Godrej Interio می پردازد ادای احترام به Sonu Sood; می گوید: خانه های امن پناهگاه

Godrej Interio homes
Godrej Interio ستایش کرده است, بازیگر, Sonu Sood برای تلاش های خود را برای کمک به کارگران مهاجر. Wikimedia Commons

Popular بازیگر, Sonu Sood بی امان تلاش برای متحد کردن کارگران مهاجر با خانواده های خود و آنها را در رسیدن به خانه های خود را با خیال راحت در میان مداوم Covid-19 بحران و مستند در سراسر کشور را به دست آورد ستایش از هر امکان و چهارم در چند هفته گذشته هر COVID-19 مشاوره سفر.

پرداخت ادای احترام به این بازیگر در یک DVC است که با هدف به Godrej Interio برجسته که خانه پناهگاه امن پناه که در آن کمی تسلی و لحظات با خانواده ما شادی و در حال حاضر بیشتر از همیشه.

دنبال NewsGram در Instagram به ماندن بگیرید به روز شد.

آنیل ماتور Chief Operating Officer, Godrej Interio گفت: “به عنوان ملت متعهد به مبارزه با این بیماری همه گیر ما فداکارانه قهرمانان مانند Sonu Sood نشان داده اند تلاش های قهرمانانه و کمک به بزرگتر تواند با متحد کردن کارگران مهاجر با خانواده های خود و آنها را در رسیدن به خانه های خود را با خیال راحت. این DVC است ادای احترام کوچک به جشن رزمندگان مانند Sonu همراه با دیگر افرادی که در حال ساخت یک اثر رانندگی تغییر با خدمت به افراد درمانده با متحد کردن عزیزان و آنها را قادر به ایجاد فضا برای خانواده ها. در این تست زمان ما سلام به همه این قهرمانان نوشتن فصل جدیدی از بشریت و ساخت فضا نه تنها برای خانواده بلکه در جامعه بزرگ است. با هم از طریق ما تلاش ادامه داد به عنوان هموطنان ما پدیدار خواهد شد قوی تر و شکست ویروس.”

SonuSood homes
بازیگر Sonu Sood می گوید که در خانه هستند و نه فقط ساختار با چهار دیوار. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: دهلی دولت خارج ‘ویژه تاج هزینه’ در مشروب

در علاوه بر این به پرداخت ادای احترام به ستاره های تصویری ویژگی های Sonu Sood و تعریف خود را از یک خانه. این بازیگر مدعی شد که این فقط یک ساختار با چهار دیوار اما یک جایی که پر از احساسات و لحظات خود را صرف با شما عزیزان. Sonu Sood خلاصه بازی چقدر مهم آن این است که باعث می شود فضا برای زندگی و خانواده حتی در میان فشار و شلوغی زندگی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de