رقص یک راه مطمئن برای Destress در مستند: Terence Lewis

مواد غذایی منجمد و افسانه های مربوط به آن دیگر درست است. Pixabay توسط N. LOTHUNGBENI HUMTSOE با یک صورت تصاعدی

توسط ABDOOSNEWS در 28 اردیبهشت 1399
Frozen food
مواد غذایی منجمد و افسانه های مربوط به آن دیگر درست است. Pixabay

توسط N. LOTHUNGBENI HUMTSOE

با یک صورت تصاعدی افزایش تعداد موارد COVID-19 سراسر جهان سخت کدهای رفتاری اجرا شده اند به مقابله با دولت جدید طبیعی است. برای آموزش افرادی که در حال تلاش برای جا به دنیای جدید از خرید ملزومات اولیه برای استفاده روزانه, آشپز, Ritesh Negi, شرکت, اجرایی, آشپز رادیسون MBD گروه کم ارزش کردن اسطوره ها در اطراف مصرف مواد غذایی منجمد در مصاحبه با IANSlife.

گزیده ای:

Q. آیا مواد غذایی منجمد سالم تر از تازه است ؟

Negi: مواد غذایی منجمد دارای دسته بندی های مختلف مانند منجمد, گوشت, سبزیجات منجمد و یخ زده آماده به خوردن غذا. همواره بخشی از زندگی ما و ما مصرف آن را برای یک زمان بسیار طولانی است. مثلا نخود فرنگی منجمد شده اند به طور منظم بخشی از ما ساده رژیم غذایی برای نسل های. به Trickling پایین از مادربزرگ های ما به مادران ما هر کس تا به حال طعم نخود فرنگی در رژیم غذایی روزانه خود را و ما هرگز مورد سوال آن ارزش تغذیه ای. به طور مشابه, انواع توت ها منجمد و کنسرو گوجه فرنگی نیز به طور منظم در آشپزخانه.

نقطه منتقل می شود این است که عمل انجماد را ندارد غذا را کمتر سالم است. سلامت جنبه ای از مواد غذایی بستگی دارد به طور کامل بر محتوای تغذیه ای آن و چگونه آن را حفظ در حالی که یخ زده. آن را نیز ضروری به وزن ترکیب برای مثال پخته کاری یا پیتزا ممکن است قادر به خودداری غذايي هوش در حالی که مواد غذایی نخود فرنگی منجمد و گوشت خواهد شد.

با سختی بار جلوتر از ما و وضعیت کنونی ما را خاموش گارد کل بازی طرح توجیهی صنایع غذایی موظف است تا شاهد یک تغییر پارادایم. وجود خواهد داشت بیشتر حفظ و سبزیجات و گوشت و سایر محصولات در بازار که منجر می شود و مورد استفاده برای مصرف روزانه است. و به عنوان یک ماده در واقع برخی از متخصصان تغذیه نیز مشاهده شده گفت: چگونه سبزیجات را به مقصد بود "یخ زده" را به عنوان آنها در حال برداشت در یک زمان هنگامی که خود را با طراوت و با ارزش تغذیه ای هستند در اوج خود رسیدهاند.

Frozen food
مواد غذایی منجمد خود جوانب مثبت در آيات و روايات آشپز Ritesh Negi. Pixabay

Q. آیا مواد غذایی منجمد باید همان تغذیه به عنوان تازه است ؟

Negi: انجماد روش تضمین طراوت, غذا برای یک دوره دیگر در ضمن حفظ آن ارزش تغذیه ای. بنابراین ساخت آن را بسیار امن برای ما به مصرف گوشت منجمد است که فرآوری شده و بسته بندی شده و تحویل تحت دستورالعمل مناسب و درجه حرارت. فروشندگان توصیه شده است به بسته های یخ زده گوشت و سبزیجات با محفوظ از هوا سنگین بندی مانند فویل بسته بندی های پلاستیکی و یا فریزر کاغذ.

انجماد شناخته شده است به افزایش زمان ماندگاری مواد غذایی را بدون به خطر انداختن با مغذی اجزای آن و انجماد تاثیر نمی گذارد شمارش کالری فیبر محتوا و یا مواد معدنی با ارزش از مواد غذایی به عنوان به خوبی. بدون به خطر انداختن هر یک از مطالب از جمله چربی و پروتئین و کربوهیدرات مواد غذایی منجمد بدون شک تبدیل به یک سالم همراه ماست. آن است که توصیه می شود که در حالی که خرید محصولات منجمد باید به دنبال محتوای با ارزش کمتر سدیم و قند و شکر در آن است.

تغذیه در منجمد مرغ شبیه است که تازه قطع یکی که در سابق به تصویب تست کیفیت به retailed در سوپر مارکت ها. طعم و مزه گوشت منجمد ذهنی است به آن سبک پخت و پز روش تهیه و تزریق مواد تشکیل دهنده دیگر در حالی که پخت و پز ، با این وجود یکی است و هنوز هم توصیه به احتیاط و آگاهانه به بررسی محتوای تغذیه ای چاپ شده روی بسته بندی آن.

س: با عادی اجتماعی فاصله گرفتن چگونه شما ببینید ارزش بازار مواد غذایی منجمد?

Negi: CoronaVirus ایجاد کرده است یک حالت هرج و مرج را ترک کرده است و مردم با انتخاب های کمتر از چیدن اقلام ضروری به صورت روزانه و به انبار کردن قفسه های خود را برای جلوگیری از بیرون رفتن از خانه های خود. منجمد دسته دیده است یک افزایش در همان با مرغ نقشی حیاتی را به عنوان ضروری کالا با طول عمر طولانی و داشتن ارزش غذایی بالایی است.

حرکت رو به جلو من شخصا دیدن مواد غذایی منجمد خواهد شد و این بچه های جدید در بلوک به خصوص منجمد گوشت مانند مرغ ، مردم خواهد شد و تمایل به سمت امن مارک گوشت منجمد محصولات است که می تواند مورد استفاده برای پخت و پز.

frozen food
منجمد مواد غذایی می تواند یک برکت و رحمت در این مستند. Pixabay

اقدامات برای افراد به دنبال مصرف با خیال راحت بسته بندی گوشت ؟

*بررسی تولید و تاریخ انقضاء در پشت گوشت منجمد قبل از خرید و استفاده از آن درآمده است. همچنین نگاه کنید FSSAI ثبت نام در آن برای صحت.

*سعی کنید و جلوگیری از آب شدن گوشت با آب در حال اجرا و یا microwaving آنها را قبل از پخت و پز. به جای قرار دادن یخ زده گوشت را در یک کاسه ریخته و اجازه دهید آن را به آرامی گرم شدن داخل یخچال فقط برای چند ساعت. آن را بسیار مهم برای ذوب یخ زده یک از محصولات گوشت در دمای کنترل شده در منطقه است که در 5-درجه سانتیگراد است.

*درک اهمیت شستن گوشت به طور کامل به مدت حداقل 3-4 بار پس از ذوب. Suma زبانه (کلر عامل انتشار) نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گوشت با توصیه غلظت PPM. پست با استفاده از suma تب یکی از شستشو با آب شیرین مهم است و پس از آن باید پخته شود بلافاصله.

*نمی یخچال ذوب گوشت دوباره به جای مصرف آن را بلافاصله پس از پخت و پز.

*جلوگیری از کاهش سرما از گوشت و غیره. که استفاده می شود برای ساخت ساندویچ, سالاد و غیره. این نیز توصیه شده است توسط کارشناسان به عنوان در هر دستورالعمل ایمنی غذا صادر شده در جهت منافع عمومی.

همچنین بخوانید: رقص یک راه مطمئن برای Sestress در مستند: Terence Lewis

کلید برجسته از داشتن گوشت منجمد نتیجه باقی مانده است به فروشگاه آن تحت درجه حرارت مطلوب و نه توقف آن در حلقه برای جلوگیری از تنش با کیفیت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب