هوستون 5 بهترین آخر هفته غذا شرط: پوتین, اغذیه فروشی, سگ و بیشتر برای کانادا روز

به عنوان دولتی گرگ ابوت stay-at-home اجرایی منظور در حال حاضر منقضی شده رستوران ها شروع به باز کردن back up در

توسط ABDOOSNEWS در 20 تیر 1399

به عنوان دولتی گرگ ابوت stay-at-home اجرایی منظور در حال حاضر منقضی شده رستوران ها شروع به باز کردن back up در حالی که بسیاری از آنها همچنان به بایگانی اطلاعات مسیر. این آخر هفته ما در حال به اشتراک گذاری یکی از گزینه های ناهار خوری از رستوران ها در اطراف شهر پوشش ناهار خوردن در, takeout, تحویل و منظقه خدمات.

توجه: هر کسی که ممکن است اخیرا در معرض COVID-19 یا در حال تجربه علائم باید لطفا به دیگران ایمن ماندن در منزل و با استفاده از تماس با ما گزینه های ناهار خوری.

شراب و کباب: یک جفت شدن کامل در 13 سانتیگراد

سه شنبه 6 تا 8 بعد از ظهر

3000 کارولین

این شنبه Feges BBQ ظاهر خواهد شد تا در 13 سانتیگراد در Midtown ارائه یک فروشگاه توقف برای همه چیز, کباب و شامپانی. نمره بزرگ قرمز Barbacoa صفحه ($15) کشیده, گوشت خوک و یا گوشت خرد شده گوشت سینه BBQ ساندویچ و جانبی ($12), کشیده, گوشت خوک و یا گوشت خرد شده گوشت سینه BBQ لود سیب زمینی (11 دلار) و یا دنده ها و سمت (12 دلار) با سمت گزینه های (a la carte برای $3) از جمله تخم شیلی و بو داده, ذرت, پنیر, بلغور پخته کلم برگ, سبزی, سالاد کلم و فلفل شیرین مک n' پنیر. همه موارد خواهد شد در خدمت گرم و آماده برای خوردن غذا با ترشی و سس bbq. بدون پیش سفارشات پذیرفته شده است. اول بیا اول خدمت (کارت اعتباری) است.

ویتنامی Eggroll و اسپرینگ رول Pop-up در ققنوس

جمعه 4 تا 8 بعد از ظهر

1915 Westheimer

مرکز شهر تونل نقطه کافه ریحان خواهد بود و آوردن آن ویتنامی eggrolls و رول بهار (کبابی مرغ یا میگو و گوشت خوک) به ققنوس به صورت ویژه جمعه pop-up. لذت بردن از آنها را در gastropub (که دارای اضافه شده اضافی صندلی در حیاط و پارکینگ) و یا برخی برو. هزینه 8 دلار برای چهار eggrolls یا دو رول بهار.

دوشنبه-پنج شنبه, 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

712 اصلی

حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و دریافت فوق العاده برگر در Shannen لحن برگر کامیون تبدیل به سالن غذا نقطه (که همچنین عمل در یک ابر آشپزخانه در سومین بخش برای تحویل و وانت). محلی-منابع آنگوس سیاه همبرگر در اینجا بیش از حد بالا خوب چاق و آبدار با اضافی از شکر قهوه ای و فلفل قرمز مالیده قندی بیکن به انبار کاه پیاز سرخ شده نی, تراشیده, سیاه, قارچ, گوجه فرنگی, مربا و پنیر گودا دودی. اضافه کردن در لود سیب زمینی سرخ کرده, آبجو-ضرب و شتم حلقه های پیاز و گوشت و پوتین و malted شکلات لرزش. ناهار خوردن در, سفارش آنلاین برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل از طریق Uber DoorDash, GrubHub یا به نفع.

روز کانادا ویژه در Riel

جمعه و شنبه (1 تا 9 بعد از ظهر

1927 فرویو

مانیتوبا بومی و آشپز/شرکت رایان Lachaine تمدید رستوران کانادا روز takeout ویژه به اجرا از طریق پنج شنبه. سفارش کانادا تخصص از پوتین, اغذیه فروشی, سگ و پیتزا subs به tourtier pierogies و نانایمو, میله کنار Riel به طور منظم و آیتم های منو. دستورات را می توان به صورت آنلاین و یا به نام در 832-831-9109; و اتاق ناهار خوری باز هم در 50 درصد ظرفیت از 5 تا 11 p. m. (رزرو را می توان در Resy).


جمعه, 11 صبح تا نیمه شب سه شنبه ساعت 10 صبح تا نیمه شب یکشنبه از 10 صبح تا 10 شب

1121 بالای شهر پارک

روستایی که در آن اصلی هوستون محل مرکز شهر فقط باز آن محل جدیدترین پست های بلوط در اوایل این هفته. مباهات 27,000 متر مربع رستوران و محل برگزاری موسیقی زنده ارائه خواهد شد امضای آن homestyle می خورد, خوشمزه نوشیدنی ها و سرگرمی های زنده (شنبه-یکشنبه) به همراه منابع محلی تگزاس نخست استیک برنامه گسترش فهرست شراب با 15 شراب در شیر, انواع آبجو از کارخانه های لبنی محلی و فراتر از آن و عظیم تکیلا انتخاب. در تلاش برای اطمینان از ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان روستایی اجرا کرده است افزایش تمیز کردن و بهداشت روش در علاوه بر این به پس از تمام ظرفیت مورد نیاز و اجتماعی فاصله پروتکل های. کسانی که ترجیح می دهند به ماندن در خانه می توانید سفارش از آنلاین takeout منو و یا تحویل از طریق حمایت و DoorDash. روستایی پست بلوط ساعت از دوشنبه تا پنج شنبه از 11 صبح تا 10 شب جمعه از 11 صبح تا نیمه شب شنبه از ساعت 10 صبح تا نیمه شب و یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 10 شبtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب