شما می توانید نقش حیاتی در حمایت از روزنامه نگاری محلی که شما و جامعه شما می توانید اعتماد. با این 5 دیجیتال مزایای News-Press اشتراک شما می توانید کمک به روزنامه نگاران ما نگه کسانی که در قدرت پاسخگو باشد.

5 دیجیتال مزایای اخبار-اشتراک مطبوعات

با پنج مزایای News-Press, اشتراک, شما می توانید یکی از اولین برای یادگیری در مورد آخرین اخبار شخصی, اخبار, هشدار تلنگر از طریق یک ماکت دیجیتال چاپ مقاله دسترسی به معاملات منحصر به فرد و بیشتر.

نرم افزار

اخبار مطبوعات ارائه می دهد هفت برنامه, از جمله اخبار مطبوعات و اخبار-مطبوعات نسخه قابل چاپ. هر برنامه می تواند شخصی را به میل خود. اخبار مطبوعات برنامه اجازه می دهد تا شما را به دانلود مقالات برای خواندن آفلاین را انتخاب کنید مقاله خود را نمایش گزینه و تنظیم هشدار های خبری. اخبار مطبوعات نسخه قابل چاپ اجازه می دهد تا برای آسان و سریع مشاهده e-Edition, ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ, هر روز. اشتراک نیز شامل طوفان Hub, عظمت, مجله جنوب غربی فلوریدا پدر و مادر و فرزند, اخبار مطبوعات اضافی و ویترین جنوب غربی فلوریدا برنامه های.

پیشنهاد ویژه: 5 مزایای News-Press اشتراک دیجیتال

اخبار هشدار

از طریق اخبار-مطبوعات برنامه, شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما می توانید بدانید که این خبر درست زمانی که آن اتفاق می افتد. شما می توانید هشدار برای اخبار, اخبار ورزشی, سرگرمی, آب و هوا, ترافیک و کسب و کار. آرام زمان برای هشدار خود را می توان در داخل نرم افزار.

E-Edition

شما می توانید دسترسی به نسخه قابل چاپ روزانه بر روی کامپیوتر خود دستگاه تلفن همراه و یا قرص خود را با دسترسی به e-Edition یک ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ. E-Edition را می توان در وب سایت ما و یا از طریق اخبار-مطبوعات چاپ نسخه نرم افزار.

رسانه های دیجیتال

داستان های بزرگ را متوقف کند با بزرگ نوشتن. با اشتراک خود را شما باید دسترسی نامحدود به ما ویدئوها, گالری عکس و داده های تعاملی تصاویری. تجربه 360 درجه از نظر سیاسی رالی است که شما ممکن است از دست رفته از طریق عکس نگاه کنید از آخرین طوفان یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک مارگاریتا, و یا به سادگی تماشای یک گزارش آب و هوا.

جلسه توجیهی روزانه خبرنامه

برای حفظ مشترکین ما اطلاع, ما ارائه می دهیم مجموعه ای از خبرنامه به نگه داشتن شما تا به روز در اخبار, ورزش, کسب و کار و همه چیز برای انجام و داستان در هر هفته. شما می توانید دریافت 5 مقالات به صندوق پستی خود را هر روز در قالب جلسه توجیهی روزانه, خبرنامه, کامل با عکس ها و خلاصه مقاله. مشترکین می توانند از طریق کلیک کنید به مقالات کامل مستقیما از ایمیل. ما همچنین ارائه مشترکین منحصر به فرد در خبرنامه ای که به شما معرفی به روزنامه نگاران ما و به شما می دهد یک behind-the-scenes look at the top stories و چگونه خود را به اشتراک صندوق کمک می کند تا ما روزنامه نگاری.

چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

در حال حاضر ما یک پیشنهاد ویژه برای یک اشتراک دیجیتال. ما بازدید صفحه اشتراک را به استفاده از این زمان محدود ارائه می دهند.

بیشتر بدانید: پیشنهاد ویژه جزئیات

یک نمونه از ما قوی نگاری

جنوب غربی فلوریدا سریع رشد و توسعه را ادامه دهد در سال 2020

ده ها تن متهم ex-Boy Scout رهبر از سوء استفاده جنسی. وجود دارد بیشتر قربانیان ؟

شرایط زندگی در فورت مایرز’ طلوع آفتاب برج قرار داده مستاجران’ کوپن مسکن در خطر

تبر پرتاب نوار باز می شود در کیپ کرال

عشق, خط: D-Day و جنگ جهانی دوم نامه از یک نیروی دریایی veteran به همسر خود, خانواده,

با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در جنوب فلوریدا مواد مخدر بحران حتی به عنوان اعتیاد ادامه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im