سرمقاله: تظاهرات مسالمت آمیز اجازه می دهد تا تمرکز باید بر روی پیام

نظرهیئت تحریریه ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 1:13 PM EDT Jun 2, 2020بود که قریب به اتفاق نشان از نیروی غیر ضروری

توسط ABDOOSNEWS در 14 خرداد 1399

نظر

بود که قریب به اتفاق نشان از نیروی غیر ضروری چون هیچ خشونت و یا وجود دارد بدون خشونت وجود دارد به دلیل قاطع نشان می دهد از زور استفاده جنسی کند ؟

این یکی از کسانی که مرغ و تخم مرغ پرسش که ممکن است ما هرگز می دانیم که پاسخ به.

آنچه مهم است این است که جنوب غربی فلوریدا تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته باقی مانده اند تا حد زیادی مسالمت آمیز با یک تعداد انگشت شماری از بازداشت و فقط چند گزارش از رفتار پرخاشگرانه مانند بطری های پلاستیکی انداخته بودن در اجرای قانون است.

بیشتر: فورت مایرز اعضای جامعه برگزاری تظاهرات به افتخار جورج فلوید

بیشتر: افراد جوان با برگزاری تظاهرات در مرکز شهر ناپل زیر جورج فلوید مرگ

کل ملت است که در زمان دولت و با تظاهرات برنامه ریزی شده به صورت محلی چیزهایی که می تواند به نوبه خود برای بدتر اما ما خوشبین است که خویشتن داری نشان داده شده توسط هر دو معترضان و پلیس دوشنبه شب در ناپل و در بونیتا اسپرینگز و بیش از آخر هفته در فورت مایرز ادامه خواهد داد وجود دارد.

در حالی که همه شده است در لبه انتظار برای دیدن هنگامی که و که در آن شورش را شکستن و هرج و مرج سلطنت می توان آن را آسان به از دست دادن بینایی از قصد تظاهرات.

که این است.

بی عدالتی رخ داده در مینیاپولیس. فلوید در حال حاضر رام با دست خود بسر برده خود را پشت سر مرده پس از یک افسر پلیس قرار زانو در Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت. هیچ قانونی پلیس دستی یا آموزش مجاز است.

چه چیزی بیشتر از این حادثه دوباره اجرا چه در بسیاری از اقلیت جامعه احساس کرده و برای سال ها - که آنها ناعادلانه رفتار اجرای قانون است.

این چیزی است که معترضان در حال تلاش برای دریافت در سراسر. این ویدئو از فلوید حادثه غیر قابل انکار است که اثبات وجود ماده پشت آن برداشت.

این که آیا آن را یک نژادپرست سیستم و یا یک ماده از چند بد پلیس خدشه دار کردن کار خوب انجام شده توسط اکثریت بهبود است نه تنها ممکن است اما نیاز است.

ما اصابت پیام های انجام شده در نشانه ها در روز دوشنبه در اعتراض به ناپل: "هیچ کس آزاد است که دیگران به آنها ستم."

"من نمی توانم نفس بکشم."

"هر کس در مقابل نژادپرستان."

"رای می دهند."

زمانی که مشروع و خشم و جوش بیش از به خشونت یا بیشتر نگران کننده زمانی که interlopers قصد ایجاد مشکل در تنظیم یک مسابقه به فیوز این پیام های از دست رفته در غوغا.

خوشبختانه که اتفاق افتاده است در جنوب غربی فلوریدا ترک رهبران رایگان برای اندیشیدن به راه حل ها و رسیدن به جامعه اقلیت برای تقویت روابط است که منجر به اعتماد بیشتر.

ما را تشویق به دیدن برخی از جنوب غربی فلوریدا بالا مأموران اجرای قانون صدور بیانیه های محکومیت اقدامات و inactions توسط پلیس در مینیاپولیس و متعهد به رعایت سیاست های که نیاز به هر شهروند و یا مشکوک به درمان با عزت و احترام سزاوار آنها است.

این یک شروع است.

نیز نامیده می شود برای این است که یک بررسی از روش های است که می تواند منجر به شرایطی مانند این یکی در مینه سوتا است.

است زانو در گردن مانور همیشه توجیه کرد ؟

آنچه باید افسران انجام زمانی که آنها را ببینید یک همکار سوء استفاده درمانده مشکوک ؟

آن خواهد بود مفید برای همه طرف اجرای قانون سیاستمداران و رهبران در جامعه اقلیت به طور منظم گزارش اقدامات آنها گرفته برای بهبود رابطه بین مسئولین و اقشار جامعه که احساس می کنم تحقیر شده میبیند.

حق جمع آوری و به دنبال جبران نارضایتی مندرج در قانون اساسی ما است.

توسط باقی مانده مسالمت آمیز معترضان نیروی رهبران به تمرکز بر روی پیام خود را.

(Brent چاق شدن نوشت: این برای ناپل اخبار روزانه هیئت تحریریه.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن