بررسی برای Uneasily قرنطینه: شرلی

عنوان: شرلیتوصیف این فیلم در یکی who's Afraid of Virginia Woolf نقل قول: مارتا: آنچه شما فکر می کنم آن را سخ

توسط ABDOOSNEWS در 16 خرداد 1399

عنوان: شرلی

توصیف این فیلم در یکی who's Afraid of Virginia Woolf نقل قول:

مارتا: آنچه شما فکر می کنم آن را سخت به عقب وجود دارد ؟ شما فکر می کنید او ساخته شده خود را همسر بیمار ؟
جورج: خوب شما را به *من* بیمار است.
مارتا: که متفاوت است.

خلاصه داستان خلاصه داستان: ازدواج یک داستان ترسناک از خود را دارد.

امتیاز با استفاده از اشیاء تصادفی مربوط به این فیلم: 4 خوب طنز مردان از 5.

Reviews For The Uneasily Quarantined: Shirley

ژانر: n/a

بهتر شعار: "آن مرد مرد مرد جهان"

نه چندان مختصر طرح خلاصه داستان: تازه داماد (و به تازگی باردار) زن و شوهر فرد و رز Nemser (لوگان لرمان و اودسا جوان) می رسند در Bennington, ورمونت به ماندن با فرد مربی و استاد استنلی هایمن (Michael Stuhlbarg). استنلی ازدواج به معروف ترسناک نویسنده شرلی جکسون (الیزابت ماس) که او ایده های خود را در ساخت این جفت ارز به خصوص گل رز — احساس "خوش آمدید."

"بحرانی" تجزیه و تحلیل: شرلی طول می کشد محل را در یک "خوب" فاز در شرلی جکسون زندگی و یا به عنوان نزدیک به این که تا کنون وجود داشته است. "قرعه کشی" به تازگی منتشر شده است در نیویورکر و پیش بینی بالا برای کار بعدی. اما در حالی که او را به عنوان بیماری به عنوان او خواهد بود در آخرین دهه از زندگی خود را هنوز هم یک agoraphobic زنجیره ای, سیگار, مشروبات الکلی.

و چرا که نه ؟ شوهر استنلی نظر می رسد ممکن افسونگر اما او همچنین به وضوح درگیر شدن در نه چندان خطرناک رابط با زنان مختلف. شرلی یک تیغ شوخ طبعی (و نویسنده موفق به یاد داشته باشید) همچنین chafes در ادراک او در عین حال یکی دیگر از "دانشکده ،

شرلی در ابتدا متنفر رز برای جوانان و استنلی را unsubtle جاذبه و سایه تمایل او (البته تمایلی) به کمک کارهای به عنوان ضعف: "یک خانه تمیز است شواهد روان حقارت است." آن زمانی که او enlists رز به عنوان یک نوع از دستیار تحقیق برای کتاب جدید خود با الهام از ناپدید شدن یک محلی زن دانشجو که همه چیز شروع به نوبه خود در اطراف.

شرلی است که کمتر ترسناک گوتیک از درام روانی و مدیر Josephine Decker با استفاده از پس زمینه جکسون نوشتن (آنچه که در نهایت تبدیل به دومین رمان Hangsaman) به بررسی ناکامی های او احساس می کند و افسرده جهانی خود را تجربه می کنند.

رز و شرلی رابطه رشد می کند, تغذیه در آنها به اشتراک گذاشته شده, محیطی ساکت و سرکوب. استنلی یک پسر قلدر است البته کاریزماتیک یکی که ناخن های هر زن او می تواند دست خود را بر روی. در ضمن فرد — تمسخر به عنوان "دختر شایسته" توسط استنلی — به وضوح کمی قصد "اجازه دادن" رز به سر او قطع مطالعات پس از نوزاد متولد شده است. بدتر به نظر می رسد او به دنبال در استنلی را زناکار قدم به قدم.

بیان "تور دو نیروی" استفاده مفرط است اما بسیار وجود دارد چیز دیگری شما می توانید با استفاده از توصیف خزه اینجا. او شرلی جکسون آسیب پذیر است کینه توز و مهربان و قوی او در خشم است. آن را سخت به فکر می کنم از یک بازیگر داشتن بهتر اجرا های اخیر نقش (بوی او, نامرئی, مرد, این) ... Joaquin Phoenix, شاید.

بر اساس رمانی از سوزان شال Merrell, Shirley است و بالاتر از همه یک مراقبه در اوج ناامیدی هر دو آرام و نه چندان زیاد که اغلب نشانه ای از زندگی زنان است. وقتی شرلی مذاکرات به رز در مورد فرزند متولد نشده و می گوید: "بیایید دعا کنیم برای یک پسر. جهان بیش از حد بی رحمانه برای دختران" این یک پانچ در روده. دکر و Merrell همه به خوبی می دانیم که در حالی که وضعیت به طور کلی بهبود یافته برای زنان از اواسط قرن گذشته آن را به سختی آنچه شما می خواهم تماس "خوب است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن