نشانه ای از بار: آنتونیو Eyez انتشار تک آهنگ جدید “آخرین روز”

“می گویند نام خود را” تبدیل به یک رالی تماس برای کسانی که می گویند وجود داشته است سال نژادی و بی عدالتی سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و که نام قربانیان نباید فراموش شود.

هنرمند محلی آنتونیو Eyez منتشر شد تک آهنگ جدید “آخرین روز” همراه با ویدئو قدرتمند برای ابراز خشم خود و تشویق مردم به توجه و انجام تمام کارهایی است که آنها می توانند به محافظت از یک دیگر.

“آخرین روز” است که منعکس کننده خشم پر از آهنگ چکیدن با گیتار سنگین و شعر که لرزش شنوندگان شانه فرمانده آنها را به گوش کردن و نه تنها عصبانی اما فعال در کمک به مبارزه با خشونت پلیس و نژادپرستی در همه زشت خود را شکل.

“آخرین روز” در اصل نوشته شده توسط Eyez و Jermail Gant زمانی که دو نوجوان بودند خود مواجه جنگ در سمت شرق هوستون.

وقتی پرسیده شد که برای توصیف “shithole” آنها در اصل نوشت: در مورد Eyez می گوید که در آن زمان به سادگی میل به یک محیط جدید از آنچه مردان جوان بودند و تجربه.

“ما واقعا فقط در تلاش برای خارج شدن از هود. در آن زمان من واقعا می خواستم به خارج از این محیط و انجام کاری متفاوت می گوید:” Eyez. “ما فقط خسته از بودن در این محله و این واقعا چیزی است که ما می خواهم به خواندن در مورد آن.”

این آهنگ در اصل منتشر شد در سال 2014 پس از مرگ مایکل براون اما با قتل های اخیر جورج فلوید Eyez تصمیم گرفت از آن زمان به دوباره کاری و آهنگ و نور یک بار دیگر در یک مشکل قدیمی است.

لیز Vaughn, Eyez را که او نیز یک خواننده اضافه خود پررونق صدا به آهنگ. او آواز می خواند در مورد نفرت کمین در پشت چشم برخی از کسانی که می خواهند نه تنها به اعمال خشونت اما عادی سازی آن در چشم قربانی.

“بسیاری از چیزهایی که از آن زمان واقعا تغییر کرده است. تا آنجا که به دنبال در جهان هنوز هم وجود دارد یک محله یهودی نشین. هنوز هم وجود دارد افرادی که می خواهند به خارج از گتو و پیدا کردن راه دیگری می گوید:” Eyez. “نزدیک شدن به آن از این وضعیت خاص ساخته شده و آن را بیشتر شبیه به ما هستند نه فقط اجازه رفتن به این بروید. ما باید عدالت در مورد آن صحبت و نسل بعدی واقعا ببینید چه خبر است.”

“آخرین روز” است که به عنوان شدید به عنوان اخبار شب و تصویری را فراهم می کند تصاویر است که به همان اندازه قدرتمند است. Eyez مخلوط فیلم از او و Funkship گروه در استودیو با تظاهرات از سراسر جهان انعکاس همان احساسات احساس در اینجا در هوستون در ژوئن 2 مارس که به اندازه کافی به اندازه کافی است

این فیلم می تواند سخت به معده برای برخی از جوانب مثبت و منفی های حادثه, تصاویر, شده گرم در موضوع با دیدن برخی از آن به عنوان باز کردن چشم و دیگران به عنوان تداوم سوء استفاده از. “من فکر می کنم آن را در فرد بستگی دارد و چگونه آنها آن را درک می گوید:” Eyez مورد بحث. “همانطور که برای من این بود برخی از مسائل دشوار اما من احساس مانند آن را نیاز به نشان داده شود و من احساس می کردم که این نسل از هنرمندان واقعا در مورد آن صحبت کنید.”

“هر کس راه خود را از نگاه کردن به آن, من فقط می خواهم به زندگی می کنند در یک جهان که در آن مردم باید احترام به یکدیگر است که یکی از کارهای اصلی به دریافت از طریق به عنوان یک نویسنده” او می افزاید.

Eyez و همسرش با حضور در ژوئن 2 مارس در مرکز شهر هوستون و او را توصیف آن به عنوان یک تجربه آموزشی پر از فرصت هایی را برای آموزش دیگران در مورد حقوق خود را به رای و چگونه برای رفتن در مورد ساخت صدای آنها شنیده می شود در این نظر سنجی و همچنین در خیابان.

این راهپیمایی بود اولین تجربه او با نشان دادن برای عدالت در سال 2014 Eyez با حضور در هوستون مارس در اعتراض به تصمیم یک هیئت منصفه به دادستانهای افسر که به ضرب گلوله مایکل براون یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح در میسوری و مرگ اریک گارنر به دست پلیس نیویورک که او را در ببرن.

Eyez توضیح می دهد چگونه این جمعیت در سال 2014 و فقط در ماه گذشته متنوع و نشان داده نه تنها درد آفریقایی, مردم, اما بسیاری از مردم در جهان از همه نژادها متفاوت. “زمانی که من برای اولین بار متوجه شدم که مردم در خط مقدم بودند مردم سفید می گوید:” Eyez. “این فقط یک چیزی که من می بینم پسر سفید شدن تحت فشار قرار دادند زدم و ضرب و شتم توسط پلیس بیش از حد. این را نه فقط ما هر بیشتر.”

“اگر شما چیزی را در خود جوامع شما نمی تواند نگرانی در مورد ایالات متحده آمریکا است. در پایان روز شما واقعا باید به صدای خود را شنیده ام و می دانم که در آن شما ایستاده چون من فکر می کنم این نسل که واقعا می خواهد به دانستن جایی که شما ایستاده است ؟ آیا شما برای من یا علیه من؟”

هشت دقیقه مسیر طول می کشد یک استراحت در آن شدت و ویژگی های یک پیانو زیبا interlude توسط جاش Hendog بیش از نام قربانیان خشونت پلیس و تشویق به بیرون رفتن و رای دادن یک یادآوری بزرگ در هر سال یک انتخابات و در طول هوستون اولیه انتخابات دور دوم انتخابات است.

“شما نیاز به برخی از پیانو برای تسکین آن را واقعا نشان می دهد این واقعیت است که ما فقط نیاز به نفس کشیدن. من فکر می کنم که مناسب برای آن است. تاپیک های زیادی در جریان است که ما حساسیت به آن را مانند یک هرگز پایان دادن به جنگ منطقه ما تبدیل شدن به بسیار بی حس.”

این ویدئو به پایان می رسد با فیلم فلوید خود را تشویق دیگران به این باور را در خود به آغوش خدا و عشق به یکدیگر. وقتی پرسید که چگونه او را انتخاب خاص که کلیپ های ویدئویی خود را Eyez به سادگی می گوید: “من خودم دیدم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net