از کالیفرنیا به نیویورک, Latinos در پاسخ به 2020 سرشماری در نرخ آهسته تر از ما میانگین داده ها نشان می دهد

حتی در میان coronavirus همه گیر و سراسری در اعتراض به تعصب نژادی و خشونت پلیس بیش از 60 درصد از آمریکایی ها در پاسخ به 2020 سرشماری ملی تعداد از کشور انجام شده هر 10 سال.

اما در مناطق با بزرگ لاتین جمعیت خود پاسخ دهی به عقب میانگین ملی با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها توسط انجمن ملی Latino انتخاب و منصوب مقامات صندوق آموزشی با همکاری NBCUniversal Telemundo شرکت.

این تحلیل نشان می دهد که کمتر از 10 درصد از پورتو Ricans و لاتین در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا, New Mexico, نیویورک و تگزاس را به اتمام سرشماری.

“ما می دانیم که در طول بحران اقتصادی در آورده با COVID-19, اداره آمار تغییرات عملیاتی و اطلاعات غلط در اطراف سرشماری Latinos همچنان به کاهش خود نرخ پاسخ نسبت به جمعیت عمومی” NALEO, آموزشی, مدیر عامل صندوق Arturo وارگاس در بیانیه ای گفت.

برای جلب توجه به این موضوع NALEO میزبان “بعد از عمل” در روز چهارشنبه با NBCUniversal Telemundo شرکت ها و ایستگاه های تلویزیونی محلی. آنها را تجزیه و تحلیل داده ها در دو شهر مجازی سالن در زبان انگلیسی و اسپانیایی و همچنین برگزاری در سراسر کشور زندگی می کنند تلفن بانک ها به ارائه Latino جوامع با اطلاعات در سرشماری سال 2020.

NALEO و رای گیری شرکت لاتین تصمیم گیری منتشر شد یک نظرسنجی در ماه فوریه در برخی از Latinos’ نگرانی و برداشت از سرشماری. آن را در بر داشت که بسیاری نگران بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد با استفاده از داده ها در برابر آنها.

دیوان عالی ایالات متحده, اما, مسدود تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته شامل یک تابعیت سوال در سرشماری سال 2020. رئیس جمهور می خواست به تعداد شهروندان و غیر شهروندان در کشور “برای کنگره برای districting” او به خبرنگاران گفت: در ماه ژوئیه گذشته.

تعداد دقیق از Latinos یکی از بزرگترین گروه های از مردم در ایالات متحده مهم است که برای تعیین بودجه لازم برای بحرانی خدمات اجتماعی گفت: Christina Kolbjornsen, NBCUniversal شرکت Telemundo معاون ارشد رئيس جمهور از شرکت ها و امور خارجی.

تماشا کنید: چگونه سرشماری کمک می کند تا جوامع دریافت بودجه برای خدمات عمومی حیاتی

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری این مسئولیت ما را برای ادامه تعامل و اطلاع رسانی نه تنها جامعه لاتین, اما همه دیگران در معرض خطر بودن miscounted بر اهمیت تکمیل 2020 سرشماری” Kolbjornsen در بیانیه ای گفت.

این شهرستان با کمترین نرخ پاسخ در ایالات متحده با توجه به تجزیه و تحلیل است که در جنوب غربی ایالت آریزونا در نزدیکی مرز ایالات متحده و مکزیک. Yuma County جمعیت مورد 213,000 ساکنان با 64 درصد از Latinos یا اسپانیایی. خود پاسخ دهی است که در 42.9%.

در خارج از سرزمین اصلی ایالات متحده Puerto Rico دارای بیشترین نرخ هشدار دهنده. کمتر از 20 درصد از ساکنان جزیره را در پاسخ به سرشماری.

در ماه مارس سرشماری مقامات به طور موقت به حالت تعلیق در زمینه عملیات تا آوریل 1 برای جلوگیری از گسترش coronavirus. آنها از سر گرفته و برخی از دفاتر در اوایل ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im