COVID جنگجو: این پزشک با استفاده از پزشکی از راه دور پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 خود

در میان آسیب دیده ترین بخش از اقتصاد در برابر این بیماری همه گیر شده است, سینما و مراکز خرید. Pixabayتوسط ADIT

توسط ABDOOSNEWS در 13 خرداد 1399
Malls
در میان آسیب دیده ترین بخش از اقتصاد در برابر این بیماری همه گیر شده است, سینما و مراکز خرید. Pixabay

توسط ADITI ROY

این COVID-19 همه گیر آورده ما همه با هم در یک منحصر به فرد دیده می شود هرگز قبل از مقطع. با جدید "عادی" اجتماعی بودن فاصله و بی سابقه پروتکل های بهداشت راه ما تماشای فیلم و صرف زمان ما در مراکز خرید است مجموعه ای برای تغییر برای همیشه لطفا برای.

در میان آسیب دیده ترین بخش از اقتصاد در برابر این بیماری همه گیر شده است, سینما و مراکز خرید. با صفر بلند, کمبود cashflow این صنعت به نظر می رسد در انعطاف پذیری در طول diffcult بار. ادامه رشد اقتصادی را بدتر ساخته شده توسط Covid-19 همه گیر است به جمع اوری هندی رسانه ها و صنعت سرگرمی درآمد با 16 درصد – یا 25.000 تومان کرور روپیه به تومان 1.3 لاخ کرور این مالی گفت: گزارش Crisil در ماه مارس این سال است.

"این COVID همه گیر اتحاد چپ تاثیر عظیم در سینما نمایشگاه صنعت نه تنها در کشور ما بلکه در سراسر جهان است. عملیات بسته منتشر شده در فیلم و در حال گرفتن به تعویق افتاده و در نتیجه جریان نقدی را به طور کامل متوقف شده است. این صنعت مواجه شده است و بحران های مختلف در تاریخچه آن, اما آنچه در آن است رفتن را از طریق در حال حاضر نمی تواند پیش بینی در هر نقطه اما در همان زمان ما خاص است که سینما نمایشگاه بخش خواهد اسکریپت یک چرخش قابل توجه به عنوان ما می دانیم که ما در حال حمایت متعصبانه شور از دوستداران سینما می گوید:" Alok Tandon, مدیر عامل – INOX اوقات فراغت Ltd.

با باز کردن فاز 1 انتظار می رود برای شروع از اول ژوئن انتظار می رود برای دیدن بیشتر تسهیلات; ایالات متحده در حال متحد در فشار خود را به ادامه با محدودیت هایی بین دولت و حمل و نقل مراکز و سینما سالن های موسسات آموزشی و مکان عبادت است. هیچ پیش بروید برای سالن سینما در هفته آینده, اما مراکز مجموعه, برای دیدن برخی از بلند از 8 ژوئن به عنوان آنها به ترخیص کالا از گمرک برای باز کردن درهای خود را به مشتریان.

"برای شروع با مراکز آغاز خواهد شد عملیات خود را در مراحل طبق تجویز دستورالعمل. از سرگیری و یا بازسازی طبیعی footfalls صرفا وابسته به مهار Covid-19 ویروس. رفتن به جلو اگر صفر موارد گزارش شده از استان و کشور footfalls را ترمیم و در هیچ زمان. تدریجی و باز کردن از روش multiplex و ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها بیشتر کمک خواهد کرد در رانندگی footfalls و تجارت" حفظ Manoj K. Agarwal, Chief Executive Officer, Viviana بازار تانه.

Malls

صنعت است که در خط با جدید "عادی" پس از همه گیر مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. Pixabay

"ما شده اند آماده سازی خود را بیش از گذشته دو ماه و بشود تا باز ما مراکز طبق بخشنامه دولت. ما خواهد بود با سازماندهی متوسط چک در تمام ورودی ها و راه اندازی پروتکل برای حفظ اجتماعی فاصله مانند یک فاصله امن از حداقل 1 متر از دیگر مشتریان و کارکنان بیشتر از 3-4 مشتریان مجاز به وارد آسانسور در یک زمان (هیچ از مسافران مشخص خواهد شد بسته به اندازه از آسانسور در DLF Cyberhub ما آسانسور کار را برای 2 نفر در یک زمان با توجه به اندازه محدودیت) برای پله برقی یکی از مشتری اجازه خواهد داشت و پس از 3 مرحله رول بر دائمی نشانگر فاصله قرار داده خواهد شد در آسانسور بنابراین مردم نمی بیش از ظرفیت مورد نیاز," Pushpa Bector, مدیر اجرایی, DLF مراکز خرید.

صنعت است که در خط با جدید "عادی" پست های همه گیر

"سینما دیده می شود از طریق بسیاری از مراحل دشوار در آن تاریخ و در هر نمونه پدید آمده دقیق تر و قوی تر است. ما به دنبال در پست COVID-19 فاز به عنوان یکی دیگر از تکامل با فرآیندهای جدید و پروتکل و ما مطمئن شوید که ما آن را به گشاد گشاد راه رفتن. ما با استفاده از lockdown مرحله برای تعیین سناریوهای مختلف و کار از برنامه های قوی برای حصول اطمینان از بهداشت و همچنین فاصله" ایالات Tandon.

اضافه کرد: "ما باقی خواهد ماند به طور کامل رعایت احترام نسبت به نگرانی از مهمانان ما و همچنین درک می کنند که ایمان و اعتماد به نفس در ما آمادگی در اقدامات پیشگیرانه را یک نقش کلیدی در جهت همان. ما به دنبال در جدید "عادی" به زودی قصد بازگشت به "عادی" که شبیه باندهای دوستان و خانواده تبدیل کردن در اعداد بزرگ و سنگین و شلوغی در لابی و به سلامتی با صدای بلند در سالن."

برخی از اقدامات کلیدی به تصویب رسید به شرح زیر است:

بهداشت مربوط به اقدامات

تشویق بدون کاغذ معاملات برای رزرو بلیط و غذا سفارش.

بررسی متوسط از تمام کارکنان خدمات همکاران و مهمانان با غیر تهاجمی حرارتی اسلحه به آنها وارد محل ما.

Sanitizers ایستگاه در تمام نقاط کلیدی و زمینه های مشترک.

پس دقیق تمیز کردن و ضد عفونی روش.

مناطق با بالاتر قرار گرفتن در معرض عمومی خواهد بود مقادیر بر اساس ساعات روز:.

سالن خواهد بود بررسی پس از هر نشان می دهد.

تمام سطوح در داخل و اطراف خدمات مواد غذایی مناطق خواهد بود ضد عفونی به طور منظم.

عمیق تمیز کردن سالن انجام خواهد شد هر روز.

این تیم خواهد بود خواست به پوشیدن دستکش و ماسک و خواسته خواهد شد که برای شستن دست به طور منظم.

استفاده از تک استفاده از ظروف یکبار مصرف برای بسته بندی F&B خدمات.

PPE کیت در دسترس برای خرید که شامل یک ماسک و یک جفت دستکش و یک بطری ضد عفونی کننده

Cinemas
سینما را دیده اند از طریق بسیاری از مراحل دشوار در آن تاریخ همه گیر بودن یکی است. Pixabay

اجتماعی فاصله اقدامات

پس فاصله بین مهمانان در ورودی با استفاده از مرزبندى

حصول اطمینان فیزیکی فاصله ما تخصیص دادن کرسی در راه است که در مجاورت صندلی خالی سمت چپ برای یک گروه و یا یک خانواده.

رزرو آنلاین حالت خواهد بود برنامه ریزی برای اختصاص کرسی در آن منظور.

فیلم نشان می دهد برنامه ریزی خواهد شد در چنین شیوه ای که ورود intermissions و خروجی به دو نشان می دهد نه به صورت همزمان رخ دهد و ما برای جلوگیری از ازدحام از لابی و دستشویی.

با چند بزرگ-منتشر شده در بلیط در حال حاضر امید بستن برای premiers در OTT سیستم عامل چه چالش های سینما رو در زمان سناریو ؟

"اول از همه ما می خواهیم همه را به درک کنند که این یک روش Multiplex مقابل OTT سناریو. همه ما انتظار داریم سازندگان محتوا به انجام است که به انتشار محتوای خود را در تئاتر به دنبال سیستم عامل های دیجیتال مانند آن اتفاق می افتد شده است تا کنون در خط با جهان شایع پنجره الگوی. هر فاز در سینما زنجیره ارزش است و اهمیت خود را دارد و با تئاتر/ سالن سینما فاز بودن بیشترین مقدار تولید فاز ما انتظار پنجره الگوی به دنبال داشته باشد. نسبت به این Multiplex انجمن از هند آمده بود با یک درخواست تجدید نظر به سازندگان محتوا. ما همچنین خواستار تهیه کنندگان و استودیوهای منتظر تئاتر برای از سرگیری عملیات و به دنبال در سطح جهان شایع سینمایی پنجره الگوی آن را به عنوان شگفتی انجام داده است از نظر درآمد برای سازندگان محتوا و سایر ذینفعان به عنوان آن ارائه می دهد سازندگان یک فرصت برای استخراج بهترین از همه در دسترس رسانه" مدعی شد Alok Tandon.

چه آینده چند ماه شبیه به روش multiplex صنعت

"سینما پس از آغاز به کار شده اند بزرگترین همکاران به تجربه اقتصاد' به صورت 100 سال گذشته و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای همیشه لطفا برای. بدون شک وجود دارد که COVID-19 را به چالش کشیده است شور و شوق برای سینما است که در کشور ما رایج. سینما و دوستداران باقی مانده اند تحت خدمت در سرگرمی برای این دوره و ما می دانیم که آنها حسرت به گام اجتماعی و سرگرم مورد علاقه خود را از طریق سرگرمی متوسط است که در سینما. ما ایمان کامل که همان سن شور و شوق از دوستداران فیلم آنها را در اعداد بزرگ و ازدحام سینما. ما همچنین مطمئن شوید که امضای INOX تجربه را به ميدان آمده و در ادامه به لذت مشتریان ما در سراسر کشور" Tandon دور تا.

movie theatres
سینما را مجبور به رعایت اجتماعی جدید فاصله از هنجارهای. Pixabay

داستان خرده فروشی: برنده اعتماد به نفس از خریداران

"برای کاهش این اختلال ناشی از این بحران خرده فروشان نیاز به تدبیر استراتژی برای "شرکت", "بعدی" و "فراتر از آن". در حالی که آنها نیاز به مدیریت هزینه های خود را از طریق عملیاتی بهبود و ارزیابی ذخیره نمونه کارها, آنها همچنین سرمایه گذاری در خدمات و تجربه و omni-کانال برای خدمت به مصرف کنندگان جدید. به عنوان خرده فروشان در واکنش به سیالیت "در حال حاضر" آنها همچنین نیاز به ایجاد انعطاف پذیری برای "بعد" زمانی که تقاضا شروع به گرفتن ترمیم و فکر می کنم "فراتر". آنها باید نقشه استراتژیک سفر به انعطاف پذیری مالی در همان زمان برنامه ریزی برای دراز مدت پیامدهای خود عامل مدل با توجه به تغییر در محیط خارجی. سرعت و چابکی خواهد بود اهرمهای کلیدی موفقیت و خرده فروشان نیاز به اتخاذ یک سریعتر رویکرد هر دو به حرکت بحران 'در حال حاضر' و برنامه ریزی برای 'بعدی' و 'فراتر از' می گوید:" گزارش ای هند است.

Bector متحده "ما باید روابط قوی با شرکای خرده فروشی ما و ما در حال ارزیابی وضعیت را در زمان واقعی و در پاسخ به درخواست است که ما دریافت کرده اند با درگیر شدن با آنها را به صورت جداگانه. ما با آنها کار می کنند برای رسیدن به یک راه حل مناسب است که از منافع متقابل و پایدار در دراز مدت. آنچه مهم است در حال حاضر به تأمل در این تغییرات جدید و برنامه های پیش رو – به طوری که همه ما می توانیم موفق گشت."

و اضافه میکند: "تمرکز ما در حال حاضر در سلامت مصرف کننده و ارائه آنها را به بهترین تجربه خرید در بازار است. ما کار کرده اند از نزدیک با شرکای خرده فروشی ما و صنعت در مقیاس بزرگ و پیش نویس SOP که شامل هر دقیقه جزئیات به صورت مایع مانند درب دستگیره صندلی, نیمکت, چرخ دستی های ، همراه با قرار دادن ضد عفونی کننده ایستگاه در سراسر همه ما مراکز. ما نیز استقبال از تکنولوژی برای ارائه زمان واقعی ترافیک پا اطلاعیه زمان واقعی در ایمنی و پاکیزگی رزرو اسلات زمان طلایی ساعت برای بازدید از مراکز که ما مصرف کنندگان می تواند تجربه بسیار به زودی در DLF مراکز 'Lukout' APP."

همچنین بخوانید: سعی کنید این Refereshing تابستان کولرهای آبی در خانه

"آنچه که ما پیش بینی, مد و F&B را باز ماندهاند. فیلم سالن و کودکان سرگرمی باز خواهد شد بعد. ما در ابتدا به دنبال بازگشایی بازار بین 12:00 pm – 9 ساعت به طوری که مصرف کنندگان احساس امنیت به در آمده در آن زمان. ما مصرف کننده تحقیقات به ما می گوید که مصرف کنندگان در حال حاضر خواهد آمد به این مراکز با هدف و تصمیم به فروشگاه و یا غذا خوردن. ما را جذب جدی خریداران به مراکز. و از این رو تلاش های ما خواهد بود را به نفع ما مصرف کنندگان اعتماد به نفس و آنها را به ما مراکز" نشان می دهد Pushpa Bector. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن