فلوریدا رستوران reopenings میان coronavirus جرقه شکایت مقاومت مواجه, احتیاطی

جفری Schweers ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 8:29 PM EDT مارس 12 سال 2020پاسخ به

توسط ABDOOSNEWS در 24 اردیبهشت 1399

پاسخ به فلوریدا بخشی از بازگشایی به دستور رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دوشنبه گذشته شده است ویروسی: جمعیت عجله به رستوران جرقه یک موج تازه از خشم و انگشت اشاره بر روی رسانه های اجتماعی, ماسک شرمندگی و تظاهرات.

انتظار بیشتر از این هفته به عنوان یکی دیگر از فرمان اجرایی مجاز آرایشگاه, سالن مو و ناخن سالن برای بازگشایی, برای کسب و کار بیش از حد.

بیشتر: یک برش بالاتر: آرایشگاه مو سالن به آرامی بازگشایی در تالاهاسی

هر دو دستور آمده با این نکته که رستوران ها و کسب و کارهای کوچک است که بازگشایی اجرا اجتماعی فاصله شیوه محدود کردن اشغال به 25 درصد و نگه داشتن مشتریان حداقل شش فوت جدا از یکدیگر.

اما حتی کسانی که دستورالعمل های برآورده شده است با اعتراض و شک و تردید. مردم را بدست عصبانی, حتی خشونت, بیش از فروشگاه نیاز آنها را به پوشیدن ماسک. ضمن برخی از فروشگاه ها و رستوران ها نیست آزار به بازگشایی به دلیل آن را فقط از نظر مالی امکان پذیر است.

از دوشنبه گذشته تعداد موارد ایالت از coronavirus رشد 4,085 به حدود 41,000 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت و از 1,399 به 1,735.

دو روز به بازگشایی این بخش از کسب و کار و حرفه ای و مقررات (DBPR) دریافت 250 شکایت از طریق آن آنلاین COVID-19 شکایت پورتال مورد رستوران نقض 25 درصد ظرفیت قانون با توجه به کارن اسمیت DBPR ارتباطات مدیر. توسط جمعه این تعداد رشد کرده بود به 325 اسمیت گفت.

DBPR بلافاصله پاسخ به درخواست تعداد زیادی از اجرای اقدامات صورت گرفته بر اساس آن شکایت. DBPR ادامه خواهد داد برای بازدید از رستوران ها به منظور بررسی انطباق با اورژانس سفارشات اسمیت گفت. آژانس به بازدید بیش از 64000 موسسات, او گفت:.

شکایت را می توان فرستاده شده به صورت آنلاین در http://www.myfloridalicense.com/DBPR/eo-complaints/

حداقل یک مجلس دولت فکر می کند پورتال یک ایده بد است که تنها منجر به الکی و بدتر انگیزه شکایت.

"اگر چه آن را کاملا روشن است که در حال حاضر زمان برای بازگشت به حالت عادی و به طور کامل باز کردن اقتصاد در فلوریدا به اعتقاد من بد motived افراد تسلیحاتی این پورتال برای صدمه زدن به کسب و کار کوچک" دولت تشکر. آنتونی ساباتینی یک Howey-in-the-تپه جمهوری خواه گفت: در نامه ای به DeSantis on May 8.

ساباتینی همچنین گفت: پورتال بی ارزش گسترش می یابد پلیس و جمع آوری داده ها قدرت DBPR که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار جدید برای نظارت و بررسی و به مردم انگیزه ای برای شکایت.

او از فرماندار به حذف پورتال و اعتماد مردم و صاحبان کسب و کار به انجام کار درست و بی اعتنایی نیست بی انتها آمریکایی اصل به "ذهن کسب و کار خود را." DeSantis' دفتر مطبوعاتی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رستوران ها واکنش نشان می دهند به 25 درصد قانون

ادیسون یک رستوران مجلل آباد توسط قانونگذاران ایالتی و لابی در بازسازی نیروگاه در آبشار پارک در لبه مرکز شهر تالاهاسی یک تصمیم تاکتیکی نیست برای باز کردن آن اتاق ناهار خوری و به جای محدود خود را به بایگانی اطلاعات خدمات و پاسیو ناهار خوری.

"آن دو برابر شده گفت:" مایک Xifaras سرمایه گذار و مالک-مدیر ادیسون. اولین و مهمترین, او گفت:, "ما مایل به آگاهی از COVID-19 و ایمنی کارکنان و مردم است."

دوم او افزود: "هزینه-سود تجزیه و تحلیل نشان داد که آن حس را ندارد به کارکنان برای باز کردن در 25 درصد ظرفیت است."

آن را نمی خواهد عملی برای باز کردن اتاق ناهار خوری و نوار و هنوز هم قادر به حفظ ایمنی مناسب و شیوه های بهداشت مانند اجتماعی مناسب فاصله, او گفت:.

"در یک روز عادی شما به یک رستوران بروید و در تماس با یک تا سه مهماندار. سرور خود را طول می کشد و می آید حداقل 10 بار به بررسی کنید. یکی دیگر از سرور به ارمغان می آورد مواد غذایی خود را و شخص دیگری پاک جدول" Xifaras گفت.

"پس در آن زمان شما پرداخت صورتحساب خود را و ترک شما در تعامل با 12 نفر است."

با پیاده روی خود را تا takeout پنجره یک مشتری در تعامل با یک فرد تنها: "شما در راه رفتن و پرداخت آن شخص و دریافت مواد غذایی خود را از همان شخص که" او گفت:. "به این ترتیب ما می توانیم بهترین حفظ ایمنی و بهداشتی."

بر خلاف دیگر رستوران ها که نشت بر روی پیاده رو یا خیابان و ممکن است مشکل تر حفظ کنترل جمعیت به ادیسون است که خوش شانس است که در آن دو, هوای آزاد, patios Xifaras گفت. طبقه بالا دارای 20 جدول فاصله شش فوت از هم جدا. طبقه پایین دارای 35 جدول جدا شده و توسط همان فاصله.

رستوران نیز بهسازی ایستگاه با دست عفونی و باربرها با پوشیدن ماسک و دستکش که اسپری و پاک کردن هر جدول بعد از یک گروه از کاربران را ترک کرده است.

Xifaras می بیند اجتماعی فاصله و افزایش بهداشت شیوه های تبدیل شدن به هنجار و حتی پس از بیماری همه گیر کوروناویروس رفته است: "مشتریان بیشتر خواهد بود ... هماهنگ است که" او گفت:. "این اجتناب ناپذیر است که است که به بخشی از آن."

رستوران دیگر در دولت آفتاب پایتخت تصمیم گرفتند به چوب با takeout خدمات تنها از جمله پرنده داروی مقوی غرایز جنسی صدف زیستن. Cabo جزیره کوره و نوار در روز سه شنبه آغاز شد محدود خدمات در آن منطقه پاسیو. کول Beanz گفت که بازگشایی پنج شنبه اما تنها ارائه منظقه خدمات.

بیشتر: تالاهاسی جدول: رستوران باز به آرامی سرمایه گذاری در خارج

در همین حال گروهی از معترضان از جمله کسی که در لباس یک Grim Reaper صحنه و لباس را به کنگره صبح روز سه شنبه در اعتراض به بازگشایی به عنوان زودرس و خطرناک است.

دو بلوک دور مزه شده است برای باز کردن کسب و کار برای یک هفته. درو مک لئود, مالک و مدیر مزه مرکز شهر تصمیم به بازگشایی رستوران لوکس مارس 5, در, رزرو, اساس تنها در انطباق دقیق با فرماندار منظور اجرایی.

"این مهم است که ما با اجرای این دستورالعمل به نگه داشتن همه امن" McLeod گفت: در یک ویدیو ساخته شده توسط فلوریدا مهمان نوازی و تلویزیون ارسال شده در رستوران خود را در Facebook صفحه.

گذشته هفت هفته دشوار بوده است, او گفت:, و او هیجان زده را به تیم خود بازگشت به کار. هیچ کس مجبور شد برای بازگشت به کار, او گفت:.

اولین گام در ساخت مطمئن شوید که آنها به راحتی می تواند بازگشایی و پایبند به فاصله فیزیکی و ظرفیت مسائل مطرح شده در این فرمان اجرایی, او گفت:, "و مطمئن شوید که ما می تواند ایجاد یک محیط است که نه تنها کارکنان ما راحت بود اما ما نیز مهمانان و کاربران راحت شد چگونه ما ارائه شد برای ایمنی خود را."

تماس با جف Schweers در jschweers@gannett.com و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

مشترک شدن در امروز و هرگز از دست یک داستان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب