Anmol نرنگ: اول هوشیار سیک فارغ التحصیل از ما آکادمی نظامی وست پوینت

Anmol نری سمت چپ یک علامت در جهان با تبدیل شدن به اولین هوشیار سیک فارغ التحصیل از معتبر ایالات متحده آکادمی نظامی وست پوینت. او نمادی از غرور و افتخار برای جامعه خود و اعتماد به نفس است که تلاش خود را به نمایندگی از دین و نوع خواهد اصرار آمریکایی ها برای تبدیل شدن به آشنا با سیک. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تمایل به 1,107 فارغ التحصیلان که شامل 23 ساله به دختر بیمار نرنگ آنها تا به حال مونتاژ برای این بنیاد سالانه آغاز شد.

نسل دوم مهاجر به ارمغان آورد تا در رزول, گرجستان, نرنگ شده بود مشتاق به پیوستن به ارتش به عنوان او تا به حال شده است با الهام از مادر خود را در پاریس به خدمت در ارتش هند. پس از او ساخته شده است تا یک شور و شوق برای کمک نظامی در دوره دبیرستان او آغاز شده و روش برای درخواست غرب نقطه از خانواده بازدید پرل هاربر یادبود ملی در هونولولو هاوایی.

در مصاحبه ای با رسانه های نرنگ گفت: “این یک احساس باور نکردنی. این یک فروتنی تجربه من هرگز مشغول به کار سخت تر برای هر چیزی در زندگی من است. یک سیک است بخش بسیار مهمی از هویت من است و اگر من می تواند تجربه بازی در یک نقش کوچک در حال الهام بخش برای دیگران بدون در نظر گرفتن زمینه شغلی که فوق العاده خواهد بود”

در روز شنبه خدمت همه دانشآموختگان اجتماعی جدا شده با 6 پا از یکدیگر بیش دشت رژه زمینه را با توجه به COVID-19 هنجارها و تندرستی ضرورت. عزیزان مجاز به رفتن به سرویس با این حال آنها می تواند تماشای آن را بر روی وب یک گزارش پیشنهاد شده است. رئیس جمهور تهمت تشویق فارغ التحصیلان گفت که برتر آکادمی نظامی تولید تنها بهترین از بهترین و قوی ترین قوی و شجاع شجاع. غرب نقطه یک نماد جهانی از آمریکا شجاعت و وفاداری, وفاداری و نظم و مهارت او در ادامه اضافه شده است. او با تبریک 1,107 فارغ التحصیلان که شد تازه ترین مقامات در فوق العاده ترین ارتش.

حتی اگر بسیاری از سیک ها باید فارغ التحصیل از آکادمی که نری اول ناظر به فارغ التحصیل از وست پوینت. او اعتماد که تلاش خود را به نمایندگی از خود دین و مردم اصرار آمریکایی ها برای مطالعه بیشتر در مورد سیک است که پنجم بزرگترین دین در این سیاره است.

Narang, US military
نرنگ ساخته شده است تاریخ با تبدیل شدن به اولین هوشیار سیک فارغ التحصیل از معتبر ایالات متحده آکادمی نظامی وست پوینت. Pixabay

در سال 1987 کنگره آمریکا تصویب یک قانون است که محدود سیک ها و چند مختلف سخت شبکه از نگه داشتن تا مقالات خود را از اعتماد به نفس در حالی که در ارتش به رغم گذشته پر با کمک و اساسی مسکن. سیک ائتلاف گفت که برای مدت زمان طولانی آشکار سیک مقالات اعتماد به نفس—از جمله unshorn موهای صورت و دستار—منع شدند و به رغم اینکه مرکز اصول اعتماد به نفس.

بر این اساس برای بیش از 10 سال سیک ائتلاف رانده است یک جنگ صلیبی در ارتباط با دیگر سیک و اجتماعی آزادی انجمن محاکمه همدستان و به همین ترتیب طرفداران سرمایه گذاری برای تضمین مکاتبات فرصتی برای سیک ها آمریکایی ها در نیروهای مسلح ایالات متحده. Simratpal Singh, آمریکا, ارتش کاپیتان و همراه خانواده از نرنگ در نظر دستاورد او گفت: “من انبوه خوشحال (ستوان دوم) نرنگ برای نظارت بر او هدف و در انجام چنین شکستن انسداد برای هر سیک آمریکایی که مایل به خدمت”

“گسترده تر پذیرش سیک خدمات اعضا در میان همه خدمات شعب و همچنین در ردیف بالا رهبری فضاهای مانند West Point ادامه خواهد داد به نفع نه تنها حقوق اقلیت مذهبی افراد, اما قدرت و تنوع از ما نظامی” سینگ در بیانیه ای گفت:.,” او در ادامه اضافه شده

سینگ 2016 کت و شلوار خود را بیش از حق به نگه دارید تا مقالات خود را از اعتماد به نفس در معرض عموم یک تغییر اساسی در ارتش اسکان استراتژی در سال 2017, که صاف از امکانات روش برای سیک افسران و تضمین شده است که مسکن باقی خواهد ماند و با همه آنها را از طریق حرفه خود. در سال 2020 پس از آن به یک پیشرفت فردی تسهیلات به سیک هوانوردان در طول زمان زودتر نیروی هوایی ایالات متحده فعلیت یک نیز تجدید آرایش.

Sikhism
نرنگ امیدوار است که تلاش های خود را به نمایندگی از خود دین و جامعه خواهد آمریکایی ها را تشویق به یادگیری بیشتر در مورد سیک. WikimediaCommons

پس از ارتش و نیروی هوایی خود را تغییر ترتیبات در هر صورت 60 باهوشتر سیک ها در حال خدمت در این دو بخش نظامی است. کار را نگه می دارد در تضمین مکاتبات فرصتی برای سیک ها در ایالات متحده و نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی و گارد ساحلی یک رسانه تخلیه گفت: در روز شنبه.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Facebook

وجود دارد و انتظار می رود 500,000 سیک-آمریکایی در ایالات متحده است. شده اند وجود دارد چند ضرب و جرح در سیک ها در آمریکا است. دو سیک آمریکایی ها کشته می شدند در دو قسمت جداگانه در یک هفته در کالیفرنیا در ماه جولای 2017. در ماه مارس سال 2017 39 ساله سیک مرد شات در بازو خارج از خانه خود در کنت واشنگتن توسط یک تا حدودی پنهان تیرانداز که فریاد می زدند: “بازگشت به خود و ملت”. در سال 2015 یک سیک-مرد آمریکایی بود به شدت کمین و چپ با جدی صورت زخم توسط یک مهاجم که فریاد نژادی تهمت مانند “ترس بازرگان” و “ظرف لادن” در یک روشن بیزار خطا را طولانی نیست قبل از ما جشن بزرگداشت 9/11 حملات. همانطور که در سال 2009 سیک ائتلاف گزارش 41 درصد از سیک ها مورد مطالعه در شهر نیویورک شده است به نام سخت نام مثلا “اسامه بن لادن” و یا “تروریست”.

همچنین بخوانید: حتی 40ml مشروب روزانه می تواند منجر به مرگ: محققان

اما Anmol نرنگ تبدیل شدن به اولین هوشیار سیک فارغ التحصیل از ما آکادمی نظامی وست پوینت باعث می شود جامعه نا امید کننده از وضعیت خود در ایالات متحده است. با موقعیت خود را در ارتش ایالات متحده نری است که امیدوار به تغییر و آموزش مردم در مورد سیک. او امیدوار است که برای مبارزه با انگ و اسطوره است که مردم در مورد سیک ها و آنها را نشان می دهد روح واقعی خدمات است که سیک ها را دنبال کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im