غذا خوردن سالم به کاهش خطر بیماری های قلبی مطالعه نشان می دهد

اگر شما می خواهید به نگه داشتن قلب سالم را توجه داشته باشید. محققان دریافته اند که بیشتر پایبندی به انواع سالم

توسط ABDOOSNEWS در 28 خرداد 1399

اگر شما می خواهید به نگه داشتن قلب سالم را توجه داشته باشید. محققان دریافته اند که بیشتر پایبندی به انواع سالم الگوهای غذا خوردن همراه بود با کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی (CVD). مطالعه منتشر شده در مجله JAMA Internal Medicine, تمرکز بر غذا خوردن سالم الگوهای به جای فرد مواد تشکیل دهنده و مواد مغذی به حساب کاربری بهتر برای متنوع فرهنگی و شخصی مواد غذایی سنت ها و تنظیمات.

"مطالعه ما نشان می دهد که بیشتر پایبندی به هر یک از چهار سالم خوردن الگوهای ما در ارتباط با کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی و مزایای بهداشت و درمان باقی بماند در سراسر نژادی و قومی" گفت: در مطالعه اول نویسنده زیبای جیلی شان از دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی در ایالات متحده است. برای این مطالعه محققان با تمرکز بر رژیم غذایی نمرات برای چهار سالم الگوهای غذا خوردن: غذا خوردن سالم Index-2015 (HEI-2015); جایگزین رژیم غذایی مدیترانه ای نمره (AMED); سالم رژیم غذایی گیاهی شاخص (موتورهای); و جایگزین شاخص غذا خوردن سالم (AHEI).

با وجود متفاوت روش نمره هر یک از این الگوها تاکید بالاتر مصرف غلات سبوس دار و سبزیجات و میوه ها و حبوبات و آجیل و کاهش مصرف قرمز و گوشت های فرآوری شده و شکر-نوشیدنی های شیرین شده ، برای ارزیابی این انجمن از هر الگو را با خطر بيماریهای قلبی عروقی محققان در نگاه اطلاعات از 74,930 زنان ثبت نام شده در پرستاران بهداشت مطالعه 90,864 زنان در پرستاران بهداشت مطالعه دوم و 43,339 مردان در بهداشت حرفه ای پیگیری و مطالعه است.

شرکت کنندگان در هر مطالعه خواسته شد که هر دو به چهار سال خود را در مورد عادات غذایی از جمله اینکه چگونه اغلب به طور متوسط مصرف آنها از یک استاندارد اندازه بخش از غذاهای مختلف. با استفاده از این رژیم غذایی داده شد جمع آوری بیش از چند دهه از طریق اعتبار رژیم غذایی پرسشنامه محققان ایجاد چهار رژیم غذایی نمرات برای هر شرکت کننده. بالاتر غذایی نمرات نشان داده بیشتر پایبندی به الگوهای غذا خوردن سالم.

healthy eating
شرکت کنندگان که رعایت بیشتر به الگوی تغذیهای سالم تا به حال 14 درصد به 21 درصد کاهش خطر CVD که در مقایسه با کسانی که رعایت حداقل. Pixabay

پس از تعديل اثر عوامل متعددی از جمله سن ، شاخص توده بدنی و وضعیت این تجزیه و تحلیل نشان داد که بیشتر پایبندی به هر یک از الگوهای غذا خوردن سالم بود به طور مداوم در ارتباط با کاهش خطر CVD. این مطالعه نشان داد که شرکت کنندگانی که رعایت بیشتر به الگوی تغذیهای سالم تا به حال 14 درصد به 21 درصد کاهش خطر CVD که در مقایسه با کسانی که رعایت حداقل.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Facebook

این یافته ها همچنین نشان داد که این الگوی تغذیهای سالم بودند به طور مشابه موثر در کاهش خطر بيماریهای قلبی عروقی در سراسر نژادی و قومی و دیگر گروه مورد مطالعه قرار گرفته است و آنها از نظر آماری تفاوت قابل توجهی در ارتباط با کاهش خطر ابتلا به هر دو بیماری عروق کرونر قلب و سکته مغزی.

همچنین بخوانید: برنامه ریزی تعطیلات خود را در چرخ حق بیمه در برترین

"این داده ها ارائه شواهد بیشتر برای حمایت از زمان دستورالعمل های غذایی که پس غذا خوردن سالم الگوهای مشورت در دراز مدت مزایای بهداشت و درمان در بیماری های قلبی عروقی, پیشگیری از" نویسندگان این مطالعه نوشت. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن