FGCU از راه دور کر با استفاده از استعداد و فن آوری برای ایجاد معجزه آهنگ از خانه

هریت Howard Heithaus ناپل اخبار روزانهانتشار: 10:00 AM EDT Jun 19, 2020"من خودم می خوانم" یک نام ساده برای یک

توسط ABDOOSNEWS در 30 خرداد 1399

"من خودم می خوانم" یک نام ساده برای یک آهنگ که تا به حال بیشترین زحمت کشیده تولد قابل تصور است.

آن را مجبور به پرش از موانع از سوپرمارکت, شغل, کودک, مراقبت, مسئولیت و چیز ساییده شده, اعصاب, به عنوان قرنطینه ثبت خوانندگان گروه کر آن به عنوان تکنوازی به تلفن های همراه. برتر انجام شد بیش از پارس سگ, ریسمان, پس زمینه, پچ پچ و pinnng! متن پیام هشدار.

در آن معجزه آنلاین اولین مارس 29 "من خودم می خوانم" تدریس FGCU دانشکده که آن را ایجاد کرده و دانش آموزان را که خواند آن را دو مهم موسیقی حقایق:

شما می توانید ایجاد یک سرایندگی آواتار.

شما هنوز هم می تواند حال ساخت چیزی از زیبایی با سخت کار نوازندگان و ابزار تکنولوژی است.

ما باید برای ساخت یک کر بدون

به سرایندگی گروه قطعه سه خط تکه از شاعر والت ویتمن "آهنگ از خودم." آن را از تحقق ترنت قهوه ای, مدیر کرال گروه ها در FGCU که او را به تدریس در حداقل سه گروه کلاس های از راه دور هنگامی که COVID-19 همه گیر بسته به دانشگاه.

"موسیقی است که ما تا به حال در پوشه های که ما در سمت چپ در مدرسه موسیقی نوشته شده بود انجام می شود در راه است که شما را دیدم" من می خوانم خودم "انجام شده" او به یاد می آورد در یک ویدئو در مورد ساخت آهنگ. "آن بود با هم تمرین و اجرا در یک کنسرت فضایی یا محل عبادت و طراحی شده بود هرگز به ثبت توسط افراد است."

آنچه که او نیاز به او گفت که یک قطعه موسیقی که به عنوان بسیاری از 120 دانش آموز می تواند آواز خواندن, خود ارضایی, شود مخلوط را به یک سرایندگی کل.

چرخ و فلک مدرسه موسیقی و هنر کارگردان کریستوف Biernacki به او اولین ابزار: مجوز کمیسیون به یک کار نوشته شده برای کنترل از راه دور متوسط. ابی آلیسون که همراه و کمک مربی کرال گروه, پیشنهاد, شوهرش, Shawn آلیسون یک آهنگساز می داند که راه خود را در اطراف soundscape خواسته است.

یک Charles Ives بورس, برنده, Shawn آلیسون کار کرده بود با سازمان از, St. Paul ارکستر مجلسی به Cantus و تا به حال حتی تشکیل وزش قطعات گروه شامل آمریکا کار آهنگ و سوت قطار.

آلیسون به تازگی مورد بررسی والت ویتمن شعر برای یکی دیگر از پتانسیل پروژه و آن را به همراه داشت تعادل کامل از مفاهیم: فردی جامعه آمریکایی است. با نگاهی به گذشته, گفت, متن, و ترکیب کرال قطعات که کامل شد در دو هفته شد ساده ترین بخش این فرآیند است.

هیچ کس می خواست برای ایجاد آنچه که به عنوان شناخته شده "کلیک کنید آهنگ" با بیت برای دانش آموزان به خواندن ، "من نمی خواهم آن را به یک کارائوکه" براون گفت. و ابی, آلیسون آن را احساس خواهد شکست یکی از اهداف این کلاس آنلاین: یادگیری کار با یک هادی.

پس از این دو قرار دادن موسیقی در مدرسه, بوم, سیستم, یک, یادگیری, مواد, پورتال برای دانش آموزان برای دانلود. سپس کرم و قهوه ای ایجاد شده "هادی آهنگ های تصویری که تا به حال من اجرای قطعه موسیقی" براون به یاد می آورد. "اگر چه هیچ یک وجود دارد. من انجام هوا نازک."

آن خواهد بود تنها زمانی دو نامربوط شرکت کنندگان در همان اتاق برای عملکرد. این دانش آموزان به صورت جداگانه تمرین با سابقه پیانو قطعات برای صدای خود و قهوه ای و ویدئو.

بیشتر از FGCU: Lee شهرستان در ضربات تا $450K در مراقبت بودجه برای FGCU COVID-19 بادي مطالعه

بیشتر: 'Surfer شناس' FGCU گراد ماسک آنه توسط نیویورک تایمز, موزه اسمیتسونیان

به عنوان آنها مشغول به کار شان آلیسون نوشتن همراهی.

"ما تخمگذار آهنگ به عنوان سریع که قطار آمد" براون اعلام کرد.

ابی آلیسون وی افزود ساخته شده تلاش اضافی به مربی دانش آموزان بودند که پیدا کردن خود ناگهان پشت در خانه, شاید, شارژ, با, مراقبت از کودک پس از پدر و مادر خود می تواند کار کند. دیگر دانش آموزان خود را پیدا پاره وقت شغل تبدیل شده بود تمام وقت به شل برای مصالحه کارکنان است که نمی تواند به کار به دلیل coronavirus.

"و آنها هنوز هم تا به حال به همه جا کلاس خود به خود هفته" آلیسون گفت.

"وجود دارد مقدار قابل توجهی از پاسخگویی. دانش آموزان مجبور به ارزیابی این که آیا آنها آماده بودند برای خود بخشی از" قهوه ای به یاد می آورد. او گفت که او شروع به واقعا قدردانی پنهان پویایی کرال آواز.

"در تنظیمات گروه وجود دارد مقدار زیادی از توجه به خود را چگونه زنگی خطوط با دیگران" او گفت:. "شما زیر و بم آواز خود را به کار در گروه. وجود دارد بسیاری از groupthink و آن را می یابد راه حل برای مسائل. که نمی تواند در اینجا انجام می شود."

زوم به نظر می رسد بهتر از این برای تلفن های موبایل

وجود دارد هرگز یک گروه عملکرد آنلاین به عنوان شاون آلیسون می دانستم که زمانی که او شروع به نوشتن آهنگ.

"در حال حاضر وجود دارد هیچ تکنولوژی وجود دارد که برای فعال کردن نوازندگان را به انجام با هم همگام," او گفت:. اما از راه دور اجرای برنامه آمده است که به تلویزیون و یا فیلم ایجاد این تصور که. "آن 'چرا شما فقط یکی از این زوم اجرای?'"

کسانی که او گفت: در واقع چند آهنگ ضبط شده و یا در یک مورد نادر, نوازندگان با استفاده از اختصاصی سخت سیمی میکروفن.

"مسئله اصلی این است که زمان نهفتگی" آلیسون توضیح داد. "این بدان معنی است که اساسا هر دستگاه به تعویق افتاد یک مقدار مشخصی بسته به اینکه آیا آن را از wi-fi یا اتصال بسته به سرعت پردازنده خود را — تمام چیزهای که تعیین این چیزها."

همچنین وجود تفاوت های گسترده در میکروفن هر دانش آموز با استفاده از شاون آلیسون اضافه شده است. برخی از ثبت به همراه دیگران به لپ تاپ ها و تبلت ها. میکروفون کیفیت نیز متنوع در میان تلفن همراه مارک و مدل. ارزش بودند در سراسر نقشه.

"برخی از آنها بهتر از دیگران از نظر سر و صدای پس زمینه و یا اشتباهات که ساخته شد که من مجبور به ویرایش کردن" ابی آلیسون گفت: از دانشجويان نهایی ضبط شده است.

او با استفاده از یک صدا دیجیتال ایستگاه به محو شدن در و محو کردن بخش هایی از چند آهنگ: "وجود دارد برخی از سگ پارس و مردم داشتن مکالمات در پس زمینه." گاهی اوقات یک پیام متنی خواهد دینگ به عنوان دانشجو ثبت شده است.

تنظیم هر آهنگ صدای در زمان حدود 10 دقیقه است. وجود دارد نزدیک به 50 نفر از کسانی که صدای. و پس از آن وجود دارد کارهای عادی و روزمره از جمع آوری آنها را به بخش های — sopranos, tenors التس باس — برای نهایی مخلوط.

"شما تا به حال به طور دقیق در مورد صامت. شما نمی خواهید به آنها را بشنود آواز 'جشن-t-t-t-t" آلیسون توضیح داد. در همه او تخمین زده است که اختصاص داده شده حدود 40 ساعت های کار در هفته به نخ صدای خود را به بخش و از بخش به یک کل. که برای 4 دقیقه و 35 آهنگ دوم.

بیشتر: ناپل بازیکنان نشان داد یکی از اولین مجوز زوم پخش در آمریکا

بیشتر: زوم دیگر videocalling برنامه های حفظ ناپل دوستان سازمانی خانواده ها با هم

ما می توانیم این کار را انجام; بعدی چیست ؟

نتایج یک لحظه شاد برای همه. ابی آلیسون تا به حال لحظات کمی از آنها در تمام طول زمانی که برای اولین بار ضبط بخش آوازی در می آیند — "من فکر کردم چقدر سرد,'," او گفت: از کار کردن با او را موسیقی. لحظه ای دیگر آمد و بعد از هر بخش به پایان رسید.

"هنگامی که من برای اولین بار شنیده کل سوپرانو این صدا مانند یک سوپرانو. من شگفت زده و خوشحال."

"من اجازه نمی شاون در هر یک از این مراحل," او اضافه شده است. "من نمی خواهم او را برای شنیدن هر یک از چیزهایی که صدا نیست خوب — آیا کسی که بیش از حد بلند یا شروع کردم به کسی در زمان اشتباه. من نمی خواهم او را به شنیدن آن و می گویند: "آنچه را که آنها انجام می شود؟'"

"وقتی که من شنیدن این صدا بیشتر شبیه به یک گروه کر از من فکر کردم آن را" شوهر او به یاد می آورد. او خوشحال بود با نتیجه.

"پس از آن صدا به عنوان مناسب به عنوان آن را در این قالب من نگران هستم در مورد چگونه آن را به صدا با تمرینات. آن را تنها می تواند بهتر و متنوع تر."

دانش آموزان دعوت شده بودند به ارسال عکس های خود را به صورت ویدئویی و بسیاری از آنها اضافه شده پیام ها و یا حتی حرفه ای-سبک عکس. ترکیب سه گروه که مشغول به کار بر روی آهنگ های آزمایشی برنامه ریزی شده به انجام "من خودم می خوانم" Oct. 11 در FGCU. بسته به جهت coronavirus احتیاطی که می تواند تغییر کند.

قهوه ای بود و هیجان زده در مورد نتیجه. اما تجربه او اذعان ساخته شده او را آگاه تر از همیشه از جامعه پویایی است که به نوبه خود روی صفحه چاپ شده به روح تکان دهنده کنسرت.

"هر روز که می گذرد باعث می شود من بیشتر مضطرب بود در موسیقی سنتی تنظیم با گروه," او گفت:. هنوز شرایطی است که این موسیقی را به یک کنترل از راه دور عملکرد او را آگاه تر از چگونه خلاق او نیاز به.

"ما همچنان به نگاه ایده های. من حتی نگاه ایده چیزی است که ما می توانید در خارج از منزل با یک درایو در گروه کر. ما به دنبال هر راه ما می توانیم موسیقی و ایجاد یک گروه."

ایران در حالی که تقسیم می شود: شنیدن FGCU کر انجام "من خودم می خوانم"

هریت Howard Heithaus را پوشش می دهد هنر و سرگرمی برای ناپل اخبار روزانه/naplesnews.com. رسیدن به او را در 239-213-6091.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب