جهانی اقیانوس ها بعد: صرفه جویی در مصرف آب برای آینده!

8 ژوئن در سراسر جهان به عنوان جشن جهانی اقیانوس ها بعد. آن را به ما یادآوری نقش مهم است که اقیانوس ها در بازی

توسط ABDOOSNEWS در 20 خرداد 1399

8 ژوئن در سراسر جهان به عنوان جشن جهانی اقیانوس ها بعد. آن را به ما یادآوری نقش مهم است که اقیانوس ها در بازی ما روز به روز زندگی. آنها بخش مهمی از زیست کره و یک منبع اصلی از مواد غذایی و دارو برای انسان است.

سازمان ملل متحد جشن وجود اقیانوس ها و اهمیت آنها در زندگی ما و همچنین الهام بخش اقدام به حفاظت از آنها. سازمان ملل متحد نیز ترویج استفاده پایدار از اقیانوس منابع است. در این روز ما بحث در مورد روش های مختلف برای نجات اقیانوس ها و نحوه استفاده از آنها پایدار.

دنبال NewsGram در LinkedIn به ماندن بگیرید به روز شد.

تاریخچه

همانطور که در وب سایت سازمان ملل متحد آن جشن جهانی اقیانوس ها هر سال روز 8 ژوئن. بسیاری از کشورها جشن این روز خاص از سال 1992 پس از کنفرانس سازمان ملل درباره محیط زیست و توسعه برگزار شد در ریو دو ژانیرو به عنوان در هر مقاله توسط DNA.

تم برای سال 2020

تم برای جهان اقیانوس روز 2020 است 'نوآوری پایدار Ocean'. بسیاری از مردم در برگزاری رویدادها, سمینارها, تظاهرات به منظور بالا بردن آگاهی در مورد اقیانوس ها در هر سال است. در این سال این جشن برگزار خواهد شد حاضر با توجه به در حال انجام Covid-19 بیماری همه گیر.

World Oceans Day
دریایی منابع نیاز به استفاده پایدار. Pixabay

همچنین بخوانید: 95% Covid-19 بيمار در گوا همراه نشان می دهد آمار سلامت

اهمیت

اقیانوس بدن در حال آلوده در نرخ هشدار دهنده. زباله های پلاستیکی, کاهش سطح آب ناخالصی ها در آب و دیگران آن است که بیشترین ضرورت حفظ و حفاظت از اقیانوس ما با توجه به یک مقاله توسط DNA. در این روز مردم بیا با هم به بحث در مورد راه هایی که در آن ما حفظ و نجات اقیانوس ها برای نسل های آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب