لند اسکیپ و محوطه سازی حیاط ویلا باغ 2022

لند اسکیپ حیاط یا لنداسکیپ بخشی از معماری و طراحی است که عمدتاً به آن معماری منظره گفته می شود ، اما اگر بخو

توسط ABDOOSNEWS در 27 شهریور 1401

لند اسکیپ حیاط یا لنداسکیپ بخشی از معماری و طراحی است که عمدتاً به آن معماری منظره گفته می شود ، اما اگر بخواهیم بحث را ساده کنیم ،  شامل استفاده ازعناصر مختلف در یک محیط خاص برای شکل دادن به آن بر اساس طرح های از پیش تعریف شده است. هدف از آن زیبا حیاط و ایجاد محیط آرام و دلنشین لند اسکیپ و تقویت ارتباط انسان و طبیعت ذکر کرد.

online-real-estate.ir  به گزارش :

برای دستیابی به نتیجه مطلوب ، استفاده از این عناصر باید طبق اصول و قواعد خاصی انجام شود. در مورد عناصر استفاده شده ، باید اضافه کنیم که این موارد می توانند هر چیزی باشند. از گل و گیاه گرفته تا یک حوض کوچک در قلب ویلا باغ لاکچری ، همه می توانند برای لند اسکیپ حیاط استفاده شوند. پس از تعریف لند اسکیپ حیاط بهتر است با مهمترین اصول و قوانین آشنا شوید.

 

طراحی و اجرا لند اسکیپ

طراحی لند اسکیپ ، فضاهای بیرونی و استخرهای شنا ، ساخت آبنما بخشی جدایی ناپذیر از طراحی داخلی و خارجی  برای خانه و ویلا باغ لاکچری لوکس است. طراحی و اجرا لنداسکیپ شامل تزئینات سنگی و GRC ، پیاده روهای چوب طبیعی و مرمر ، سنگ و روکش ، شبکه های آبیاری هوشمند ، نورپردازی لند اسکیپ است. و حصار تزئینی ، و کارهای دیگر شامل کاشت گیاهان و ، گل ، نخل و چمن طبیعی است.

اگر به دنبال شرکتی برای طراحی و اجرای لنداسکیپ با ویژگی تزئینی متمایز هستید ، پس با گروه معماری آرسس ، همین حالا تماس بگیرید تا بتوانیم طرح ها و جایگزین هایی را برای اجرای لند اسکیپ حیاط هوشمند با سیستم های آبیاری و کنترل اتوماتیک با نورپردازی در باغ و لند اسکیپ شما ارائه دهیم.

طراحی و اجرا لنداسکیپ

لند اسکیپ حیاط و مهم ترین شرایط مکانی محیط و اهمیت آن

یکی از مهمترین کارهایی که باید قبل از طراحی حیاط با هر کاربری انجام شود ، بررسی محل حیاط است. شاید یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت برخی از پروژه ها یا عدم نتیجه رضایت بخش ، عدم توجه دقیق به این مرحله از کار باشد. بررسی سایت شامل عناصری مانند شرایط آب و هوایی منطقه ، جمع آوری اطلاعات در مورد انواع گیاهان منطقه ، جهت باد ، وضعیت خاک ، وضعیت آب و نوع آبیاری است.

همچنین باید محدودیت در طراحی و ساخت لند اسکیپ را به دقت بررسی کرد. به عنوان مثال ، بعضی اوقات بعضی از درختان را نمی توان از بین برد یا در مکانهایی امکانات و ساختمانهایی وجود دارد که قابل برداشت یا جابجایی نیستند.

 

محدودیت دیگری که می تواند برای طراح ایجاد شود محدودیت های مالی است. به همین دلیل ، طراح باید محدودیت های مالی را تا حد ممکن در نظر بگیرد. مسلماً اگر کارفرما مبلغ زیادی را برای هزینه های لند اسکیپ حیاط  در نظر بگیرد ، در این صورت امکان استفاده از مواد بهتر وجود دارد. مطمئناً هرچه هزینه راه اندازی بیشتر باشد ، در آینده به تعمیرات و تعمیرات کمتری نیاز خواهید داشت.

 

 

مراحل اجرای لند اسکیپ حیاط

آماده حیاط لند اسکیپ وصاف کردن لند اسکیپ

بررسی مسیر های ارتباطی (خیابان ها) و پیاده رو ها

بررسی شبکه های آب و فاضلاب

اجرای سیستم آبیاری و آبرسانی به لند اسکیپ

ساماندهی شبکه های برق و گاز و در آخر شروع به اجرای لند اسکیپ حیاط

​مزایا و برتری‌های کار با گروه معماری آرسس

 

​کوتاه کردن زمان انجام کار

 

​انتخاب کیفیت مورد نظر

 

​مشاوره رایگان طراحی

 

لند اسکیپ حیاط باغ زیبا

 مراحل ثبت سفارش تا طراحی و اجرا لند اسکیپ شما

 

​مشاوره تلفنی :

 

کارشناسان و مشاوران گروه معماری آرسس پس از کسب اطلاع از نوع درخواست و خدمات مورد نظر شما، به آسانی شما را در جریان چگونگی روند کار طراحی قرار داده و مقرون به صرفه ترین راهکارها را در کوتاه ترین زمان طراحی و شیوه‌های اجرایی به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

​ثبت سفارش طراحی و اجرا لند اسکیپ حیاط :

 

پس از اینکه شما با شیوه کار گروه معماری آرسس آشنا شدید، حالا میتونید به راحتی سفارش کاری خودتون رو هم از از طریق  لینک مستقیم واتساپ همین صفحه ثبت کنید.

 

​نهایی کردن طراحی و جزئیات اجرایی :

 

تیم پشتیبانی گروه معماری آرسس پس از بررسی نظرات و خواسته های شما و رایزنی های اولیه، تمام توان مهندسین خود را بکار می‌گیرند تا پس از تهیه اتد های نهایی و جلب رضایت کارفرما، طرح نهایی و جزئیات اجرایی را آماده کرده و در ​اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

پلان لند اسکیپ حیاط ویلا باغ لاکچری

 

۹ ایده و المان های لند اسکیپ حیاط برای اینکه چگونه لند اسکیپ حیاط کنیم ؟

لند اسکیپ حیاط ویلا باغ لاکچری با ساخت آلاچیق

ساخت آلاچیق

آلاچیق (Pavilion) یک کلمه عمومی است که در فارسی نشان می دهد چه نوع پناهگاهی در فضای باز استفاده می شود و حتی نوع استفاده در بعضی موارد به عنوان پارکینگ نیز تغییری در نام ایجاد نمی کند. با این وجود ، در لند اسکیپ حیاط بسته به کاربرد آنها ، انواع مختلفی از آلاچیق ها نام و تعاریف مختلفی ارائه می شود.

 

آلاچیق ها بسیار جذاب هستند و به ویژه جز عناصر  محبوب برای لند اسکیپ حیاط باغ های ما هستند. اگر می خواهید یک مکان سرپوشیده در باغ که با نیمکت یا مبلمان باغچه داشته باشید ، به نمونه های اخیر ما از آلاچیق ها نگاهی بیندازید!

 

این سازه‌ها که به آن آلاچیق نیز می‌گویند، عمدتاً از چوب یا فلز ساخته می‌شوند و دارای پوششی برای محافظت از آنها در برابر آفتاب یا باران هستند. می توانید در آنجا استراحت کنید، یک کتاب خوب بخوانید، قهوه یا چای بنوشید و فقط استراحت کنید.

 

همچنین ممکن است بخواهید مهمانان خود را بیشتر برای صبحانه دعوت کنید – آلاچیق قطعا مکان مورد علاقه شما برای سرگرمی خواهد بود! از آب و هوا و طبیعت جلوی خانه و ویلا باغ لاکچری  خود لذت ببرید!

 

در مورد ساخت آلاچیق بیشتر بخوانید

 

لند اسکیپ حیاط فضای سبز ویلا باغ لاکچری با گل و گیاه

لند اسکیپ حیاط فضای سبز با گل و گیاه

در اجرای فضای سبز در حیاط ، سقف و فضای سبز عمومی ، یکی از مهمترین مراحل انتخاب گل ، گیاه و انواع درختچه متناسب با فضا ، طراحی نوع گل و آرایش گیاه و انتخاب خاک مناسب برای رشد گیاه و سهولت ، و در نهایت ، محل و ترتیب گل و گیاه بهترین است. با استفاده از گلها و گیاهان مختلف و مخلوط کردن آنها با یکدیگر در طراحی ویلا باغ لاکچری ، لند اسکیپ حیاط ویلا باغ لاکچری و میدان فضای بسیار زیبا و دلنشینی ایجاد خواهد کرد.

 

در لند اسکیپ حیاط استفاده  تزئینات گیاهی و گل، یکی از نقش های اصلی را بر عهده می گیرد. انتخاب مناسب گیاهان برای  لند اسکیپ حیاط ویلا باغ لاکچری و باغ به شما امکان می دهد یک لند اسکیپ سرسبز تشکیل دهید که نه تنها به عنوان تزئینی برای نما عمل می کند، بلکه یک محیط سبز را نیز ایجاد می کند.

 

این تکنیک لند اسکیپ حیاط به طور گسترده در لند اسکیپ حیاط برای طراحی فرم های باغ معماری کوچک استفاده می شود. با توجه به تنوع رنگ ها، اشکال گیاهان ، رنگ ها و بافت برگ های آنها و همچنین قابلیت رشد آسان به هرس و مدل حیاط، می توان پروژه های طراحی بسیار متنوعی را اجرا کرد.

 

لند اسکیپ حیاط با گل

 

مزیت اصلی این روش لند اسکیپ حیاط، امکان چیدمان سریع و آسان فضاهای بزرگ در ارتفاع و عرض با گیاهان زنده است. شاخ و برگ ضخیم باعث افزایش رطوبت و ایجاد خنکی می شود که به ویژه در ماه های گرم بسیار ارزشمند است.

 

برخی از مزایای اصلی  لند اسکیپ حیاط با گل و گیاهان عبارتند از:

 

حداکثر تزئینات در یک فضای کوچک. لند اسکیپ حیاط  روشی مقرون به صرفه برای تزئین ساختمان‌ها، سازه‌ها و سایر اتاق‌های ابزار و همچنین ایجاد سازه‌هایی است که منحصر به فرد و فراموش نشدنی به نظر می‌رسند. به لطف استفاده از گیاهان و گل ها ، می توان با حفظ وسعت لند اسکیپ ، فضای سبز را چندین برابر افزایش داد.

پاک شوندگی راحت. مراقبت از گیاهان برای لند اسکیپ حیاط آسان است: از بین بردن نیاز به وجین و بارور کردن خاک، کنترل علف های هرز.

تنظیم حرارتی گیاهان مانند یک پرده بر روی ساختمان عمل می کنند: با انعکاس پرتوهای حرارتی خورشید، دیوارهای آن را از گرمای بیش از حد محافظت می کنند. گیاهان و درختان نفوذ هوای آلوده و گرد و غبار به داخل اتاق را کاهش می دهند.

این اجازه می دهد تا از گیاهان و درختان برای ایجاد گوشه های دنج در باغ، محافظت شده از خورشید، صدا و باد استفاده شود.

برای اطلاع از انواع گیاهان لند اسکیپ حیاط و به صفحه فروش گل و گیاه  سری بزنید

 

لند اسکیپ حیاط ویلا باغ لاکچری با ساخت شومینه

لند اسکیپ حیاط ویلا باغ لاکچری با شومینه

از آنجایی که باغ و تراس بخش مهمی از زندگی روزمره ما هستند و اوقات فراغت بیشتری را در آنجا می گذرانیم، منطقه بیرونی را در مرکز مقاله فعلی خود قرار می دهیم. حتی در باغ، لوازم جانبی خاصی برای ظاهر کلی بسیار مهم هستند. امروزه صحبت از دکوراسیون معمول باغ یا پروژه های DIY نیست، بلکه چیزی کاملاً متفاوت است: شومینه تراس و پاسیو نیز بخشی از لند اسکیپ بیرونی هستند. آنها محیط را دلپذیرتر می کنند و همچنین ظاهری رمانتیک به باغ می بخشند.

 

روند ساخت شومینه در باغ همیشه به روز بوده و خواهد بود زیرا انسان ها همیشه مجذوب آتش بوده اند. ساخت شومینه در باغ و آتشکده  در تراس به فضای باز جذابیت خاصی می بخشد و آن را کاربردی تر می کند. آنها در روز و همچنین در شب مفید هستند.

 

از تجربه خودمان می‌دانیم که در ماه‌های سرد، ساخت یک شومینه در باغ یا تراس، حضور در بیرون را بسیار لذت‌بخش‌تر

آخرین مطالب