آموزش محافظت از زنان در برابر از دست دادن حافظه: محققان

آموزش و پرورش در طول زمان همه گیر است که تحویل داده تقریبا. Pixabayمنf یک چیز وجود دارد ما آموخته اند از شیوع

توسط ABDOOSNEWS در 16 خرداد 1399
e-learning Education
آموزش و پرورش در طول زمان همه گیر است که تحویل داده تقریبا. Pixabay

منf یک چیز وجود دارد ما آموخته اند از شیوع کروناویروس است که آینده غیر قابل پیش بینی است. به منظور زنده ماندن و رشد در جهان همیشه در حال تغییر ما نیاز به تبدیل شدن به بیشتر تطبیقی و نوآوری در هر جنبه ای از زندگی است. پی COVID-19 به درد کسب و کار, دولت, نهاد آموزش و پرورش و دانش آموزان و تقریبا در هر جمعی بدن به دوباره اختراع راه آنها کارهایی انجام دهد.

مدارس و کالج ها اولین کسانی بودند که موسسات که قفل شد و به زودی به عنوان COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر در هند. این یک اثر جانبی در آموزش و پرورش در هند. در میان اضافی نگرانی از یادگیری دانش آموزان, حالت مجازی از ارائه آموزش به کمک آمده است. بسیاری از آموزش آنلاین و آموزش سیستم عامل ها در هند رو به جلو آمده اند با تخفیف و یا رایگان دسترسی به آموزش. این است که مدرسه و دانشجویان می تواند هنوز هم ادامه یادگیری دوره های درسی خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مهارت های لازم در حالی که ماندن در خانه های خود.

E-learning تبدیل به یک راه برای یادگیری در میان دانش آموزان هندی بیش از چند سال گذشته. هر چند از آن است که هنوز هم یک راه اختیاری از آموزش برای هند یادگیری جمعیت. اما ناگهانی و تاسف COVID-19 شیوع تبدیل آن به یک حالت لازم از یادگیری است. آن است که اجازه می دهد دانش آموزان به حفظ کردن و یادگیری خود را که آیا آن را برای مدرسه امتحانات ترم نهایی و یا امتحانات رقابتی برای پذیرش کالج و شغل. E-learning آنها اجازه تحصیل در سرعت خود را و در نتیجه ساخت مولد استفاده از وقت خود را در خانه.

learning and education
E-learning تبدیل به یک راه برای یادگیری و آموزش در میان دانش آموزان هندی در طول بیماری همه گیر. Pixabay

دنبال NewsGram در توییتر برای اقامت به روز شده در اخبار جهان

بسیاری از مدارس و دانشگاه ها در سراسر هند نیز تبدیل به حالت آنلاین برای ارائه در کلاس و سخنرانی برای دانش آموزان خود را. با پشتیبانی از فن آوری پدر و مادر, هیات علمی و دانشجویان این موسسات در حال ساخت مطمئن شوید که آموزش و پرورش است و نه مانع. آنها در حال ادامه کلاس های آنلاین پخش زنده و یا ضبط فیلم های مشق شب و تکالیف بیش از ایمیل و حتی کمک به دانش آموزان با شک و تردید را از طریق حالت ویدئو. این حالت از آموزش و یادگیری است نه تنها محدود به موضوعات عمومی اما کلاس های فیزیکی مانند آموزش یوگا, رقص, عکاسی و بسیاری دیگر نیز در حال تدریس از طریق همان.

برای مبارزه با این بیماری همه گیر بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان مانند دانشگاه استنفورد نیز فکر و برنامه ریزی برای انجام 'take-home امتحانات' (Source) است که برگزاری امتحانات به طوری که دانش آموزان می تواند آنها را از خانه های خود را تنها. این شده است به اجرا در هند نشده است; اما با افزایش تعداد موارد در سراسر هند موسسات ممکن است نیاز به برنامه ریزی یک حالت مشابه آموزش و ارزیابی دانش آموزان است.

و نه فقط امتحانات با عدم قطعیت در اطراف چه زمانی این وضعیت ممکن است باقی بماند دانش آموزان به خصوص کالج رفتن دانشجویان و حتی ممکن است دست در انجام صنعتی آموزش پیدا کردن کارآموزی و قرار دادن فرصت ها. برای مقابله با همین دانشگاه ها می تواند دانش آموزان آگاه و یا نیز به ترتیب آنلاین کارآموزی و کار نمایشگاه در جایی که دانش آموزان می تواند درخواست برای فرصت های آنلاین. شرکت صنعت است به همان اندازه تحت تاثیر COVID-19 شیوع و تعویض به حالت آفلاین استخدام در لحظه و باز به کار از صفحه اصلی گزینه تا زمانی که این وضعیت همچنان ادامه دارد.

studying education
آنلاین امتحانات یا "take-home امتحانات' در حال انجام برای دانش آموزان است. Pixabay

سیستم آموزش و پرورش هند منتقل شده به حالت آنلاین و آموزش و پرورش و تمام ذینفعان از جمله موسسات آموزشی, معلمان, دانش آموزان و پدر و مادر هستند و استقبال از آن با آغوش باز. اگر چه این است که تا ادامه آموزش و یادگیری تا زمانی که این بیماری همه گیر وضعیت طول می کشد ذینفعان نیز یادگیری و کاوش های جدید و کارآمد راه برای ادامه فرایند یادگیری است. این باعث می شود آن را بسیار محتمل است که این حالت از آموزش و پرورش ادامه خواهد داد و خواهد بود وجود دارد از جمله نوآوری در روش های تدریس و حتی پس از این وضعیت بهبود یافته است.

همچنین بخوانید: می توانید یک بیمار دیابت خرید بیمه بهداشت و درمان?

کسی به درستی گفت: "مشکلات چیزی جز از خواب بیدار کردن تماس برای خلاقیت". این مایه تاسف شیوع است رو سیستم آموزش و پرورش ما به دوباره اختراع راه آموزش و پرورش تحویل داده شده است و دریافت. این زمان سخت در حال آموزش ما به انعطاف پذیر در برابر سختی ها. آموزش و پرورش در هند است که به شکل ضرورت می باشد. ما می تواند یا تسلیم به تغییر را انتخاب کنید و یا برای دیدن این به عنوان یک فرصت برای یادگیری و همچنین آموزش دانش آموزان مختلف مهارت های جدید مانند چابکی و سازگاری و خلاقیت حل مسئله جلو فکر و انعطاف پذیری در آموزش و انجام دیگر وظایف مختلف.

درباره نویسنده: Sarvesh Agrawal بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Internshala کارآموزی و آموزش پلت فرم (internshala.com)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن