سابق CCR درامر داگ کلیفورد همسالان از طریق یک پنجره 35 سال بعد

این رکورد مشترک شرکت اعتیاد به مواد مخدره به ادعا می کنند که یک آلبوم بوده است "سال ساخت" پس از انتشار آن. اما

توسط ABDOOSNEWS در 19 اردیبهشت 1399

این رکورد مشترک شرکت اعتیاد به مواد مخدره به ادعا می کنند که یک آلبوم بوده است "سال ساخت" پس از انتشار آن. اما در مورد داگ "Cosmo" کلیفورد رکورد جدید آن را بیشتر شبیه به دهه. سه و نیم دقیق می شود.

سابق درامر برای Creedence Clearwater Revival و Rock and Roll Hall of Famer شد تمیز کردن گاراژ خود را در رنو نوادا خانه در سال گذشته است. که زمانی که او آمد "از دست رفته" حمام کامل آلبوم های ثبت شده در سال 1985 در محل اقامت سابق در دریاچه تاهو. و در حال حاضر او در نهایت انتشار سحر و جادو پنجره (کنکورد).

"من همیشه ثبت شده آهنگ من هنگامی که آنها در حال اتمام, در, استاد, با کیفیت برای چاپ و نشر اهداف است. من فقط نمی خواهم لخت, دموی" کلیفورد می گوید. "این در واقع رفتن به بیرون می آیند و پس از یک [به خوبی شناخته شده تولید کننده] بود در مورد به ثبت نام من به برچسب خود را هفته پس از او آن را شنیده. اما او تا به حال یک فروپاشی عصبی رفت به نوتوانی و فروش شرکت!"

همانطور که برای راه اندازی یک آلبوم جدید در عصر Coronavirus در حالی که در قرنطینه با همسر خود را از 52 سال کلیفورد کار کرده است این گوشی. "من انجام بسیاری از مصاحبه ها و پادکست و رادیو. من در تلاش برای دریافت پخش, من فقط می خواهم مردم را از آن آگاه است" او می گوید. "و آن را بسیار متفاوت از اولین رکورد [1972 را Cosmo]. این یکی بیشتر از یک تلاش هنری و احتمالا یکی از کامل ترین پروژه موسیقی از زندگی حرفه ای من."

ده آهنگ محدوده از chugging راک و روانگردان swirlers به یک عدد تعجب آور از عشق آهنگ. کمک کلیفورد بودند راسل DaShiell (گیتار) کریس Solberg (باس/کیبورد) و راب Polomsky (گیتار). و در حالی که نیمه اتوبیوگرافیک "به دنیا آمد و در سمت جنوب" برای تلفن های موبایل بیشتر دوست سابق خود, گروه, آن را در غالب صدا در سحر و جادو پنجره.

"این نشان می دهد من مرد هستم که با بازی ضرب و شتم در تمام Creedence اما این تنها ترانه ای که شبیه گذشته من" او ارائه می دهد. "بقیه است آنچه که من انجام شده بود و سپس در سال 1985 پس وجود دارد بسیاری از عشق ها ، Creedence هرگز هر یک از آن و من فکر می کنم که این بزرگترین انگیزه برای نوشتن یک آهنگ! عشق خوب یا بد!"

و در حالی که وجود دارد برخی از تغییرات انجام شده به ضبط اصلی ترین صدا دست نخورده است 1985 ، و این بدان معناست که برخی از بزرگ راک دروس و تعداد زیادی از سینت سایزر. درام برای تلفن های موبایل ترکیبی از برنامه ریزی بیت به عنوان خوب به عنوان کلیفورد بازی هر دو مصنوعی toms و سنتی کیت زندگی می کنند. تا حدودی جای تعجب کلیفورد بود – و – فن های الکترونیکی سازهای کوبه ای.

"این یک جدید, بنر, چیزی که در آن زمان و من فکر کردم که واقعا سرد است. خوب بود, تفاوت," او می گوید. "طبل تغییر ندهید اما این کاملا جدید و به حال خود را صدای منحصر به فرد و تن. و من با شنیدن آهنگ ها در رادیو و تلویزیون از امروز که یک محصول است که صدا پس از آن دایره کامل آمده است. همه چیز را می کند. نگه داشتن بر روی آن بل پایین شلوار و شما در نهایت می توانید آنها را می پوشند دوباره – اگر شما می توانید مناسب به آنها!"

کلیفورد می گوید خود را آهنگسازی رشد کرده است "خیلی" از تلاش های اولیه به عنوان نویسنده و یا co-writer از سه آهنگ در آخرین Creedence Clearwater Revival, رکورد 1972 را مردی Gras. تام Fogerty تا به حال سمت چپ گروه که نقطه ترک خواننده/گیتاریست (و تام برادر) John Fogerty نوازنده بیس استو طبخ و کلیفورد.

سنگ هاو روایات قومی اشاره می کند که طبخ و کلیفورد تحت فشار قرار دادند برای مشارکت بیشتر در گروه تصمیم گیری و جهت موسیقی اما Fogerty – بود که در مقابل مرد و نوشته شده بود تقریبا تمام گروه مواد و عمیق فروشگاه بازدید – تاریخ- کمتر مشتاق. پرتاب کردن دستکش بلند Fogerty گفت: اساسا کلیفورد و آشپزی "خوب است. اگر شما فکر می کنم شما می توانید چیزی بهتر...برو جلو."

The title for CCR's 1970 album was inspired by drummer Clifford's nickname. Left to right: John Fogerty, Stu Cook, Tom Fogerty, and Doug Clifford.

این عنوان برای CCR 1970 آلبوم الهام گرفته شده بود درامر Clifford نام مستعار. از چپ به راست: John Fogerty استو طبخ تام Fogerty و داگ کلیفورد.

رکورد جلد آلبوم

روابط بین سه و Fogerty هرگز شفا پس از فروپاشی احتمالی و هیچ برادرانه آشتی هنگامی که تام در سال 1990 درگذشت. زمانی که CCR القاء شد به Rock and Roll Hall of Fame در سال 1993 کلیفورد و طبخ مجبور شدند برای تماشای از مخاطبان به عنوان John Fogerty بازی گروه, آهنگ بدون آنها.

"این یک اتمام حجت است که جان ما داد" کلیفورد می گوید: در مورد مردی Gras. "تام تا به حال به سمت چپ باند و [استو و I] همیشه در کنار او چرا که او می خواست به خواندن بیشتر. ما مقدار زیادی از پوشش و تام شیرین تنور صوتی مانند ریچی Valens. ما می تواند انجام داده اند 'La Bamba.'"

کلیفورد همچنین دارای یک فکر در مورد یکی دیگر از جنبه های Fogertys' ارتباط است. "من نمی دانم این—من در تلاش برای پیدا کردن منطق در این—اما جان فکر کردم اگر [تام] دهکدهای موفقیت [آواز] او خواهم بود التماس او را به انجام بیشتر. اما جان نمی خواهید به رها کردن هر یک از این خواننده و او واقعا باید. اما شما می خواهم که به از او بخواهید در مورد آن است."

از اخبار بهتر برای CCR طرفداران بود تا حدودی تعجب انتشار در سال گذشته از زندگی در وودستاکگروه را تکمیل 50 دقیقه در مجموعه افسانه جشنواره راک که دیدم یک دسته از سالگرد 50-مرتبط با حوادث و منتشر شده است. John Fogerty طولانی اخراج این گروه عملکرد به عنوان پایین تر از مسدود کردن هر یک از اجراهای خود از ظاهر شدن در متن پرونده یا فیلم از گنجاندن در بسیار موفق فیلم است.

"استو و من شده اند در تلاش برای دریافت کنید که به اتفاق می افتد برای 40+ سال در حال حاضر. در نهایت جان رفته 180 درجه بر روی آن و در حال حاضر Woodstock سرد است و او می خواست آن را خارج وجود دارد," او می گوید. "پس از Woodstock ماجراجویی او به خانه رفت و نوشت:" چه کسی شما را متوقف باران.' و از آنچه من در مورد آن شنیده شد در مورد زمان ریچارد نیکسون نیست [باران] در وودستاک [Fogerty تایید این نظریه در کتاب خود]. جان شروع به پریدن در ارابه موسیقی ووداستاک و من خوشحالم. آن را باید همیشه که راه بوده است. اما من نا امید شده بود آنها قرار داده نشده است هر ویدئو جدید خارج از ما نیست در این فیلم است." [توجه داشته باشید: فیلم بدست طول سال در این کلیپ یوتیوب].

حتی بهتر است برای طرفداران بیرون آمدن مدتی در این سال خواهد شد یک دی وی دی و سی دی از گروه 1970 عملکرد در رویال آلبرت هال در لندن است. کلیفورد می گوید این دست پایین بهترین عملکرد این گروه تا کنون در فیلم, و به یاد می آورد که چند بیتلز در مخاطب است.

البته زمان همه گیر وضعیت مانع از کلیفورد از انجام هر گونه اجرای زنده برای حمایت از سحر و جادو پنجره. سال گذشته او و طبخ پایان را به 25 سال اجرای خود را Creedence Clearwater Revisited ،

"من فقط صحبت کردن به دوستان من استیو میلر و او تا به حال 50-تاریخ تور با مارتی استوارت که لغو شد. او فکر می کند [کنسرت] نمی خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی تا 2022. و او گفت: "این دو سال من را از دست ندهید. من 78 زمانی که من دوباره!'" کلیفورد می گوید. "همانطور که برای من 75 در حال حاضر و چه کسی می داند چه اتفاقي مي افتد؟"

اما این بدان معنا نیست که او را به گرفتن آن آسان است. در واقع کلیفورد است که هنوز هم موقع نوشتن آهنگ – حتی اگر هزینه آن او را از خواب.

"من از خواب بیدار در پنج ساعت صبح و یک آهنگ ایده در سر من. و وقتی اتفاق می افتد که شما باید آن را انجام دهد پس از آن و یا شما آن را فراموش کرده ام" او می گوید. "پس از حدود 85 درصد از آن را در حال حاضر انجام می شود و شما بر روی صفحه کلید و آن را به یک ملودی و باید آن را انجام می شود امشب. آن را در مورد آنچه در جریان است در حال حاضر و در مورد پاسخ اول."

برای اطلاعات بیشتر در داگ کلیفورد و سحر و جادو پنجره بازدید DougCosmoClifford.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب