در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت DWI وظیفه نیروی افسر J. راموس عمل در شیوه ای حرفه ای و سعی در د-تشدید مه 8 رویارویی با آدریان Medearis قبل از تیراندازی و کشتن محلی شناخته شده خواننده انجیل.

راموس متوقف شده بود Medearis به اتهام سفر 97 مایل در ساعت در 11700 بلوک شمالی آزادراه حدود 1:05 صبح پس از اجرای یک آزمون هوشیاری که پلیس می گویند Medearis شکست خورده — راموس اقدام به دستگیری او. این منجر به یک مبارزه ماندگار 2-1/2 دقیقه که ثبت شد در تمامیت خود را از چهار دوربین های مختلف.

اکودو گفت: این فیلم را نمی توان به عموم مردم منتشر شد تا Medearis’ next of kin به حال اول آن دیده می شود. “شفافیت کلیدی است ما مایل به انتشار همه چیز را هنگامی که ما از طریق روند اما ما باید مسئولیت را به خانواده… نه هر کس می خواهد یک دوست خود را در فضای مجازی برای بقیه ابدیت و خود را تاریخ و زمان آخرین دقیقه در زمین بود ،

اکودو اعلام کرد که انتشار فیلم نیز اجرا خطر و در نتیجه تغییر محل برگزاری این مورد اگر یک افسر درگیر تیراندازی شد و منجر به اتهامات جنایی. “مختلف جامعه از بینندگان ممکن است طرز فکر مختلف,” او گفت:.

اکودو که به بررسی همه از این فیلم اعلام کرد که این مامور بسیار حرفه ای بود و سعی در آرام کردن اوضاع شفاهی. “آقای Medearis آغاز شده صحبت کردن در مورد چیزهایی که در دیگر نقاط کشور و خارج از آتلانتا.”

پس از کارگردانی Medearis کردن اتوبان و به نزدیکی پارکینگ راموس پس زد گواهینامه رانندگی خود را و انجام شده در زمینه آزمون هوشیاری. Medearis را تکذیب کرد مصرف الکل تا در نهایت اعتراف او حساسه. زمانی که راموس اقدام به دستبند او Medearis مقاومت و مبارزه در گرفت اکودو گفت.

اکودو گفت 30 ثانیه به مبارزه راموس مرخص خود تیزر اما به دلیل شاخک های بیش از حد نزدیک به هم در آن بی اثر بود. راموس بود که در نهایت قادر به پین کردن Medearis و زمانی که او اقدام به دستبند او را دوباره Medearis بدبختانه راموس کردن به دست آورد و به یک مزیت است. زمانی که Medearis برداشت تیزر و اشاره آن را در راموس, راموس مرخص خدمات خود را تپانچه چهار بار دو نفر از آنها ساخت تماس بگیرید.

راموس به همراه دیگر افسران که به پیوست صحنه پس از Medearis ضرب گلوله کشته شده بود انجام CPR قبل از آمبولانس وارد شده است. Medearis بود و بعد مرده در هوستون بهداشت و درمان شمال غرب مرکز پزشکی.

“افسر ما را پاسخ بر اساس مقاومت در برابر خشونت از آقای Medearis به دست آوردن کنترل از تیزر” گفت: اکودو. راموس که در حال حاضر مرخص تیزر یک بار تا به حال یک زندگی دور به سمت چپ. “چه غم انگیز است در مورد آنچه رخ داده این است که رفتار آقای Medearis بود سازگار با مردی که از مردم می دانستند که کلیساهای مختلف او انجام شود. راه است که زندگی خود را به پایان رسید [در] یک مبارزه خشونت آمیز با اجرای قانون قطعا تعریف نمی کند تمام زندگی خود را.”

Medearis و شناخته شده بود هوستون انجیل هنرمند که در خدمت به عنوان مدیر گروه کر برای مبلغ معبد کلیسای خدا در مسیح و همچنین تاسیس معاصر, گروه کر, مسح خدا مردم است.

اکودو اظهار داشت: آن را هفته برای سم شناسی گزارش از دفتر معاینات پزشکی برای تعیین Medearis’ محتوای الکل خون و همچنین وجود هر گونه مواد مخدر و یا دارو.

همزمان با HPD تحقیقات که اکودو گفته بود در حال حرکت به سرعت HPD ویژه تحقیقات واحد کار با دفتر دادستان منطقه در تحقیقات خود را.

اکودو کاهش یافته است به نظر در حال انجام تحقیقات از عکسبرداری از نیکلاس چاوز توسط HPD افسران در آوریل 21. در آن صورت پلیس هوستون در پاسخ به یک تماس و گزارش یک خودکشی مرد brandishing چه بعدها در بر داشت به یک قطعه میلگرد. چاوز به ضرب گلوله کشته شد و سه بار جداگانه پس از تلاش های مکرر برای به زانو در آوردن او با استفاده از اسلحه تیزر و کیف های باقلا. تلفن همراه تصویری به YouTube آپلود رایگان فکر پروژه به تصویر می کشد سوم ترشحات از آتش و چاوز بر روی زانو های خود را زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im