COVID-19 همه گیر ایجاد بدترین رکود اقتصادی جهانی در 60 سال: OECD

یک پیشرو جهانی اقتصادی مجلس گفت: چهارشنبه COVID-19 همه گیر است و باعث بدترین رکود اقتصادی جهانی در نزدیک به یک

توسط ABDOOSNEWS در 23 خرداد 1399

یک پیشرو جهانی اقتصادی مجلس گفت: چهارشنبه COVID-19 همه گیر است و باعث بدترین رکود اقتصادی جهانی در نزدیک به یک قرن و همه چیز بدتر می تواند قبل از آنها شروع به گرفتن بهتر می گوید گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه.

صحبت در اخبار جلسه مطبوعاتی در پاریس, سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) دبیر فرشته Gurria رنگ یک تصویر تیره و تار برای جهان خواستار آن شدید ترین جهانی سلامت اقتصادی و بحران های اجتماعی هر کسی که امروز زنده است و تا کنون دیده ام.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

اقتصادی Gurria گفت: سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است و پیش بینی شش درصد کاهش در اقتصاد جهانی برای سال 2020 بزرگترین "تا کنون" که هر گروه پیش بینی کرده است در 60 سال از وجود. و که پیش بینی نمی کند و اجازه می دهد تا برای هر قابل توجهی دوم COVID موج. او گفت: اگر coronavirus می کند دوباره ظهور بعد از آن در سال, اقتصاد جهانی می تواند کوچک به اندازه 7.6 درصد است.

OECD
مردم خط خارج یوتا بخش از نیروی کار خدمات, مارس 13 سال 2020 در سالت لیک سیتی. فردا

Gurria گفت: هر ملت ضربه سخت شده و با صدها میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود. بخش های ضربه سخت شده است, گردشگری, مسافرت هوایی و کوچک به اندازه متوسط کسب و کار. علاوه بر این تجارت جهانی نیز به طور چشمگیری کند شده.

همچنین بخوانید: اپل توسعه دهندگان همه را به یاد بگیرند که چگونه برای ساخت نسل بعدی برنامه های کاربردی

آژانس خواست دولت برای مقابله با نابرابری های با سرمایه گذاری در سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی همکاری در لوازم پزشکی, واکسن و درمان و بازآموزی افراد مشغول به کار در این بخش شده اند که ضربه سخت.

آنها همچنین از سازمان ملل خواست برای توسعه و تولید و توزیع هر COVID واکسن و یا درمان برای همه کسانی که به آنها نیاز دارید. آنها گفتند: اگر ویروس باقی می ماند گسترده هزینه های اقتصادی ادامه خواهد داشت. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب