پس از داغ رگه بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به 'مکث' در جنوب غربی فلوریدا آپارتمان بازار

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:10 PM EDT مه 5 سال 2020در جنوب غربی فلوریدا آپارتمان شدند و د

توسط ABDOOSNEWS در 16 اردیبهشت 1399

در جنوب غربی فلوریدا آپارتمان شدند و در یک خط داغ, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر کرده است ؟

برخی از priciest فروش املاک و مستغلات در منطقه در سال گذشته شامل مجتمع های آپارتمانی ،

در واقع در Lee County, شش از بالا 10 priciest فروش 2019 شد آپارتمان و ذغال سنگ در دومین و بزرگترین فروش رفت و به یک پیچیده است.

و این خط ادامه داد: در اوایل سال 2020.

مجتمع آپارتمانی بالای شهر در آزادی پارک فروخته شده در Jan. 7 برای $64,650,000 بالاترین قیمت تا کنون برای پرداخت اجاره جامعه در شهر کیپ مرجان.

عقب نشینی در ویستا دریاچه در فورت مایرز به فروش می رسد برای $96 میلیون و یا 150.000 دلار در هر واحد در فوریه. 18 ساخت خرید دومین multi-مسکن فروش ثبت شده در فورت مایرز شهری منطقه آماری.

علاوه بر این بسیاری از پروژه های جدید شده اند ظاهر برای دیدار با افزایش تقاضا در جنوب غربی فلوریدا در سال های اخیر است.

آپارتمان داده ها از CoStar بازار تجزیه و تحلیل نشان می دهد که افزایش مداوم تعداد واحد شده اند که تحت ساخت و ساز از سال 2013 تا 2020 در فورت مایرز. اوج برای آن دوره زمانی رسیده بود در سه ماهه دوم سال 2019 با حدود 4000 آپارتمان در دست ساخت است. در همان دوره در این شهرستان نیز شاهد بالا در حدود 1,300 واحد تحویل داده شده و یا تکمیل در سه ماهه اول سال 2020 است.

داده ها نشان می دهد که ناپل دیدم بیشتر پراکنده مقدار از واحدهای در حال ساخت بین سال های 2013 و 2020 اما دیدم بالا برای آن دوره در سه ماهه دوم سال 2018 با تقریبا 1300 واحد در دست ساخت است. تحویل واحد نیز بیشتر پراکنده اما دیدم بالا تقریبا 650 واحد در سه ماهه دوم سال 2019.

کارشناسان گفته اند وجود تقاضا در این منطقه از هر دو چند سرمایه گذاران و ساکنان آنجا که از جنوب غربی فلوریدا اصول از جمله رشد اقتصادی قوی در سال های اخیر آب و هوای خوب و یک جریان ثابت از ساکنان جدید که در حال حرکت از آمریکا با افزایش مالیات.

با وجود این حرکت همه گیر نهفته است به چند بازار در انواع راه فقط آن را به عنوان فشار بر بسیاری از صنایع دیگر.

کارشناسان می گویند که تقاضا هنوز هم وجود دارد اما برخی از بخش های بازار در حال انتظار برای پاک کردن آسمان.

بخشهایی از چند بازار آمار دکمه مکث در طول همه گیر

با توجه به گری Tasman, مدیر عامل شرکت Cushman & Wakefield در فورت مایرز توسعه دهندگان وام دهندگان و سرمایه گذاری باید همه "آمار دکمه مکث" برای هم بودن.

این به این معنی است که برخی از آپارتمان های پروژه که ساخت و ساز آغاز شده و یا معاملات که از طریق رفته در اطراف این زمان متوقف شده است تا اقتصاد پرش به عقب.

"بازار ندارد به اندازه کافی وضوح به تعهدات بلند مدت," Tasman گفت. "من را دیده اند و نه یک پروژه شروع ساخت و ساز پس از همه گیر شد شناخته شده به عنوان یک بیماری همه گیر."

جاستین تیبو رئیس جمهور از فورت مایرز-بر اساس LSI شرکت گفت که "بدون سوال شده است که یک بیت از یک غرفه."

او همچنین اشاره کرد که چسبیده اثر بیماری همه گیر می تواند چند خریداران کمی محافظه کارانه تر در هنگام انجام معامله در آینده است.

جو Bonora توسعه و در عین حال-به-می شود-تکمیل پایان غرب در شهرستان پیاده روی پروژه در فورت مایرز گفت که بسیاری از توسعه دهندگان و سرمایه گذاران در حال گرفتن یک "صبر کنید و ببینید رویکرد" در طول شیوع بیماری است.

"وجود دارد یک مقدار خوبی از هر دو برنامه ریزی شده طرح یا پروژه که قرار بود برای شروع است که متوقف شده در حال حاضر," او گفت:.

این توجه تا حدی گفت که عدم قطعیت در اطراف چگونه اقتصاد را کرایه در چند ماه آینده از این بیماری همه گیر و تا حدودی به دلیل تامین مالی گزینه های "خشک شده."

وی با اشاره به این واقعیت است که در اکثر موارد هنگامی که یک توسعه ایجاد یک پروژه جدید آنها نیاز به تامین مالی از جمله بدهی از یک بانک و یا یک نهادی سهام شریک است.

"منابع سرمایه در حال حاضر همه آنها در انتظار" او گفت:. "این امر می تواند دشوار برای پیدا کردن یک بانک یا سهام شریک است که می خواهید به صندوق 50 $یا $60 میلیون معامله در این آب و هوا.

استن Stouder موسس شریک CRE مشاوران اضافه شده است که "اشتها" برای مردم را به خرید و یا فروش چند پروژه است که هنوز هم وجود دارد اما توانایی تامین مالی است که "اثبات بیشتر و بیشتر مشکل ساز است."

"هنوز هم وجود دارد وام دهندگان وجود دارد اما نه به عنوان بسیاری از آنها به عنوان سریع نیست," او گفت:. "که به نظر من احتمالا قابل تشخیص ترین نتیجه از 45 روز است که ما شده ایم در این وضعیت است."

در آینده Bonora گفت: همه گیر می تواند تاثیر در تامین پروژه ها در منطقه حاکی از این است که او شنیده ام برخی از پروژه ها که حتی لغو شده.

Tasman گفت که یکی از معدود بخش های بازار است که "مکث" است که این پروژه که در حال حاضر بیرون آمدن از زمین زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

برای مثال Bonora پروژه, شهرستان, پیاده روی, هنوز هم در حال حرکت full steam ahead با ساخت و ساز.

Bonora گفت: همه گیر نشده منجر به هر گونه "واقعی اثرات" برای رفتن شهرستان. در حال حاضر او را به نگه داشتن چشم در مواد عرضه شده از کشورهای دیگر اما نه به حال هر گونه تاخیر هنوز. توسعه است و همچنین نگه داشتن چشم در بازار برای تعیین اجاره.

فاز اول این پروژه که او گفت: تشکیل شده از حدود نیمی از واحدهای انتظار می رود که در ماه مارس سال 2021 و کل پروژه است و انتظار به پایان رسید که فصل تابستان است.

اجاره مجموعه فراتر از انتظارات کارشناسان می گویند

یکی دیگر از نشانه مثبت با توجه به Tasman است که اجاره مجموعه در آپارتمان های بیش از حد انتظارات در مارس و آوریل.

او اظهار داشت این تا حدودی به دلیل اپراتورهای کار با مستاجران که نهفته waiving هزینه های پذیرش کارت های اعتباری پرداخت و تبدیل امنیتی سپرده است. اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری از طریق پایان ماه ژوئیه نیز کمک به اجاره مجموعه ثابت باقی می ماند, Tasman گفت.

او اظهار داشت که نرخ خالی در حال برگزاری است اما فقط به سختی. با وجود اجاره مجموعه باقی مانده نسبتا ثابت Tasman انتظار دارد نرخ خالی به بالا برود و نرخ اشغال به پایین برای زن و شوهر بعد از چهارم.

با توجه به CoStar اطلاعات میزان فرصت های شغلی برای آپارتمان در فورت مایرز رفته تا از کمی زیر 9 درصد در ماه ژانویه به حدود 12 درصد در هفته جاری است و انتظار می رود برای رسیدن به حدود 20 درصد تا پایان سال است. CoStar, اما, پیش بینی نرخ به سپس رها کردن به طور پیوسته در طول سال های پس از.

در ناپل میزان فرصت های شغلی در واقع کاهش یافته است کمی در شروع سال و از حدود 9 درصد به 7 درصد است اما انتظار می رود به پرش به بالا به حدود 12 درصد در سال 2021 و سپس در نهایت سقوط به پایین در سال های پس از.

نرخ اشغال برای آپارتمان در فورت مایرز کاهش یافته است و از حدود 90 درصد در ابتدای سال به 85 درصد در پایان سه ماهه اول سال 2020 است. CoStar همچنین پیش بینی نرخ به ادامه افت به حدود 80 درصد در اوایل سال 2021 اما پس از آن به گزاف گویی تا به بیش از 90 درصد تا سال 2022.

ناپل' اشغال نرخ کاهش یافته است فقط کمی از حدود 93 درصد به 92 درصد در پایان سه ماهه اول سال 2020 است اما هوا قطره به حدود 88 درصد در پایان سال است. پیش بینی, با این حال پیش بینی کرد که ناپل آپارتمان را به عقب پرش به حدود 92 درصد تا سال 2022.

"ما در حال رفتن به اقتصاد واقعا ضربه محکم و ناگهانی به شدت از این که سه ماهه دوم و که رفتن به درایو اشغال و اجاره بالقوه, بازگشت به بالا," Tasman گفت.

چگونه به سرعت می تواند بازار جستن به عقب ؟

Bonora انتظار چند بازار برای جستن به عقب پس از همه گیر اما گفت که سرنوشت آن در جنوب غربی فلوریدا در نهایت تعیین می شود اشتغال است.

"استخدام درایوهای اجاره رشد و نیاز به آپارتمان," او گفت:. "پس واقعا بهبود اقتصادی را به ما بگویید چه نیاز به آپارتمان خواهد بود, چه رانت می شود و تمام است که درایو چه ارزش خواهد بود."

اگر بهبود اقتصادی از این بیماری همه گیر سریع است و به ارمغان می آورد هزاران نفر به نیروی کار به چند بازار خواهد شد و همچنین بازیابی سریع.

اگر بیکاری همچنان به عنوان یک مسئله گفت: این بدان معناست که کمتر ساکنان جدید در حال حرکت به منطقه و کمتر تقاضا برای واحد های اضافی.

"اگر هیچ شغل ایجاد شده و یا شغل هایی که از برش وجود دارد رفتن به یک رکود," او گفت:.

آخرین نرخ بیکاری گزارش از وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی منتشر شده در مارس 17, نشان داد که بیکاری 4.3% در لی شهرستان و 4 درصد در ذغال سنگ شهرستان در ماه مارس است. این افزایش 1.3 درصد در لی و 1.2 درصد در ذغال سنگ از ماه قبل است.

اما این مهم است به یاد داشته باشید که جمع آوری داده ها در سراسر هفته دوم مارس برای گزارش. کارشناسان گفت: News-Press در آن زمان که این گزارش به احتمال زیاد منعکس پر شدت بیکاری در سراسر مارس.

در لی کانتی بیش از 16,279 reemployment کمک ادعا می کند ساخته شد بین 7 مارس و آوریل 4 و در Collier 7,689 ثبت شد با توجه به گروه.

ادعای ارسال شده در کشور بین 15 مارس تا آوریل 30 بالغ بر 1,741,890 با توجه به بخش فرصت های اقتصادی.

اما Tasman انتظار چند بازار به بازگشت قوی تر از همیشه.

"من فکر می کنم آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم که یک پایین," او گفت:. "تا زمانی که ما به این شغل پشت ... من فکر می کنم اقتصاد در حال رفتن به گزاف گویی بسیار به شدت."

او اشاره کرد که بر خلاف رکود بزرگ ، coronavirus نشان دهنده یک بیماری همه گیر بهداشت بحران مالی یکی.

Stouder گفت که اگر هر چیزی همه گیر می تواند مفید باشد برای چند بازار با توجه به نیاز بیشتر برای گزینه های مقرون به صرفه و انعطاف پذیری پس از شیوع.

"دلیل این است که مردم در تلاش برای حفظ تعهدات آپارتمان نوع از کمترین مانع ورود به زندگی می کنند," او گفت:. "من امیدوارم که مردم نمی خواهد که مشکل ساخت مسکن خود را بدهی اما به طور معمول زمانی که اعتبار مشکل می شود و یا آنها از دست دادن شغل آنها عقب نشینی به آپارتمان."

"هنگامی که مردم از دست دادن خانه های خود را (در طول رکود بزرگ) آنها به آپارتمان," او اضافه شده است.

تیبو توافق کردند که چند بازار باید قادر به بازیابی در جنوب غربی فلوریدا بدون تغییر در "دلایلی است که جنوب غربی فلوریدا است که در یک قرعه کشی برای سرمایه گذاران است."

"ما هنوز یک نیاز و مردمی که می خواهند به اجاره" او گفت:. "این یک کلاس دارایی که نادیده گرفته شده ... برای بیش از حد طولانی و پس از آن تنها در گذشته پنج تا شش سال آن را انتخاب کنید تا ... من فکر می کنم بسیاری از چشم ها به امکانات موجود و امکانات بیرون آمدن از زمین است."

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب