Fیا اولین بار سالانه رته Yatra Jagannath خداوند و خواهر و برادر خود را شروع و در صورت عدم وجود جانبازان در Odisha را پوری در روز سه شنبه.

جشنواره سالانه جشن گرفته بودن بعد از دادگاه عالی اشاره به سازماندهی آن در محدود راه بدون حضور و غیاب.

کشیش انجام “پرسپولیس Aarti” در اوایل صبح.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

در میان باد از conches و ضرب و شتم از سنج و تشریفاتی صفوف از خدایان شناخته شده به عنوان “Pahandi” حمل خدایان در ارابه را از معبد گرفت.

سه خدایان گرفته شد در بالای این سه به طور سنتی decked تا ارابه چوبی — Nandighosa (برای Jagannath), Taladhwaja (برای Balabhadra) و Devadalana (برای Subhadra).

ارابهها را کشیده و به Gundicha معبد در پوری که در حدود 3 متر دور از اصلی Jagannath معبد.

در این سال بیش از 500 نفر را مجاز به کشیدن ارابه. آنها باید مجاز به انجام این کار تنها در صورتی که آزمایش منفی برای Covid-19. این عدد (500) باید شامل معبد servitors و پرسنل پلیس.

Lord Jagannath Rath Yatra begins in Puri
ارابهها را کشیده و به Gundicha معبد در پوری. Wikimedia Commons

“همه در حال همکاری برای عملکرد صاف از رات Yatra به عنوان در دیوان عالی کشور به منظور. من درخواست همه جانبازان به ماندن در خانه و تماشای زنده برنامه تلویزیونی از جشنواره گفت: Eric سینگ پوری منطقه جمع آوری.

رته Yatra نشانه سالانه سفر از سه خدایان — خداوند Jagannath برادرش Balabhadra و خواهر Subhadra — از قرن 12th Jagannath معبد به Gundicha معبد.

همچنین بخوانید: در این روز: 7 ماه پیش, MS Dhoni برنده تمام ICC غنائم

رته Yatra به پایان می رسد پس از نه روز هنگامی که خدایان خود را در راه بازگشت به Jagannath معبد.

پس از دیوان عالی کشور جهت بخشی از مقررات تحمیل شده در پوری و تمام نقاط ورود به شهر شده اند مهر و موم شده از شب گذشته. هیچ کس اجازه داده می شود برای آمدن به grand جاده ها است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de