همچنین بخوانید: آی فون خود را به جای گذرنامه گواهینامه رانندگی به زودی

کشیدن ملکه Prateek Sachdeva نام Betta نان متوقف است همچنین تبادل برای مطلب "ترانس گنجاندن".

"تا کنون ترانس نمایندگی گیر کرده است به کارگران جنسی یا گدا در سیگنال. آن را کاملا انجام می شود که در آن وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان های زیبا و چهره به نمایش در تمام جنبه های زندگی است. وجود دارد باید تنوع" اضافه شده Sachdeva بود که بخشی از Vh1 India اخیر مجازی هانوی ،

Onir توضیح داد: "من نمی خواهم هر کس دیگری به صحبت کردن در مورد من. من می خواهم و افتخار مردم و نه آنهایی که می ترسند که آنها چه کسانی هستند. من تا به حال مدیران به من گفتن " من Onir! ما در حال انجام خود را به نوعی از داستان'. آن را انجام نمی. اگر شما فکر می کنم آن است که من نوع فیلم و شما نمی توانید طنین انداز و سپس آن را انجام نمی," او اضافه شده است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن