اقتصادی پانل اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا رسما وارد رکود اقتصادی

اقتصاد آمریکا در رکود اقتصادی گروه تحقیقاتی اعلام کرد روز شنبه به مناسبت پایان طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ است. کمیته ای با اداره ملی تحقیقات اقتصادی که باعث می شود چنین تعیین نشده گفت: رکود اقتصادی در ماه فوریه آغاز شد.

NBER را تعریف گسترده از رکود اقتصادی “کاهش در فعالیت های اقتصادی است که طول می کشد بیش از چند ماه.”

“در تصمیم گیری برای شناسایی یک رکود اقتصادی کمیته وزن عمق انقباض خود را مدت و این که آیا فعالیت های اقتصادی کاهش یافته است به طور گسترده در سراسر اقتصاد است. این کمیته را به رسمیت می شناسد که این بیماری همه گیر و عمومی بهداشت و درمان پاسخ باید منجر به یک رکود با ویژگی های مختلف” یک NBER بیانیه ای گفت:.

این سازمان گفت که ایالات متحده تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و در 4.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماه اول سال و نرخ بیکاری سر به فلک کشید از 3.5 درصد در ماه فوریه به 14.7 درصد در مارس رها به 13.3 درصد در ماه گذشته. برخی از اقتصاددانان پیش بینی رکود کنونی خواهد بود یکی کوتاه به عنوان تولید اقتصادی میدارد و شغل آینده آغاز بازگشت.

Recession
ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و در 4.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماه اول سال و نرخ بیکاری سر به فلک کشید از 3.5 درصد در ماه فوریه به 14.7 درصد در مارس رها به 13.3 درصد در ماه گذشته. فردا

اما خوشبینی خود را خو عود ممکن است از coronavirus. اگر اتفاق می افتد که آنها می گویند آن را می تواند بیش از دو سال برای اقتصاد ایالات متحده به بازگشت به قبل از COVID-سطح 19.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در توییتر

اخبار بانک جهانی در روز دوشنبه بود و ترسناک. آن را پیش بینی کرد اقتصاد جهانی خواهد بود کوچک 5.2 درصد در سال جاری خواهد بود که عمیق ترین رکود اقتصادی پس از پایان جنگ جهانی دوم ،

همچنین بخوانید: آمریکایی ها از ترس گسترش COVID از گاز اشک آور و اسپری فلفل

بانک جهانی گفت که این بیماری همه گیر و بحران اقتصادی می تواند به ارسال میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان به فقر شدید. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de