در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آرتروز و COVID-19

با توجه به عشق گلشیری نخست وزیر نارندرا مودی 'پرونده مودی' رویداد در هوستون تگزاس که در آن تهمت شرکت در ماه سپ

توسط ABDOOSNEWS در 25 فروردین 1399
India USA
با توجه به عشق گلشیری نخست وزیر نارندرا مودی 'پرونده مودی' رویداد در هوستون تگزاس که در آن تهمت شرکت در ماه سپتامبر سال 2019 و مغلوب ساختن پیشی جستن 'Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن' رویداد توسط مودی در هند در ماه فوریه این سال ممکن است آن را به عهده گرفت که در آینده برای ما-هند روابط پر زرق و برق یکی. Wikimedia Commons

توسط FRANK F. اسلام

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس غالب اخبار جهانی در ایالات متحده پیشرفت نسبت به بعد از انتخابات ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برگزار می شود در نوامبر 3 حرکت می کند به آرامی رو به جلو است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ اپوزیسیون واقعی در حزب جمهوری خواه و در حال اجرا است برای انتخاب مجدد. و آن را در حال حاضر تبدیل به آشکار است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خواهد بود حریف خود را به عنوان نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

چه تهمت پیروزی بوده برای آینده ما-هند روابط? چه بایدن پیروزی بوده? اجازه دهید من پاسخ هر یک از این سوالات به نوبه خود.

با توجه به عشق گلشیری نخست وزیر نارندرا مودی 'پرونده مودی' رویداد در هوستون تگزاس که در آن تهمت شرکت در ماه سپتامبر سال 2019 و مغلوب ساختن پیشی جستن 'Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن' رویداد توسط مودی در هند در ماه فوریه این سال ممکن است آن را به عهده گرفت که در آینده برای ما-هند روابط پر زرق و برق یکی. این خواهد بود یک فرض نادرست.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

هر دو از این وقایع بودند و بیشتر نمادین از اساسی. مغلوب ساختن پیشی جستن مشارکت در آنها بدون شک کمک به متقاعد کردن برخی از — شاید بسیاری از — هندی آمریکا مودی هواداران که رای دادند برای هیلاری کلینتون در سال 2016 به رأی گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی گام خود را برای اطمینان از این با برگزاری یک رویداد در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر که در آن یک گروه از برجسته آمریکایی های هندی تبار خود را اعلام کرد قصد دارد تا کار خود را برای انتخابات مجدد و به بسیج آمریکایی های هندی تبار از طرف او.

India USA
ضروری است که هند و ایالات متحده آمریکا توسعه یک رابطه استراتژیک است که آنها را قادر می سازد برای تبدیل شدن به آن ضروری همکاران. Wikimedia Commons

برای درک پتانسیل آینده هند روابط با آمریکا. با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور لازم است به فراتر از این سیاسی حرکت می کند و به بررسی وضعیت حال حاضر از آن روابط و مغلوب ساختن پیشی جستن سبک شخصی.

در یک کلام بهترین راه برای مشخص کردن زمان روابط بین آمریکا و هند است "کاربردی". رابطه نسبتا خوب برای اولین بار دو سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در واقع در نزدیکی پایان 2018 آلیس چاه اقدام دستیار وزیر امور خارجه در امور آسیای جنوبی و مرکزی شد, به نقل از رسانه های s و گفت: "این شده است یک سال نقطه عطفی برای آمریکا و هند به عنوان روابط ما ایجاد روابط قوی تر در سراسر هیئت مدیره."

سپس در سال 2019 روابط رفت و کردن آهنگ در نیمه اول سال پس از ایالات متحده و هند رو به یک tit-for-tat تعرفه جنگ پس از ما فسخ هند تعمیم سیستم از تنظیمات اجازه داده است که هند به ارسال برخی کالاها به ما وظیفه-رایگان. شده اند وجود دارد تلاش برای ساختار یک "متوسط" ایران پس از آن. تصور می شد ممکن است وجود دارد برخی از نوع از معامله انجام شده در ماه سپتامبر سال 2019 در حالی که مودی در آمریکا تا پایان سال و پس از آن در طول مغلوب ساختن پیشی جستن هند مراجعه کنید. اما تا به امروز هنوز هم وجود دارد هیچ معامله.

این ناتوانی به هر معنی دار توافقنامه تجارت در جای خود صحبت می کند حجم در مورد هند بالقوه آینده روابط با هند با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور. بنابراین بیش از حد می کند مغلوب ساختن پیشی جستن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شعار این زمان در اطراف هستند "نگه داشتن امریکا بزرگ" و "وعده های, وعده نگه داشته است." مغلوب ساختن پیشی جستن است نه یک سیاست wonk و بیشتر تلاش خود را خواهد به سمت "امریکا" است. این شامل ساخت از ما جدا شده و با خروج از نامه های بین المللی بازسازی موافقت نامه های تجاری با تاکید بر ساختن دیوار برای جلوگیری از مهاجران در مرز با استفاده از تعرفه برای جلوگیری از تجارت با کشورهایی که در حال دور گرفتن مشاغل در آمریکا و مقابله با کسب و کار که در حال allegedlly سرقت آمریکایی اسرار تجاری.

این دیدگاه نشان می دهد آنچه در هند می توانید انتظار برای روابط خود را با ما اگر آن را برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن برای دور دوم به عنوان رئیس جمهور. روابط خواهد ماند کاربردی در بهترین حالت. همانطور که گفتم قبل از این که به دلیل کلمات مشارکت و همکاری در مغلوب ساختن پیشی جستن واژگان. ناسیونالیسم انزواطلبى و حمایت از تولیدات داخلی هستند.

جو بایدن در تقابل کامل با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو حرفه ای و شخصا. بایدن یک متفکر استراتژیک و همزيستي با یک جامد هشت سال سابقه تجربه رهبری به عنوان معاون رئیس جمهور در جعل اتحاد است که تفاوت را ساخته اند و در سراسر جهان شده و او نیز به مدت طولانی از هند است.

India USA
برای درک پتانسیل آینده هند روابط با آمریکا. با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور لازم است به فراتر از این سیاسی حرکت می کند و به بررسی وضعیت حال حاضر از آن روابط و مغلوب ساختن پیشی جستن سبک شخصی. Wikimedia Commons

او رئیس کمیته روابط خارجی سنا و پیشرو در حمایت از کنگره عبور از هند و آمریکا مدنی ایران در سال 2005. در شام, تشکیل 10 سال بعد در سال 2015 توسط کنفدراسیون صنعت هند و موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی معاون رئیس جمهور بایدن در مورد فوق العاده ای پیشرفت مشترک است که تا به حال ساخته شده توسط این دو کشور در گذشته و اعلام کرد: "ما در آستانه یک تغییر کیفی در دهه گذشته است."

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

در اوایل مبارزات انتخاباتی خود برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در ماه ژوئیه سال 2019 در تخمگذاری خود را در سیاست خارجی چشم انداز بایدن اعلام کرد که ما تا به حال برای رسیدن به هند و سایر همکاران برای تقویت روابط با آنها. موارد در بایدن سیاست خارجی در دستور کار برای تقویت آن از اهمیت هند شامل تغییر آب و هوا تکثیر سلاح های هسته ای و جنگ سایبری.

در طول معاون ریاست جمهوری بایدن کار کرده و در کنار باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای انجام کارهایی که منجر به دستیابی به اوباما چشم انداز اظهار داشت: در سال 2010 از هند و امریکا بودن "ضروری همکاران در جلسه چالش های زمان ما." در سال 2020 این چالش ها هستند و حتی بیشتر از آنها یک دهه پیش.

است که چرا آن را بسیار ضروری است که هند و ایالات متحده آمریکا توسعه یک رابطه استراتژیک است که آنها را قادر می سازد برای تبدیل شدن به آن ضروری همکاران. که می تواند اتفاق می افتد اگر بایدن فرض ریاست جمهوری در ژانویه 20, 2021. این نمی تواند اتفاق می افتد اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند به عنوان رئیس جمهور برای دور دوم.

همچنین به عنوان خوانده شده - اپل به نمایش COVID-19 تست سایت بر روی نقشه

نتایج این انتخابات در آمریکا این موضوع تا حد زیادی برای آینده ایالات متحده است. آنها موضوع تا حد زیادی برای آینده هند-روابط ایالات متحده نیز هست. زمان و رای دهندگان آمریکایی خواهد بگوید آنچه که در آینده خواهد بود. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب