در مواجهه با منتقدان کیپ کرال شورای طراحی دوباره Tropicana پارک در پرواز

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:34 AM EDT مارس 12 سال 2020کیپ کرال اعضای شورای شهر دستور داد تا

توسط ABDOOSNEWS در 23 اردیبهشت 1399

کیپ کرال اعضای شورای شهر دستور داد تا تغییرات متعددی در برنامه ریزی برای تابستان پارک در شمال کیپ پس از شنیدن این شکایت در مورد طرح پیشنهادی.

Tropicana یکی از پارک های مختلفی ساخته می شود و با یک $60 میلیون اوراق قرضه موضوع مورد تایید رای دهندگان در سال 2018 به jumpstart بلند پروازانه پارک های عمومی برنامه.

روز دوشنبه رژه از ساکنان مطرح اعتراض به تغییرات ساخته شده به پارک طراحی شده توسط این شورا در ماه دسامبر گذشته.

ساکنان ادعا کرد طراحی جدید متفاوت تر پارک آنها انتظار می رود ساخته شده با پول قرض گرفته شده. چندین نمی مانند قرار دادن دو شناور سازی و راه اندازی مناطق یکی از خدمه با 60 فوت قایق و قایق. ساکنان دیگر می خواستم طراحی شامل چلپ چلوپ پد و برخی می خواستم برنامه ای برای خدمه و کایاک امکانات را رد کرد.

این شورا رای به اضافه کردن چهار بسته همراه, پیر سوخته, فروشگاه, جاده, به پارک و ایجاد تغییرات دیگر اما رد خواسته است که آن را حذف با یک برنامه ریزی قایقرانی خدمه تسهیلات و بازگرداندن برنامه برای چلپ چلوپ پد.

بیشتر: Tropicana پارک جنجال مشکلات کیپ کرال قایقرانی باشگاه ساکنان

بیشتر: کیپ کرال ساکنان تصویب 60 میلیون دلار اوراق قرضه رفراندوم برای پارک ها

شمال کیپ ساکن لیندا اسمیت گفت: شورای او رای دادند به نفع قرض گرفتن پول برای سرمایه گذاری در سیستم پارک زیرا او فکر محله خواهد بود گرفتن یک پارک آراسته با اندازه خوب ساحل و یک چلپ چلوپ پد علاوه بر امکانات دیگر

"من رای دادند برای طرح مفهوم است که من در این بیلبورد در Tropicana محله پارک سایت" اسمیت گفت. "من مشتاقانه منتظر با استفاده از این منطقه و آن را به عنوان یک دارایی به محله من; بیش از $200,000 از بودجه ما در حال حاضر وعده داده شده برای خصوصی قایقرانی پارک را به پارک این جنون باید به جلوگیری از."

عضو شورای ریک ویلیامز متهم غربی کیپ مرجان محله ارتباط شناخته شده به عنوان NWNA با تلاش برای استفاده از عضویت در پایگاه 1000 خنثی خواهد شد بیش از 180,000 ساکنان.

"به نحوی به آنها فکر می کنم آن را پارک آن را, آن را در یک پارک عمومی شهر متعلق به پارک عمومی" ویلیامز گفت. "این است که یک شهر, پارک, آن است که یک NWNA پارک آن را برای استفاده همه مردم در این شهر است."

اما ویلیامز تنها عضو شورا برای حمایت از بازگشت از پارک به طراحی و ترسیم قبل از محدودیت های این پارک فضای آشکار شد.

مایکل Ilczyszyn شهر ارشد آثار عمومی, مدیر توضیح داد که به عنوان پارک های جدید مجاز توسط موضوع پیوند شروع به شکل گرفتن واقعیت در زمان بیش از مفروضات.

دو چلپ چلوپ پد برای کودکان, نوع چلپ چلوپ کردن و اسپری تسهیلات پدربزرگ و مادربزرگ خود را تماس استخر wading بودند تلقی می شود به احتمال زیاد به منظور جلب ترافیک است که پیش افتادن از پارکینگ های موجود در سایت.

اعضای شورا و مسئولان شهرستان با اشاره به اینکه امکانات رفاهی از قبیل چلپ چلوپ پد بودند بهتر مناسب برای پارک طراحی شده برای خدمت به یک بخش بزرگتر از کیپ مرجان.

Tropicana طراحی شده به عنوان یک پارک محله در نظر گرفته شده برای خدمت به مردم در عرض چند مایل است.

مقامات شهرستان توضیح داد که کایاک باشگاه خارج شد و کسب و کار خواهد بود بخشی از پارک اما فضا خواهد بود در دسترس ساخته شده برای خدمه باشگاه به راه اندازی و در نهایت به فروشگاه قایق شاید پیوست kayakers در آینده است.

عضو شورای جنیفر نلسون سابق پارو زن در یک دانشگاهی خدمه تیم گفت: همکاران که حمایت از تاسیسات در پارک می تواند پرداخت های دوربرد سود سهام.

"اگر ما به دنبال سال ها از در حال حاضر قادر به میزبان بهار آموزش بستری برای برخی از این شمال شرقی کالج به پایین آمدن, آن می تواند یک فرصت اقتصادی" نلسون گفت. "این تنها باشگاه اجرا می شود که خدمه قایق از ناپل به تمپا — چیز خوب است و ما ادامه خواهد داد به در پول برای شهرستان ما است."

در نهایت Ilczyszyn شروع به طراحی طرح های جدید برای پارک در حالی که ایستاده در یک تریبون گوش دادن به پیشنهادات خود را از اعضای شورای.

ساحل منطقه می شود. خدمه قایق سازی منطقه خواهد بود جمع به گوشه ای در انتهای شرقی ساحل, در سوخته, فروشگاه, جاده ها است. اسکله شناور خواهد بود نصب شده به خدمه قایق در منطقه به راه اندازی. چهار مجاور بسته متعلق به شهر اضافه می 40,000 متر مربع به پارک رد پای.

تغییرات در این طرح شد و تایید شده توسط اعضای شورا توسط یک 7-1 رای منوط به تصویب بیشتر رسمی طرح است.

پس از مسائل بیش از کایاک و خدمه امکانات در پارک شروع به رسم مخالفت طراحی پارک متوقف شد با حدود 30 درصد از کار انجام می شود. دیگر پارک های تایید شده در پارک ها اوراق قرضه در حال حاضر به 60 درصد از کار طراحی. Tropicana پارک بود و انتظار می رود باز در 2021. مقامات شهرستان گفت: اگر آخرین دور از تغییرات نهایی در چند هفته آینده است که جدول زمانی است که هنوز هم ممکن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب