کروناویروس در ایتالیا از دسامبر گزارش ها نشان می دهد

Coronavirus-کتک ایتالیا شد, آخرین کشور – و سوم در اروپا – به گزارش حضور این ویروس در ماه دسامبر 2019 یا ژانویه

توسط ABDOOSNEWS در 31 خرداد 1399

Coronavirus-کتک ایتالیا شد, آخرین کشور – و سوم در اروپا – به گزارش حضور این ویروس در ماه دسامبر 2019 یا ژانویه سال 2020 به خوبی قبل از همه گیر ایجاد شده ویران در سراسر جهان, به گزارش روز جمعه گفت.

دانشمندان ایتالیایی می گویند coronavirus اثری یافت شد در آب و فاضلاب از دو شهرستانها در ماه دسامبر بسیار قبل از آن آغاز شد بر مردم بی سی گزارش داد.

موسسه ملی بهداشت (ISS) که مورد مطالعه 40 فاضلاب نمونه های جمع آوری شده از تصفيه خانه فاضلاب در شمال ایتالیا بین ماه های اکتبر و مارس گفت: آب از میلان و تورین نشان داد ژنتیکی ویروس اثری در تاریخ 18 دسامبر در حالی که نمونه های از اکتبر و نوامبر منفی بودند. نمونه از بولونیا نشان داد اثری از این ویروس در ماه ژانویه است.

در حالی که مقامات در چین که ووهان است که به عنوان کانون بیماری تایید اولین مورد در پایان دسامبر ایتالیا اولین موردی بود که در اواسط فوریه.

ISS کیفیت آب کارشناس Giuseppina La Rosa گفت که این یافته ها می تواند به دانشمندان کمک کند درک چگونگی این ویروس شروع به گسترش در ایتالیا اما با اشاره به تحقیق نیست "به صورت خودکار حاکی از آن است که اصلی زنجیر انتقال نیرو که منجر به توسعه این بیماری همه گیر در کشور ما نشات گرفته از این اولین مورد" بی بی سی گزارش داد.

ایتالیا برای اولین بار شناخته شده غیر وارداتی ویروس مورد یک بیمار در این شهر در شمال منطقه لمباردی.

Coronavirus testing In lab of Italy
حضور coronavirus شناسایی شد در سیستم فاضلاب ایتالیا پس از سال گذشته است. Pixabay

ISS گفت: نتایج تایید کرد "اهمیت استراتژیک" از فاضلاب به عنوان یک ابزار تشخیص به دلیل آن می تواند این ویروس را قبل از حضور موارد بالینی تایید شده است. بسیاری از کشورها در حال حاضر با استفاده از روش.

همچنین بخوانید: بلندترین پروردگار هانومان مجسمه در آمریکا نصب شده در دلاوار

تقریبا 35,000 نفر کشته شده اند با Covid-19 در ایتالیا, به عنوان در دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus روز.

Follow us on Facebook برای بیشتر چنین اخبار!

ماه گذشته دانشمندان فرانسوی گفت: آزمایش بر روی نمونه ها نشان داد یک بیمار برای درمان مشکوک به پنومونی در نزدیکی پاریس در پایان ماه دسامبر در واقع تا به حال coronavirus در حالی که تحصیل در اسپانیا نیز یافت می شود ویروس اثری در فاضلاب جمع آوری شده در اواسط ماه مارس در بارسلونا بیش از یک ماه قبل از اولین مورد گزارش شده است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب