شهرستان آب گرفتگی با COVID-19 تست تماس میان 5 جدید و میر گزارش شده

روز دوشنبه هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد این شهر باز خواهد بود تا آن را تست سایت برای COVID-19 به هر کسی. و در روز سه شنبه, این شهر مرکز بهداشت تماس در تعداد innundated.

“بنابراین بسیاری از افراد به نام در اوایل امروز که این ضعف سیستم و ما در حال اضافه کردن اضافی اپراتور” ترنر گفت. “ما آغاز شده است امروز با 18 اپراتور و ما به سرعت افزایش این تعداد به 25.” او گفت: آنها برنامه با داشتن 50 اپراتورهای موجود شنبه برای پیش بینی تقاضا است.

ترنر گفت: او نیاز به مطمئن شوید که او را دقیق تر اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم در واقع coronavirus بهتر به قاضی که آیا ما ضربه اوج ما هنوز و اینکه آیا از آن زمان شروع به شل شدن تا stay-at-home محدودیت در مراحل.

در جای دیگر در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی ترنر گزارش 40 مورد جدید برای شهرستان و پنج جدید مرگ و میر. همه مرده نیز زمینه ای شرایط پزشکی او گفت:. پنج موارد گزارش شده شامل یک ساله اسپانیایی زن در 90s که درگذشت در مارس 6, سفید, زن در 90s که درگذشت در مارس 5, یک آفریقایی آمریکایی در 70s که فوت در 9 آوریل یک مرد سفید در 80s که درگذشت در مارس 28 و یک آفریقایی آمریکایی در 50s که درگذشت در تاریخ 6 آوریل.

دکتر دیوید Presse مقام های بهداشتی برای شهر هوستون ابراز ناامیدی خود را که آنها تنها یادگیری از مارس 28 مرگ در حال حاضر و تکرار تقاضای خود را ساخته شده در دوشنبه که بیمارستان ها و آزمایشگاه گزارش یافته های خود را به عنوان آنها رخ می دهد به جای به تاخیر انداختن هر یک از آنها.

دولت فدرال اجازه داده است برای این شهرستان برای افزایش آن حداکثر تعداد آزمون به 1000 در روز ترنر گفت. علائم یا نه, مردم تمایل آزمون هنوز هم به تماس این شهر در بخش بهداشت و درمان COVID-19 شماره تماس در 832-393-4220 بین 9 صبح تا 7 بعد از ظهر به اختصاص یک کد شناسایی تعداد و دستورالعمل که در آن به رفتن برای تست.

پرس گفت: آنها سعی کردند به دادن شماره شناسایی برای روز شنبه زمانی که آنها رسیده خود را حداکثر تعداد آزمون از سهشنبه اما پس از آن تا به حال مردم نشان می دهد تا روز سه شنبه که باید منتظر یک روز دیگر. بنابراین رفتن به جلو آنها را تنها می توان از دادن شماره به صورت یک روز در یک زمان, او گفت:.

بیش از readyharris.org این شهرستان گزارش شده و در مجموع 29 مرگ و میر به تاریخ در unincorporated areas شهرستان افزایش بیش از یک روز قبل و 1,628 تایید موارد COVID-19 افزایش بیش از 120 روز قبل از.

به تاریخ وجود داشته است 3,907 تایید coronavirus موارد و 52 و میر در ترکیب شهر/شهرستان اعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر