Covid-19 در نوزادان نتایج جستجو برای تب خفیف را نشان می دهد تحقیقات

یک تیم از دانشمندان ما به رهبری هند-منبع محقق نشان داده است که نوزادان کمتر از 90 روز که آزمایش مثبت برای Covi

توسط ABDOOSNEWS در 2 تیر 1399

یک تیم از دانشمندان ما به رهبری هند-منبع محقق نشان داده است که نوزادان کمتر از 90 روز که آزمایش مثبت برای Covid-19 تمایل به خوبی و با کمی و یا بدون تنفسی دخالت.

تب اغلب در بر داشت به اصلی و یا تنها علامت و گفت: مطالعه منتشر شده در مجله اطفال'.

دنبال کنید با ما در توییتر برای به روز رسانی هیجان انگیز تر

"یافته های ما نشان می دهد که این نوزادان بیشتر دارای بیماری خفیف است و ممکن است در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید که در ابتدا گزارش از چین گفت:" مطالعه منجر نویسنده Leena B. Mithal از دانشگاه نورث وسترن در آمریکا.

"بسیاری از نوزادان در مطالعه ما تا به حال یک تب است که نشان می دهد که برای نوزادان جوان در حال ارزیابی به دلیل تب COVID-19 ممکن است یک علت مهم به خصوص در یک منطقه گسترده با جامعه فعالیت" Mithal توضیح داد.

"با این حال ارزیابی برای عفونت باکتریایی در نوزادان جوان با تب مهم باقی می ماند," او اضافه شده است.

Covid-19
تب اغلب در بر داشت به اصلی و یا تنها علامت و گفت: مطالعه منتشر شده در مجله اطفال'. Pixabay

این مطالعه شامل 18 نوزادان, هیچ کدام قابل توجهی تاریخچه پزشکی. از 50 درصد از این نوزادان مراجعه کننده به بیمارستان عمومی خدمات بستری هیچ یک از نیاز به اکسیژن تنفسی حمایت یا مراقبت های ویژه. نشانه ای برای پذیرش عمدتا مشاهدات بالینی نظارت بر تغذیه تحمل و حاکم کردن عفونت باکتریایی با empiric آنتی بیوتیک های داخل وریدی در نوزادان با سن کمتر از 60 روز است.

از نوزادان بستری شده در بیمارستان شش نفر از نه تا به حال دستگاه گوارش (GI) علائم (تغذیه ضعیف و استفراغ و اسهال). دستگاه تنفسی فوقانی علائم سرفه و احتقان قبل از شروع علائم دستگاه گوارش.

جوان نوزادان نیز قابل توجه بالا ویروسی بارهای خود بینی نمونه با وجود خفیف بالینی بیماری است."معلوم نیست که آیا نوزادان جوان با تب و تست مثبت برای SARS-CoV-2 نیاز به بستری در بیمارستان" دکتر Mithal گفت.

همچنین بخوانید : این پدر هدیه روز پدر خود را یک دسر

تصمیم به اعتراف به بیمارستان بر اساس سن باید به صورت پیشگیرانه درمان عفونت باکتریایی ارزیابی بالینی تغذیه تحمل و کفایت از پیگیری محققان گفتند. این تیم تحقیقاتی همچنین مشاهده یک overrepresentation از Latinx قومیت در میان خود نمونه ای از نوزادان با COVID-19 (78 درصد). در ارتفاع COVID-19 همه گیر در شیکاگو بیش از 40 درصد از موارد در افراد Latinx قومیت."اگر چه ما انتظار می رود که وجود خواهد داشت بسیاری از نوزادان از Latinx قومیت با COVID-19 ممکن است عوامل اضافی کمک به نامتناسب اکثریت Latinx موارد ما مشاهده در این گروه سنی" دکتر Mithal اشاره کرد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب