دروازه طلایی شهرکهای برس قربانیان آتش سوزی که تا به حال خانه های تخریب شده در صورت سختی مسیر بهبودی

پس از Pranee Nakarintra خانه نابود شد در گلدن گیت و مستغلات براش آتش سوزی هفته گذشته او صرف سه شب خواب در ون خود در حال استراحت متوقف می شود و سپس سوار در سراسر کشور به ماندن با او ،

در حال حاضر او گیر در یک اتاق خواب خانه در Broward شهرستان با دختر و سه grandkids چون ون خود را شروع خواهد شد.

Nakarintra و 65 از دست رفته و همه چیز را در آتش اما احساس می کند او باید بازگشت به اموال او در اعماق جنگل در بره ، او نمیخواهد به در بحبوحه دختر او که از کار به دلیل COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

“اگر من اقامت بیش از حد طولانی این هیچ خوب” Nakarintra گفت. “من اهمیتی نمی دهند اگر من در خواب در ون. من احساس می کنم بهتر بود به این ترتیب من را خسته نکنید هیچ کس.”

صلیب سرخ آمریکا به Nakarintra پول برای خرید لباس و مواد غذایی است. در حال حاضر او را صرف آن پول در رفع ون به بازگشت به خانه به ذغال سنگ County, او گفت:.

این قربانیان خود را از دست داده خانه به یک ویرانگر آتش برس: در اینجا چگونه برای کمک به قربانیان دروازه طلایی شهرکهای براش آتش

براش آتش در گلدن گیت آمریکا که تخریب خانه اش آغاز کرد و در مارس 13. آن سوخته است از طریق شرقی ذغال سنگ شهرستان و تا کنون تخریب 12 خانه و 33 outbuildings.

تخلیه سفارشات برای ساکنان برداشته شد و دو روز پس از آتش سوزی آغاز شد و 8,250 هکتار براش آتش 75% موجود از بعد از ظهر چهارشنبه.

برای Nakarintra و دیگر ساکنان که خود را از دست داده و خانه در آتش بازیابی پیچیده است و به نظر می رسد دور.

شیرجه رفتن عمیق تر: دروازه طلایی شهرکهای قربانیان آتش سوزی از دست دادن خانه های خود را به شعله های

Khamdy Kiewsida زندگی پایین جاده از جایی که Nakarintra شد. خود را برترین نابود شد شعله های آتش, اما او حاضر به ترک اموال خود را.

Kiewsida, 57, است, مواد غذایی و بطری آب او را نگه می دارد در یک اهدا کولر زیر یک پناهگاه در نزدیکی اموال خود را. آتش سوخته و سوراخ در پارچهای است که به عنوان سقف پناهگاه طوری که او تا به حال مشکلات نگه داشتن خود را اهدا اقلام خشک است.

در شب Kiewsida خواب در ماشین خود را با یک پنجره نورد پایین برای خنک نگه دارید. او گفت که او هرگز ترک خود دروازه طلایی املاک ملک.

ویرانی: 12 خانه, 33 outbuildings در 36th خیابان جنوب شرقی برس آتش است که همچنان به سوزاندن

در آب و هوای گرم او را به یاد خانه اش کشور لائوس و قبل از آتش او گرم فلفل بامبو و انبه در اموال خود را که همچنین یادآوری او را از خانه.

“در حال حاضر شما نمی توانید رشد چیزی را خشک” Kiewsida گفت. “آن را به خوبی برای مدت زمان طولانی. همه چیز سوخته است. شما نمی خواهد رشد کند هیچ چیز خوبی برای چند سال دیگر.”

مهار کردن حجم پایین: 36 خیابان SE آتش برس کاهش در اندازه و مهار افزایش به 75%

Kiewsida است نه پس انداز و برنامه ای برای پاک کردن اموال خود را نابود شده توسط آتش در دست است. او را به جای زنده ماندن خود را از ماندن با یک عضو خانواده و یا در یک هتل.

مسیر خرید جدید برترین برای Kiewsida نامشخص است.

“من نیاز به یک خانه جدید اما من مطمئن هستم که چگونه که به” Kiewsida گفت. “آن را به خوبی خواهد بود اما کسانی که در حال رفتن برای آن پرداخت. I ain’t got no پول برای خرید آن است.”

دن مک ماهون 58 و همسرش کارولین, rita gary, 56, زندگی در یک خانه خاموش وودلند شهرکهای جاده, احاطه شده توسط درختان در دروازه طلایی شهرکهای قبل از آن ویران شد در این آتش است.

مک ماهون و همسرش در هتل ماند با سگ خود را به شب از آتش است. آنها پس از بازگشت و در حال زندگی در یک اجاره وسیله نقلیه تفریحی.

“ما فقط از نوع مبارزه با همه چیز” مک ماهون گفت. “بیمه نوع کند. آن را قریب به اتفاق قربانیان و مردم از من بپرسید آنچه ما نیاز داریم اما ما به نوعی نیاز به همه چیز. آن را کمی سخت به فکر می کنم.”

مایک کریستنسن نیز خود را از دست داده وودلند شهرکهای جاده خانه در آتش, که در آن او زندگی می کردند بیش از 40 سال است.

پسرش مایکل کریستنسن است رانده شده در سراسر منطقه و بررسی بر روی دیگران که خانههایشان را از دست دادهاند. یکی از همسایه ها اجازه داده است مایک کریستنسن به ماندن در خانه مهمان بود که دست نخورده توسط شعله های آتش.

“خدا را شکر که چیزی که از آن ساخته شده چون آب و برق را در اینجا حداقل” مایکل کریستنسن گفت.

گام بعدی این است برای تعمیر RV و حرکت آن را بر روی پدر خود ملک برای پدر خود را به طور موقت زندگی مایکل کریستنسن گفت.

“در حال حاضر آن را فقط در مورد همه چیز موقت است,” او گفت:. “من می دانم که بسیاری از مردم در اینجا می خواهم به در اموال خود را بدون توجه به آنچه که دولت از آن است.”

مایکل کریستنسن امیدوار است کمک های فدرال را برای قلم مو قربانیان آتش سوزی.

“ما از نوع برزخ” مایکل کریستنسن گفت. “هیچ کس می خواهد به لمس هر چیزی زیرا اگر FEMA در می آید و آنها می خواهند به ارزیابی آن و شما در حال حاضر انجام می شود بهبود و یا نقل مکان کرد و چیزهای که ممکن است خوب باشد.”

مایکل کریستنسن گفت: او قصد دارد برای ساخت یک خانه با پدر و مادر خود اموال در نهایت.

“ما آن را انجام پاپ” مایکل کریستنسن گفت. “او شده است عاطفی بالا و پایین بالا و پایین. امیدوارم زمانی که او می بیند چیزی در حال حرکت رو به جلو است که به شما کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im