هر دو مجلس پارلمان افغانستان را تحت مستند

با برخی از زمان اضافی در دست خود دانش آموزان هندی و کار حرفه ای به زبان یادگیری به عنوان آنها با استفاده از ای

توسط ABDOOSNEWS در 11 اردیبهشت 1399
language indians
با برخی از زمان اضافی در دست خود دانش آموزان هندی و کار حرفه ای به زبان یادگیری به عنوان آنها با استفاده از این خرابی به upskill. Pixabay

صحبت کردن یک زبان جدید می تواند باز کردن یک دنیای جدید رو بطور کامل برای شما کاملا به معنای واقعی کلمه. با برخی از زمان اضافی در دست خود دانش آموزان هندی و کار حرفه ای به زبان یادگیری به عنوان آنها با استفاده از این خرابی به upskill.

یک مورد در نقطه, هند, فرانسوی, فرهنگی hub داد Française de دهلی نو گرفته شده از آن کلاس های درس آنلاین در طول مستند با فعال کردن به عنوان بسیاری از 30000 نفر به یادگیری زبان فرانسه آنلاین از خانه و تبدیل بحران به فرصت های امیدوار کننده.

دیدن شور و شوق زیادی برای یادگیری الکترونیکی در طول مستند آن را می گوید آن است که دریافت تعداد قابل توجهی بالا از نمایش داده شد از جوانان بین 16 و 25 سال سن که اشکال اکثریت آن را ثبت نام. خود را در پلت فرم های دیجیتال 'Mon داد' کمک می کند تا دانش آموزان مدیریت زمان چند کاره و دریافت درس از هر نقطه اجازه می دهد مرکز فرهنگی فرانسه, برای جلوگیری از اثرات Coronavirus بحران در یک نرمتر راه است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

"زبان فرانسه در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر مرسوم در نسل جدید است. سرخپوستان جوان می خواهید به استفاده از تمام فرصت هایی که از مستمر رشد اقتصادی در هند است. زبان فرانسه است که علاوه بر بازار کار گیرد. بسیاری از دانش آموزان باید یک هدف روشن قبل از پیوستن به اتحاد Françaises. آنها می خواهند به کار یا تحصیل در فرانسه, کار, برای شرکت های فرانسوی زبان و یا حتی شرکت های چند ملیتی که به دنبال زبان فرانسه داوطلبانی که به سطح بالایی از فرانسه است اثبات خود جدیت می گوید:" گیوم Grangeon, مدیر علمی, Alliance Française de دهلی نو است.

language indians
صحبت کردن یک زبان جدید می تواند باز کردن یک دنیای جدید رو بطور کامل برای شما کاملا به معنای واقعی کلمه. Pixabay

و اضافه میکند: "این مستند است که چنین فرصتی برای یادگیری و بهبود مهارت های زبانی خود را به منظور آماده شدن برای آینده و به دنبال فرصت های شغلی. زبان فرانسه قادر به افزودن ارزش به رزومه کاری در یک زمینه که در آن رقابت در حال تبدیل شدن به بالاتر و بالاتر است."

نه فقط در مراکز زبان برنامه با اشاره به افزایش کاربران آنلاین در طول COVID-19 بحران است. ما مبتنی بر یادگیری زبان انگلیسی, برنامه Cambly دیده است افزایش بیش از یک میلیون دانلود در سطح جهان از جمله در هند فقط در طول COVID-19 زمان.

"ما شاهد افزایش استفاده از کار حرفه ای و دانش آموزان است. کار حرفه ای با استفاده از این خرابی به کار بر روی مهارت های زبان انگلیسی خود. عدم اطمینان در چشم انداز اقتصادی ایجاد کرده است یک ضرورت برای آنها را به تمرکز بر روی مهارت های ارتباطی خود. دانشجویان نیز در مورد چشم انداز بازار کار و کار بر روی زبان انگلیسی برای قرار دادن آنها مصاحبه" Senthil Thangavelu, کشور, سر Cambly هند گفت IANSlife.

همچنین به عنوان خوانده شده - 3 سریع و قهوه و دستور به ضرب و شتم مستند بلوز

"در زندگی حرفه ای زبان انگلیسی خوب است که تبدیل شدن به یک باید مهارت برای حرفه ای ها. این چیزی است که مردم می توانند کار کنند و به طور مداوم بهبود بخشد. خوب مهارت های زبان انگلیسی کمک کار حرفه ای باز کردن فرصت های بهتر برای پیشرفت شغلی. پست COVID محل کار تنها شدت نیاز به مهارت های ارتباطی خوب," او گفت:. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن