جنوب غربی فلوریدا سهام بیکاری سیستم کابوس

لورا اشپزخانه فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 AM EDT مه 7 سال 2020زمانی که دولت Rep. اسپنسر روچ به نظر

توسط ABDOOSNEWS در 18 اردیبهشت 1399

زمانی که دولت Rep. اسپنسر روچ به نظر می رسد در یک ایستگاه تلویزیون محلی داد و از او شماره تلفن همراه برای هر کسی که به تماس برای کمک به مرور از طریق فلوریدا شکسته بیکاری سیستم او هرگز تصور نمی کرد فقط چگونه بسیاری از تماس او می خواهم.

هفته اول او موفق به دریافت بیش از 200 تماس برای کمک. هفته دوم این دوره بیش از دو برابر شده است.

تماس ها و شکایات — فقط در آینده نگه دارید. خود را پست صوتی است که هنوز هم حمایت کردن اما روچ R-شمالی فورت مایرز گفت: او را مصمم به رسیدن به همه آنها و برای کمک به عنوان بسیاری از کارگران به عنوان او می تواند مزایای آنها به عنوان پس از از دست دادن شغل خود و معیشت به coronavirus بیماری همه گیر.

"حجم بزرگ است," او گفت:. "نیاز بزرگ است. سطح سرخوردگی مردم مواجه است فقط باور نکردنی است."

بسیاری از تماس های او را دریافت کرده عبارتند از آبی-کارگران یقه زندگی خود را در منطقه که شامل لهیق اکرس و همچنین شمالی فورت مایرز. از چهار خانه در مناطق Lee County, خود حداقل مرفه و آن را دارای بالاترین تعداد غیر انگلیسی زبان که به دلیل موانع زبان می توانید آن را حتی سخت تر برای مقابله با دولت در حال حاضر هرج و مرج بیکاری سیستم.

بسیاری از ساکنان منطقه روچ نشان دهنده زندگی در فقر و قبل از همه گیر رخ داد. در حال حاضر آن را بسیار بدتر, برای بسیاری از آنها که مجبور شده اند از کار و سمت چپ برای زنده ماندن با کمی به هیچ درآمد برای یک ماه یا بیشتر طول بکشد چرا که آنها تا به حال مشکل جمع آوری کمک های بیکاری از دولت و یا دولت فدرال است.

خواست برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را در تقاضا برای کمک های بیکاری از طریق Facebook, نا امید, خوانندگان ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات ذکر شده یک میزبان از مشکلات از سایت سقوط و تماس های پاسخ داده نشده به اطلاعات متناقض و انفعال در ادعای خود را.

گرگ Baldia یک مدیر نوشیدنی در Cielo رستوران در Sanibel زمینه را برای کمک بیکاری بیش از شش هفته پیش و درخواست خود را هنوز "در انتظار" هفته گذشته او به ترک او در همان قایق به عنوان بسیاری از دیگران در سراسر کشور.

"هیچ پاسخ و لگد از سایت روزانه. من ایمیل فرستاده من فلوریدا خانه Rep. برای کمک به اما شنیده ام هیچ چیز" او اضافه شده است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: Collier کتابخانه ها شروع به ارائه مقاله بیکاری برنامه های کاربردی

Floridians تماس با خود را ایجاد کرده Facebook گروه به هوا خود را قولنج سهم مشاوره و ارائه پشتیبانی می کند. یکی از این گروه فلوریدا بیکاری به اشتراک گذاری اطلاعات Covid-19 را می توان در اینجا یافت نشد: facebook.com/groups/223392148733338/

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نام برای رسیدگی به آنلاین بیکاری سیستم شناخته شده به عنوان اتصال که او را به عنوان یک توصیف "jalopy" و "clunker."

راه اندازی یک تحقیق رسمی در آمد و به عنوان خبر خوش برای بسیاری از جمله روچ.

"من نمی دانم کسی که می تواند به دفاع از سیستم ما در جای خود," او گفت:. "این وحشتناک است. این یک فاجعه است. هیچ کس نمی تواند با آن استدلال می کنند."

او دریافت تماس از ساکنان بی بضاعت که به 10 دلار یا کمتر در حساب های بانکی خود را.

"این کاملا دلخراش و مصرف این تماس روز بعد از آن عوارض عاطفی در شما" روچ گفت.

بیش از یک تماس گیرنده گفته او آنها صرف بیش از 40 ساعت در هفته و فقط در تلاش برای ورود به سایت بدون هیچ گونه شانس و اقبال از جمله یکی که در تلاش ورود به سیستم در 2000 بار در 48 ساعت فایده ای نداشت.

"به عنوان یک نتیجه فرعی که آنها یک شماره 1-800. وجود دارد صدها نفر از افرادی که نتوانسته اند به هر کسی که شماره" روچ گفت.

او را از دیگران شنیده که با ارسال مقاله برنامه های کاربردی به این دلیل که وب سایت شده است به طوری خراب کرد اما هرگز تایید است که دولت آنها را دریافت اجازه دهید به تنهایی و پردازش آنها.

کمی انسانی تر

اگر یک چیز روشن است وجود دارد یک نیاز برای بیشتر "-انسان به انسان تماس با ما" در دولت-مشکل-سرند بیکاری سیستم علاوه بر تمام مسائل فنی و اشکالات روچ گفت.

"برای بسیاری از این تاریک ترین ساعت از زندگی خود و آنها در حال مبارزه با چگونه برای تغذیه کودکان خود را," او گفت:.

خبر خوب: CareerSource SWFL کمک به کاریابی

دولت نمایندگان و سناتورهای شده اند deluged تماس و ایمیل از نا امید و عصبانی ساکنان بیش از همه دولت که نیاز به کمک دارید و می خواهید پاسخ.

علامت Acker که زندگی در شمالی فورت مایرز گفت: "احساس خوش شانس روچ خود را به عنوان نماینده دولت. روچ او گفت: بازگشت تماس های خود و ارائه یک گوش گوش دادن و کمک به دست در زمان خود از نیاز.

"او شده است باور نکردنی" Acker گفت. "او یک دولت نماینده. او بسیاری از چیزهایی که در ذهن خود را, اما همیشه تماس با ما بازگشت."

Acker, 64, دریافت مزایای از کار افتادگی چرا که او نابینا است, اما آن را به سختی به اندازه کافی برای او به طوری که او می کند آواز کنسرتهایی با نیمی برادر و سرپرست مایک Kafalas, 61. دو مرد Oldies گروه می رود به نام Hatboys اما آنها نبوده است قادر به انجام پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد تمام کافه ها و کاباره ها در فلوریدا به نزدیک در 17 مارس که او پس از آن با حکم سختگیرانه تر که محدود رستوران به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها چند روز بعد.

اکر و Kafalas از دست رفته درآمد حاصل از 35 را نشان می دهد که لغو شد به دلیل تعطیلی و دیگر محدودیت های کسب و کار با هدف متوقف کردن گسترش ویروس در فلوریدا.

"این یک مقدار زیادی از پول" Acker گفت.

حتی در حال حاضر با کسب و کار شروع به بازگشایی رستوران ها تنها می تواند صندلی 25 درصد از نرمال خود را اشغال در داخل خانه به طوری که آنها نمی نیاز هنرمندان به سعی کنید به آنها را پر کنید تا با مشتریان — و احتمالا نمی خواهد برای مدتی طولانی او گفت:.

Kafalas وظیفه پر ادعا برای خود و برادر خود را به طوری که او را مضاعف نا امید روند. در این مرحله او گفت که او مطمئن است اگر کمک های مالی آنها به نظر می رسد به عنوان تا به حال خواهد آمد.

"ما شده اند اینجا نشسته دو ماه" او گفت:. "این مسخره است.سعی کنید فقط نشستن برای دو ماه و پول خود را از بین می رود. پول شما را نجات داد."

تلاش برای زنده ماندن

اکر و Kafalas هر دو توافق کردند که احساس می کنند خوش شانس به پس انداز به سقوط. آنها همدردی با کسانی که نمی, به خصوص مادران تنها که خود را از دست داده و تنها منبع درآمد و هنوز هم باید پیدا کردن یک راه برای قرار دادن غذا روی میز و نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را.

در تلاش برای کمک به فرفره کارگران مانند Kafalas و اکر و دیگران که خود اشتغالی دریافت پول آنها به حق حق و بدهکار شده است به خصوص خسته کننده روچ گفت: به عنوان فلوریدا متحجر سیستم آمادگی برای مقابله با این نوع ادعا می کند که دولت فدرال وعده داده است به طور کامل صندوق تحت مراقبت عمل می کنند.

آیا می دانید؟: منشور ماهیگیری کاپیتان گزارش سقوط, کسب و کار, تعطیلی

برای دریافت پول فدرال کارگران باید اول توان واجد شرایط از طریق حالت بیکاری سیستم.

خود اشتغالی کارگران نه تنها آنهایی که گفته شده به درخواست مجدد برای مزایای از طریق دولت است.

وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی که مدیریت این حالت بیکاری سیستم به تازگی اعلام کرد هر کسی که قبل از آوریل 5, از جمله کسانی که فایل W-2 و 1099 فرم های مالیاتی و محروم نیاز به refile در FloridaJobs.org.

کسانی که برای مزایای استفاده شود و یا پس از آوریل 5 و تلقی می شد واجد شرایط برای مزایای اضافی دریافت اطلاعات نرم افزار از DEO.

به عنوان از آوریل 3 DEO پرداخت کرده 478,666 متقاضیان در مجموع بیش از $979 میلیون. که در آن نقطه بیش از 1.7 میلیون ادعای ارسال شده بود با کمتر از 736,000 از آنها پردازش شده است.

وجود دارد بیش از 16,000 متقاضیان در لی شهرستان همراه با نزدیک به 7,700 در کشور همسایه ذغال سنگ شهرستان است.

میامی-Dade شهرستان است که اکثر متقاضیان در بیش از 66,000.

روچ به اشتراک گذاشته است بسیاری از نگرانی های مطرح شده توسط ساکنان محلی با DEO. یکی از بزرگترین نگرانی شده است بازگشت از کار عادی ثبت نام و جستجو مورد نیاز است که باید رعایت شود به ادامه واجد شرایط برای دریافت مزایای. موقت شکستن در آن مورد نیاز تمدید شده است تا مارس 9 اما او فکر نمی کند که خواهد شد به اندازه کافی بلند به عنوان فرصت های شغلی هنوز هم بسیار محدود با بسیاری از کسب و کار هنوز هم بسته به علت فرماندار محدود سفارشات که برداشته در مراحل.

روچ مانند بسیاری از دیگران نیز نگران ساخت مطمئن شوید که کارگران واجد شرایط برای کمک های بیکاری پرداخت می شود عطف به ماسبق به زمانی که آنها شغل خود را از دست نمی زمانی که آنها قادر به اعمال با توجه به تمام مشکلات آنها مواجه ایم. این DEO وعده داده است به انجام این کار است.

این DEO به تازگی راه اندازی یک صفحه وب جدید در claimdate.myflorida.com/recertification که اجازه می دهد تا به متقاضیان برای تنظیم تاریخ تشکیل پرونده.

صرف نظر از تاریخ تشکیل پرونده دولت هنوز هم تنها ارائه می دهد حداکثر سود از 275 دلار در یک هفته — بر اساس درآمد خود را — تا 12 هفته است.

"هدف در نظر من باید برای ایالت فلوریدا به عنوان سخاوتمندانه با ما مزایای که ما احتمالا می تواند و اطمینان حاصل شود که فرایند است که به عنوان آسان به عنوان ما می توانیم آن را برای مردمی به حداکثر رساندن مزایای آنها به عنوان" روچ گفت.

اضافی 600 دلار در هفته فدرال همه گیر جبران بیکاری است که در حال حاضر در دسترس در بالا از مزایای دولت در تمام 50 ایالت.

مبارزات واقعی هستند

ناپل اقامت دبرا وید که مدیریت مواد تشکیل دهنده مخفی بوتیک در خیابان ماریا در شرق ناپل در زمینه بیکاری او ادعا آوریل 1 پس از گذراندن بیش از 20 ساعت آنلاین در تلاش برای آن را ارسال کنید.

"آن چنان دیوانه. معمولا پایین ترین زمان," او گفت:.

پس از چهار هفته از انتظار وید, 64, دریافت اولین چک و احساس خوش شانس دیگر در برزخ است.

"من احساس می کنم مانند ایالت فلوریدا باید یک کلاس اقدام کت و شلوار در برابر آنها" او گفت:. "این جنایتکار آنچه آنها انجام می دهند به مردم است."

بیشتر: COVID-19 به چالش کشیده است پناهگاه بی خانمان با خطرات جدید

همچنین: همه گیر نقش دشوار با بهبود جامعه و می تواند باعث عود

وید که بازگشت به کار در روز دوشنبه با "نرم" بازگشایی فروشگاه در حال حاضر چهره معضل دیگر. او مطمئن نیست که چگونه کسب و کار خواهد رفت اما او نمیخواهد به ادامه جمع آوری مزایای اگر او دیگر به آنها نیاز دارد.

او هنوز مطمئن شوید که چگونه او را به نوبه خود مزایای خاموش هنگامی که زمان می آید.

"این واقعا فقط یک ناشناخته چگونه همه در حال رفتن به رفتن به جلو در اینجا و من فکر می کنم آن را جذاب" وید گفت.

تکنسین ناخن سلنا Tran, 39, زندگی می کند که در بونیتا اسپرینگز یکی از بسیاری در این دولت که نه هر دریافت مزایای بیکاری نشده است.

او شده است از کار از مارس 12 و او مطمئن است که او قادر خواهید بود برای رفتن.

"ما نمی خواهد برای رفتن به عقب برای یک ماه و یا شاید دیگر" او گفت: در یک پیام از طریق Facebook. "من احساس می کنم آن را بی خطر است و ما بیش از حد نزدیک به مشتریان لمس کردن پس از آن هزینه خواهد شد ما پول بیشتری به ماندن امن تر در این صنعت است."

ما پوشش: پس از داغ رگه بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به 'مکث' در SWFL آپارتمان بازار

بیشتر: تنگ بازار کار نیروهای SWFL کارفرمایان به دنبال روش های خلاق برای جذب, حفظ

او دارای سه فرزند سنین 4 و 7 و 9 برای کمک به پشتیبانی با شوهرش که تا این اواخر نمی توانست کار به دلیل آسیب مچ پا که نیاز به عمل جراحی.

هزینه عمل جراحی تقریبا "تمیز کردن" تمام پس انداز خود را Tran گفت.

لهیق اکرس ساکن ماری Hinds یک مادر تنها با یک 14 ساله دختر, به تازگی اولین $600 چک از دولت فدرال به طور مستقیم سپرده به حساب خود را.

در حالی که او خوشحال به دریافت برخی از پول او هنوز مطمئن شوید که چه آینده نگه می دارد.

"من نمی دانم اگر این است که این پرداخت تنها من," او گفت:.

او هنوز خاراندن سر خود را بیش از به همین دلیل او را هرگز دریافت 275 دلار در یک هفته و یا حداقل بخشی از آن از دولت به عنوان او فکر او واجد شرایط برای مزایای آن بیش از حد.

"من صحبت نکرده با کسی و من به نام در بیش از 1000 بار. و من اغراق آمیز نیست. من به نام صد بار در یک روز. من نمی تواند از طریق به هر کسی —هنوز هم نمی تواند" Hinds گفت.

هفته گذشته او ادعا وضعیت حاضر نشان داد که او تا به حال رد صلاحیت هفته.

Hinds ظ او ادعا مارس 25, رفتن برای بیش از یک ماه و بدون هر گونه درآمد و پس از از دست دادن شغل خود به عنوان یک سرور در جورج و وندی Sanibel غذاهای دریایی پنجره مشبک در Sanibel جزیره است.

بازگشت به کار

با یک مرحله به مرحله بازگشایی فلوریدا اقتصاد در راه Hinds با خوشحالی به او بازگشت رستوران کار ممکن است 4.

"هنگامی که آنها به من گفتند ما بسته من فقط خراب شد و شروع به گریه چون که می ترسم من," او گفت:. "این فقط آمار من مثل یک تن آجر."

بیشتر: SWFL سوالات در مورد کوروناویروس. ما در حال پاسخ دادن به آنها.

به طور معمول, Hinds موجب صرفه جویی کمی پول از هر یک از چک های او می شود در فصل شلوغ به کمک به او از طریق تابستان هنگامی که کسب و کار است که بسیار کندتر و و راهنمایی های او نیست به عنوان سخاوتمندانه. با فصل برش های کوتاه, او نمی تواند انجام دهد که در این سال.

ساخت بدتر او گفت: او گربه Quazi به تازگی عفونت گوش و توسعه یک هماتوم از سخنان در آن بود که lanced. هزینه درمان Hinds یک پنی حتی به عنوان او تلاش برای نگه دارید تا با او به طور منظم صورتحساب.

Luckly او گفت: او در بر داشت کمک از طریق دو سازمان های محلی که خود را تحت پوشش اجاره در آوریل و مه.

"من اجاره ارزان نیست. من اجاره است که تقریبا $1,400 یک ماه. به طوری که تقریبا $3,000. من نمی خواهد که یک پنی به نام من اگر آنها تا به حال پرداخت کرده اند که برای من. خوشبختانه من" Hines گفت.

آیا می دانید؟: ذغال سنگ به صدور مجوز موقت برای برخی از رستوران ها به گسترش صندلی در فضای باز

بیش از دو هفته آینده او امیدوار است به اندازه کافی پول برای پرداخت اجاره بها در ماه ژوئن اما او نمی داند که چگونه مشغول رستوران خواهد شد پس از آن عملیات هنوز هم محدود و فصل شلوغ است نه بیشتر.

فورت مایرز ساکن جو Mirabile که مشغول به کار برای خانه از ماکارونی به عنوان یک سرور و bartender, هدر رفته هیچ زمان تقاضا برای مزایای بیکاری.

او را مشاهده کنید ادعای مارس 15 روز پس از او اجازه رفتن. او خوش شانس بود چرا که او تا به حال یک تعادل قبلی ادعا می کنند بنابراین برنامه و تصویب فرایند رفت و بیشتر هموار کرد.

Mirabile خود را دریافت کرد اولین $275 بررسی در هیچ زمان.

اما پس از آن پرداخت متوقف شده است.

از طریق خودکار پیام او گفت: به او گفته شد او نمی تواند دوباره اعمال می شود تا ژوئیه و مزایای خود را ادعا می کنند خسته شده بود.

پس از سه هفته تلاش برای به دست آوردن کسی که در این گوشی از DEO برای حل و فصل مسائل خود را به او داد تا زمانی که او کشف یک لینک به درخواست به طور مستقیم برای پول تحت فدرال همه گیر بیکاری کمک برنامه.

پس از چند هفته با هیچ مزایای خود را برنامه جدید پیدا شد واجد شرایط اجازه می دهد او را به ادامه دریافت مزایای از 275 دلار در هفته است.

"من در ساخت پول زیادی بیشتر از $275 و من فکر کردم من می تواند واجد شرایط برای $600 در بالا از آن — و من هنوز نمی دانم هر یک از این اطلاعات," او گفت:.

او مطمئن نیست که در آینده بررسی خواهد رسید اما از آنجا که حساب خود را در حال حاضر نشان می دهد وجود دارد اطلاعات از دست رفته.

"من فکر نمی کنم هر کسی می تواند آماده برای این خبر" Mirabile گفت. "اما این سیستم می توانست بهتر بدیهی است."

Mirabile اعتبار دولت DEO و دیگران برای بسیاری از تغییرات و پیشرفت های که ساخته شده اند به بیکاری سیستم در طول چند ماه گذشته.

"من به نوعی شگفت زده چگونه به سرعت آنها رفع آن," او گفت:. "من فکر کردم آن بود رفتن به ماه برای حل این مشکل است."

نگاهی به آینده

به عنوان یکی از آخرین استخدام در خانه پاستا که حتی در کسب و کار در سال Mirabile است شک و تردید جدی در مورد گرفتن کار خود را به عقب.

او خوب در حال حاضر.

"من یک فرد مجرد," او گفت:. "من نمی باید به نگرانی در مورد یک خانواده است. بنابراین من احساس می کنم خوب در مورد همه چیز."

او به پرسش چگونه بسیاری از متقاضیانی که واجد شرایط برای مزایای به سادگی داده شده تا در تلاش برای ادعا می کنند آنها را به خاطر این فرآیند شده است بسیار گیج کننده و وقت گیر است. در اصل از نیویورک, او گفت که او می داند از دوستان که تلاش کرده اند برای دریافت مزایای بیکاری آنها بدهکار وجود دارد.

"این نوع از یک شوخی به من آن است که ایالات متحده آمریکا و ما چنین بزرگ کشور است. و این بود که به طور کامل ظروف سرباز یا مسافر بزرگ سیرک واقعا" Mirabile گفت.

بیشتر: به عنوان فلوریدا رستوران بازگشایی اتاق ناهارخوری بسیاری بر این باورند آینده دیجیتال

او امیدوار است برای شروع شرکت خود را یک منشور ماهیگیری اما او نیاز به صرفه جویی در پول بیشتری به انجام آن است. بنابراین هر بیت از کمک به او می توانید تعداد.

"امیدوارم آن را به کار کردن در یک یا دو سال" او گفت:.

دروازه طلایی شهرکهای ساکن کریستینا پریتو, 45, شده است, در یک Catch-22 خود را در تلاش برای دریافت مزایای بیکاری به این بیماری همه گیر. پس از استفاده از آنها در ماه مارس دولت یافت او خسته بود از مزایای به دلیل قبلی ادعا می کنند که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با COVID-19.

در تازه ترین کار او به عنوان یک دستیار شخصی برای صفحه اصلی بر اساس کسب و کار, اما که تنها به طول انجامید دو هفته قبل از به سرعت در حال گسترش ویروس مجبور رئیس او به او اجازه رفتن.

پریتو بود و فقط رفت و برگشت روی پای خود پس از حل و فصل اختلاف بر محرومیت از مزایای قبلی ادعا می کنند که در زمان بیش از 12 هفته به حل و فصل ترک او را با هیچ درآمد برای سه ماه به عنوان او در جستجو برای کار دیگری و در دفاع از حقوق خود.

پس از برنده شدن او درخواست تجدید نظر او دریافت پرداخت یکجا برای این ادعا است.

وضعیت پریتو کنونی ادعا می کنند هنوز در انتظار. او فرستاده شده یک دوم ادعای استفاده از به طور مستقیم برای کمک های فدرال این زمان پس از گرفتن چیزی از این بیشتر نوعی پر کردن.

"من احساس می کنم باید واجد شرایط نیست, اما اگر نه, پس از آن من می تواند به جلو حرکت کند. من فقط می خواهم به می دانم برای مطمئن" پریتو گفت.

او به ویژه نیازهای مادر او گفت: آنقدر نا امید شده توسط فرایند است که او فقط تا داده ها در کامپیوتر است. او انتظار ندارد او را به تغییر ذهن خود را, یا, اگر چه او را از دست می دهد درآمد.

کمک به دست

از تمام رهبران دولت او را به خارج برای کمک به با ادعای پریتو گفت: سناتور. کاتلین Passidomo R-ناپل داده است بیشترین وقت و توجه نگه داشتن در تماس منظم و به اشتراک گذاری اطلاعات جدید در مورد این فرایند به عنوان آن می آید.

با بسیاری از مشکلات و بسیاری از مردم برای پر کردن مزایای Passidomo گفت: کمک به ساکنان منطقه خود حرکت سیستم تبدیل شده است تقریبا یک کار تمام وقت برای او با کارکنان تبادل نظر در عنوان به خوبی.

"مردم می گویند که آن را طراحی شده برای شکست" او گفت: از سیستم های شکسته. "من موافق نیستم. آن را طراحی شده برای رسیدگی به بسیاری از این ادعا است."

او را دیدم بسیاری از ادعاها را رد کرده چرا که متقاضیان قرار دادن نام اشتباه را برای کارفرمایان خود را. آنها قرار مک دونالد برای مثال به جای نام از حق رای دادن را مالک است.

Passidomo به نام DEO به طور منظم برای به اشتراک گذاشتن پیشنهادات در مورد چگونه آنها می تواند پس از بهبود سیستم.

"این شکسته قلب من به شنیدن و صحبت کردن با ترکیبات و ما باید تعداد زیادی از آنها — تک مادران و خانواده ها با بچه ها که اصلا یک پنی به نام خود و با تکیه بر این جبران خسارت بیکاری," او گفت:. "نا امیدی من این است که من نمی توانم شخصا در سیستم و فرآیند ادعا می کند. من دوست دارم فقط به رفتن در آن وجود دارد و آن را انجام دهد."

خبر خوب

سه یا چهار هفته پیش تقریبا همه Passidomo صحبت نشده بود دریافت هر گونه مزایای. در حال حاضر او را به شنیدن داستان های بیشتر در مورد پرداخت پس از رسیدن او به عنوان چک کردن وضعیت ساکنان محلی ادعا می کند او گفت:.

"این هنوز هم یک چالش بزرگ" Passidomo گفت. "وجود دارد یک نور در انتهای تونل و من می دانم که از مشاهدات شخصی."

برای برخی از نور در انتهای تونل هنوز هم به نظر می رسد چندان دور از جمله بسیاری از کارگران که به تازگی خود را از دست داد, شرکت, شغل در زنان تخصص خرده فروش چیکو را FAS. بسیاری از کارمندان بودند furloughed برای بیش از یک ماه قبل از این شرکت قطع 200-250 شغل در مقر آن در فورت مایرز.

تبدیل شدن به یک خانواده توسط زوم: درایو-با تصویب حزب تساوی پلیس اسکورت 70+ اتومبیل

بیشتر: ایممکلی farmworkers باید اجاره تحت پوشش دریافت منابع

یک گروه کوچک از گذاشته شدن کارگران اعتراض نمی قطع در روز دوشنبه اما برخی که furloughed هفته پیش نیز شکایت آنها تا به حال دیده نشده یک سکه در جبران خسارت بیکاری از سوی دولت نشده است.

ساموئل هوکر که گذاشته شد از کار خود را در فروشگاه توسعه در چیکو را گفت که او احساس خوش شانس است که او را چندین پرداخت از $600 و یکی برای $275 در حالی که برخی از سابق خود کارگران شرکت کردم هیچ چیز نیست.

"برخی از آنها هنوز هم در انتظار او گفت:" از ادعای خود را. "برخی از آنها تا به حال به درخواست مجدد زیرا آشکارا وجود دارد باید یک زن و شوهر متفاوت چیکو دسته بندی را انتخاب کنید. برای من, آن, آسان, من اتفاق افتاده است به انتخاب یکی از سمت راست ظاهرا."

در حالی که او به خاطر پول او را دریافت, فاحشه عالی,,, 66, گفت که او را درک نمی کند که چرا او را تنها بدست یک $275 بررسی, در حالی که فدرال افزایش همچنان آمد هفتگی. او گفت که او فکر می کند ممکن است جدید قطعی با درخواست خود را اگر او هنوز مطمئن شوید که چگونه به آن را تعمیر.

هوکر گفت: او را به نام دو شماره تلفن رایگان برای DEO برای دریافت کمک کند اما آنها را به عنوان "کاملا بی فایده است."

او به تلاش در اولین شماره او تماس گرفته شده و پس از آن زنگ زد و زنگ زد با هیچ کس چیدن تماس بگیرید.

در شماره دیگر او شگفت زده شد که در نهایت به یک فرد زنده بر روی گوشی, او گفت:, اما او نمی تواند به هر یک از سوالات خود را پاسخ داده و پس از او قرار داده و او را در انتظار برای 40 دقیقه.

"هیچ کس می تواند کمک کند" هوکر گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن