44.6% هندی, دانش آموزان ترجیح می دهند 'مدرسه از خانه': بررسی

With coronavirus همه گیری قابل توجه و به سرعت در حال گسترش در هند حدود 44.6 درصد دانش آموزان در این کشور گفت:

توسط ABDOOSNEWS در 25 تیر 1399

With coronavirus همه گیری قابل توجه و به سرعت در حال گسترش در هند حدود 44.6 درصد دانش آموزان در این کشور گفت: آنها ترجیح می دهند یک مدرسه از خانه' مفهوم اگر با توجه به یک گزینه یک بررسی جدید نشان داد در روز سه شنبه.

این نظرسنجی توسط Brainly انجام شده در 2,150 افراد نشان داد که در مورد 68.7 درصد از کاربران خود اعتراف کرد که آنها تا به حال هرگز درگیر در یک کلاس آنلاین قبل از همه گیر.

داده ها نشان داد که امروز فرم های انعطاف پذیر از یادگیری نیز نهفته روال روزمره از حدود 72.8 درصد دانش آموزان.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

این یافته ها همچنین نشان داد که حدود 59.8 درصد دانش آموزان گفت: با اتصال به شبکه' بود دندان درآوردن مشکل در مدرسه از خانه ،

Brainly همچنین از دانشجویان پرسید که در مورد تنظیمات خود را برای همکار ارتباطات است. تمام چهار ذکر شده انتخاب — تلفن تماس و رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی و سیستم عامل آموزش آنلاین مانند Brainly.

1 in 2 Indian students seeks online classes: Survey
این یافته ها همچنین نشان داد که حدود 59.8 درصد دانش آموزان گفت: با اتصال به شبکه' بود دندان درآوردن مشکل در مدرسه از خانه ، (بازنمودی تصویر). Pixabay

این شرکت خواسته دانش آموزان در مورد چگونه آنها را پاک خود را شک و تردید در طول مستند.

این بررسی نشان داد که 37.7 درصد دانش آموزان گفت: "با اتصال با معلمان در یک تماس تلفنی و یا رسانه های اجتماعی' در حالی که 30.2 درصد را از طریق سیستم عامل آموزش آنلاین.

در نهایت این بررسی همچنین مشخص شده است که مستقل مدرسه-از-خانه مدل ممکن است ایده آل یک.

همچنین بخوانید: حدود 80 درصد بر اساس صفحه اصلی Beedi کارگران زندگی در مناطق روستایی: مطالعه

در مجموع از 35.8 درصد دانش آموزان تجربه مسائل در حالی که یادگیری برخی مفاهیم علوم آنلاین و 31 درصد از دانش آموزان احساس مشابه برای 'زبان' در حالی که 'ریاضی' چپ عظیم 51.9 درصد دانش آموزان در tizzy.

از این رو تعادل بین هر دو دیجیتال و سنتی یادگیری را ایجاد می شود به درایو به نتایج مطلوب این شرکت اعلام کرد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن