عمیق تمیز کردن و ضد عفونی کردن کفش خود را با این نکات

این بیماری همه گیر در حال انجام است و تقویت ارزش خوب بهداشت و خود مراقبتی در زندگی ما است. مشاهده بهترین شیوه های بهداشت جدید هنجار که بدان معنی است که نه تنها شستشو و بهداشتی دست های خود را به طور منظم اما کفش خود را به عنوان به خوبی به خلاص شدن از شر هر گونه ویروس های بالقوه در آنها.

“حتی اگر مردم ورزش همه اقدامات احتیاطی لازم و محدود کردن جنبش گاهی اوقات پله در خارج از خانه فقط نمی توان اجتناب کرد. مردم نیاز به خرید ملزومات برای نیازهای روزانه و در حال حاضر به عنوان اقتصاد است که به تدریج باز کردن جنبش از مردم به طور طبیعی افزایش می دهد و همچنین. از آن مهم تر در حال حاضر از همیشه قبل از به اطمینان حاصل شود ما جلوگیری از ویروس از ورود به خانه های ما از طریق unsuspecting حامل از دست ما به ما کفش. ما نیاز به اطمینان حاصل شود کفش های ما به درستی مقادیر قبل از ما وارد خانه های ما” Matteo Lambert, ارشد, مجموعه, مدیر, بتا هند محدود گفته IANSlife.

در اینجا چند راهنمایی و ترفندها از بتا در مورد چگونه به طور موثر در پاکسازی کفش خود را بدون ایجاد هر گونه آسیب به مواد و یا طراحی.
دستمال مرطوب ضد عفونی کننده می تواند در مفید آمده است در حالی که مطابق با اصول بهداشتی کفش خود را. آنها برای تمیز کردن سطوح و کفی کفش. آن است که توصیه می شود به استفاده از سفید کننده-رایگان دستمال مرطوب به عنوان آنها مهربان هستند و باعث خواهد شد هر گونه آسیب به کفش خود را.

به طور منظم وسایل خانگی از قبیل شوینده و ضدعفونی کننده و راه حل های الکل و اسپری می تواند در فاصله 30 سانتی متر مطابق با اصول بهداشتی برای کفش خود را. اما به یاد داشته باشید که sanitising مایعات با الکل بالا می تواند خشن در کفش و آسیب های کفش در دراز مدت به خصوص پوست. از این رو توصیه می شود که شما کمی تمرین خویشتنداری و احتیاط با این موارد. اما نمی خواهد این توصیه در جیر و nubuck چرم.

shoes
دستمال مرطوب ضد عفونی کننده می تواند در مفید آمده است در حالی که مطابق با اصول بهداشتی کفش خود را. Pixabay

اگر کفش خود را ساخته شده از پارچه و مانند بوم یا مش شما به سادگی می توانید دستگاه شستشوی آنها در درجه حرارت بالاتر تنظیم می باشد. آن کار انجام می شود در شیوه ای موثر و با حداقل تلاش. هوا خشک و کفش های خود را در یک منطقه تهویه مناسب. این بهترین و امن ترین راه برای خشک کردن کفش خود را. شما می خواهید مطمئن شوید که کفش خود را خشک و آماده به استفاده دوباره برای آینده خود را به فروشگاه مواد غذایی در سفر.

به سرمازدگی مشکل در جوانه نگه داشتن یک جداگانه جفت از خارج کفش” و استفاده از آنها تنها برای زمانی که شما به خارج از خانه است. همیشه به یاد داشته باشید برای پاک کردن کفش قبل از پله داخل خانه. به عنوان یک تمرین, همچنین, مطمئن شوید که همیشه به شستشو و پاکسازی پای خود را قبل از شما را قدم به داخل خانه.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Instagram

مطمئن شوید که شما با پوشیدن دستکش در حالی که شستن و یا مطابق با اصول بهداشتی کفش خود را. کل هدف مطابق با کفش شکست خورده خواهد بود اگر شما لازم نیست که دستکش در. فراموش نکنید که برای پرتاب بلافاصله دور این دستکش شما پس از اتمام مایع روند.

همچنین بخوانید: روشن کردن ایستگاه های کاری خود را به یک بازی ایستگاه, با این نکات

اگر شما لازم نیست دسترسی به, دستکش, مطمئن شوید که شما لازم نیست صورت خود را لمس در حالی که مطابق با اصول بهداشتی کفش خود را. هنگامی که شما انجام می شود مطابق با اصول بهداشتی کفش خود را شستشو دست خود را درست قبل از شما در تماس با دیگر سطوح داخل خانه. شما همچنین می توانید با در نظر داشتن یک جفت یکبار مصرف پزشکی کفش را پوشش می دهد مفید است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im