کسب و کار مجازی نمایشگاه ارائه می دهد فرصت را به شبکه از راه دور

لورا اشپزخانه فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 26, 2020شبکه آسان نیست این روزه

توسط ABDOOSNEWS در 8 تیر 1399

شبکه آسان نیست این روزها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما آن را غیر ممکن نیست.

مورد در نقطه: از ظهور SWFL مجازی نمایشگاه ارائه نوع جدیدی از شبکه های فرصت در منطقه در روز پنج شنبه از طریق پلت فرم آنلاین Remo.

علاوه بر ایجاد کسب و کار جدید مخاطبین در مجازی جداول در سه اتاق های مجازی شرکت کنندگان فرصتی برای یادگیری در مورد برخی از راه که آنها می توانید دریافت و یا ارائه — کمک به دست در این زمان از بزرگ مالی اختلال.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا, سیاه, صاحبان کسب و کار دیدن فوران پشتیبانی پس از جورج فلوید تظاهرات

بین شبکه های جلسات این رویداد شامل 10 دقیقه واقع پر سرعت گام ارائه شده توسط نمایندگان با لی شهرستان توسعه اقتصادی, اتاق کار, Lee سلامت سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه های ایران راه Lee Hendry ، Glades و اوکیچوبی شهرستانهای بیشتر فورت مایرز اتاق بازرگانی و فلوریدا در جنوب غربی دانشگاه دولتی.

سخنرانان تحت پوشش موضوعات متمرکز در جنوب غربی فلوریدا را بازیابی.

تاتوم واکر یک کسب و کار با توسعه Lee County توسعه اقتصادی اتاق, برای مثال, مشترک, اطلاعات در مورد یک شهرستان برنامه انقضای در پایان این هفته است که ارائه می دهد $5,000 کمک های مالی به شرکت های واجد شرایط با 25 و یا کارکنان کمتر صدمه دیده از این بیماری همه گیر. کسب و کار در اینجا اعمال می شود تا 8 بعد از ظهر جمعه: portal.neighborlysoftware.com/leecountyfl/Participant/Login.

این کمک می تواند کمک به پوشش هزینه های بازگشایی و یا راهاندازی یک کسب و کار تحت تاثیر رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis' امن تر در صفحه اصلی که به تشویق فلوریدا به ماندن در خانه و توقیف بسیاری از کسب و کار برای هفته — در درجه اول کسانی که در نظر گرفته شده غیر ضروری.

در حالی که مهلت است که به سرعت نزدیک شدن به استفاده از برنامه کمک هزینه برای کسب و کارهای کوچک و یکی دیگر راه اندازی خواهد شد 6 جولای برای کمک به کسب و کار با کمتر از 250 کارمند rehire کارکنان و یا دوباره پر کردن مواضع آنها مجبور به قطع به دلیل COVID-19. کمک های مالی از 5000 $در دسترس خواهد بود به شرکت های واجد شرایط برای هر شغل آنها را به عقب.

لی شهرستان نیز ارائه تا به 2000 $برای ساکنان منطقه که درآمد از دست رفته به علت COVID-19 که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم پرداخت وام مسکن خود را و صورتحساب ابزار.

"ما در حال رفتن به آن عمل تا زمانی که ما هیچ بودجه" واکر گفت.

تمام شهرستان را از برنامه های کمک های مالی هستند که بودجه را با پول این شهرستان دریافت از طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. اطلاعات بیشتر در شهرستان برنامه را می توان در اینجا یافت نشد: leeflcares.com.

دیگر خیلی چیزهای مفید به اشتراک گذاشته شده در نمایشگاه مجازی?

کریستوفر وستلی استاد اقتصاد و رئیس FGCU را Lutgert دانشکده کسب و کار و ارائه اطلاعات در مورد راه اندازی مجدد SWFL دانشگاه را بهبود اقتصادی طرح.

تحت ابتکار عمل FGCU راه اندازی کرده است یک مهر و موم اعتماد به نفس در مبارزات انتخاباتی که در آن صدور گواهینامه ایمنی منطقه کارفرمایان بر اساس چهار استانداردهای مربوط به سلامت و کسب و کار و شیوه های اخلاقی. شرکت ها باید شرکت در دو کسب و کار و یا مرتبط با سلامت بحث به کسب مهر و موم. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت نشد: fgcu.edu/restart.

"اعتماد مصرف کننده همیشه می افتد در طول رکود اقتصادی و به عنوان بهبود اقتصاد آن را معمولا می آید. اما این بار متفاوت است," دلقک گفت.

بیشتر: اکثریت جنوب غربی فلوریدا کسب و کار از دست داده و بیش از نیمی از تقاضای خود را در مارس بررسی می گوید:

پس از تایید مهر و موم اعتماد به نفس کسب و کار می تواند با قرار دادن علامت های خود را در فروشگاه ها و دفاتر برای نشان دادن موفقیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان بازی آن را بر روی وب سایت خود و سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook.

تا کنون 35 کسب و کار اعمال می شود برای مهر و موم وستلی گفت.

جانین شادی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت راه متحده از لی Hendry ، Glades و اوکیچوبی اول مطمئن شرکت کنندگان در او نبود در نمایشگاه مجازی به درخواست برای پول است.

به جای او متمرکز صحبت های او در مورد چگونه سازمان خود را در کمک به جامعه — و چگونه صاحبان کسب و کار محلی و ساکنان می توانید درگیر در برنامه های آن است.

سازمان کمک به نیازمندان ساکنان در راه های بسیاری. آن را با همکاری Lee County, برای مثال, برای توزیع بورس های تحصیلی برای مهد کودک به صدمه زدن به خانواده ها در جامعه است.

برنامه بورس تحصیلی اجرا خواهد شد از طریق Aug. 14 یا تا زمانی که بودجه خسته شده اند. آن را ارائه پول به کودکان که پدر و مادر نشان می دهد از دست دادن شغل یا درآمد با توجه به COVID-19.

خانواده های علاقه مند به بهره گیری از این برنامه باید نرم افزار خود را انتخاب ارائه دهنده مراقبت از کودکان. بودجه در پوش $1,250.

"این واقعا یک برنامه فوق العاده و آن را می تواند به مردم کمک کند به عقب بر گردیم روی پای خود" شادی گفت.

برای اطلاعات بیشتر به اینجا بروید: unitedwaylee.org/featured/childcare.

از طریق آن 2-1-1 اضطراری hotline راه متحده در حال حاضر می شود صدها تماس از یک روز از محلی که مایل به دانستن چگونه و از کجا آنها می توانید آزمایش برای coronavirus و که در آن آنها می توانند برای کمک مالی به قرار دادن غذا بر روی میز و پوشش صورتحساب ماهانه خود را.

"ما شاهد بسیاری از افرادی که نیاز به خدمات برای اولین بار در زندگی خود" شادی گفت.

سازمان ملل متحد راه خط تلفن پاسخ داده شده است 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال است.

منابع همچنین می توان از طریق 211 پایگاه داده در unitedwaylee.org/211-data-base اگر چه این منابع به طور مداوم در حال تغییر با توجه به کوروناویروس.

برای هر کسی که می خواهد به درگیر شدن در جامعه از طریق ایران راه, شادی گفت: وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های خارج وجود دارد وجود دارد.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا دوچرخه مغازه ها دیدن کسب و کار پررونق

یک چنین فرصت ؟ دوخت دکمه ماسک صورت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به خلاص شدن از شر سوزش شدید الاستیک تسمه علت پشت گوش خود را.

راه متحده در حال کار اضافه کاری را بیشتر از آن داوطلبان و دیگر منابع طول این بحران شادی گفت.

به جای تمرکز بر بحث خود را در coronavirus Bryan بلکول رئیس بیشتری ناپل مجلسی در مورد راه هایی برای اطمینان از موفقیت در دنیای کسب و کار و اهمیت شبکه به خصوص در این دوران سخت. او شروع به ارائه خود را با یک اسلاید نشان دادن یک دختر جوان نوشتن و حساب دیفرانسیل و انتگرال بر روی یک تخته سیاه.

"این است که حساب," او گفت:.

او نکات و ترفندها شامل همه چیز از ساخت مطمئن شوید که شما همیشه یادگیری تعیین اهداف و بازیگری حرفه ای در کار است.

او بیشتر غیر معمول مشاوره ؟

اصلا بی وقفه دست خود را از کارت های کسب و کار در جلسات و یا حوادث به عنوان یک راه برای ترویج خودتان و یا کسب و کار خود و توضیح داد که آنها معمولا تا پایان در زباله به هر حال.

"اگر شما در حال حرکت رو به جلو, شما در حال حرکت به عقب است," او گفت:. "وجود دارد هیچ در وسط. بنابراین اگر شما در حال توسعه شما در حال کوچک شدن هستند."

بیشتر: پس از بازگشایی به کمتر مشتریان بازار فروشندگان نگرانی در مورد حفظ کسب و کار در طول همه گیر

ظهور SWFL میزبانی نمایشگاه. از طریق این سازمان یک گروه محلی, تکنولوژی, شرکت ها, کسب و کار و سازمان های جامعه باید تیمی را برای کمک به کسب و کارهای دیگر در منطقه حرکت به راه خود را از طریق این بیماری همه گیر.

اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت نشد: emergeswfl.com.

کایل هارتمن و توسعه و مدیر در جنوب غربی فلوریدا گفت در چت آنلاین در طول این نمایشگاه که او از طرفداران این رویداد میداند اما آن را در زمان برخی از زمان برای او به حرکت راه خود را از طریق آن را پس از آن همه به او.

"چقدر خوب است که به شبکه در طول این زمان," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن