NeoGenomics می بیند, خشن, سه ماهه دوم, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

لورا اشپزخانه فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:26 PM EDT Jul 28, 2020NeoGenomics سختی مواجه سه ماهه دوم در

توسط ABDOOSNEWS در 8 مرداد 1399

NeoGenomics سختی مواجه سه ماهه دوم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فورت مایرز مبتنی بر آزمایشگاه بالینی — متخصص در آزمایش ژنتیکی برای سرطان — اره درآمد خود را رها کردن در طول سال با توجه به جهانی COVID-19 بحران است.

این شرکت در گزارش تلفیقی درآمد کمتر از $87 میلیون پایین 14% از یک سال پیش.

درآمد کاهش یافت و به منفی با ضرر و زیان رسیدن به نزدیک به 7 میلیون دلار یا 6 سنت یک سهم در سه ماهه. که در مقایسه با سود حاصل از $2 میلیون یا 2 سنت یک سهم سال گذشته است.

به جز یک بار هزینه یا سود این شرکت گزارش تعدیل زیان 4 میلیون دلار یا 4 سنت به اشتراک بگذارید.

بر اساس تنظیم تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود از دست دادن 10 سنت به اشتراک گذاری در درآمد حاصل از $86.55 میلیون.

با وجود گزارش های کوچکتر زیان سهام شرکت کاهش یافت و در روز سه شنبه بسته شدن در $35.80 پایین $1.02 یا نزدیک به 3 درصد است.

"درآمد و سود و زیان ناشی از COVID-19 همه گیر معنادار گفت:" داگلاس VanOort رئیس شرکت و مدیر عامل شرکت پخش. "درآمد از راه های زیر ما روند. حاشیه بودند تحت تاثیر کاهش حجم و همچنین تصمیم گیری های ما ساخته شده برای سرمایه گذاری در کسب و کار ما با وجود این همه گیر."

با راه: کارکنان بیشتر در جنوب غربی فلوریدا فروشگاه مواد غذایی مکان های تست مثبت برای coronavirus

درآمد حاصل از آن خدمات بالینی بخش کاهش یافته است 17 درصد بیش از سال, رانده شده توسط یک تقریبا برابر افت در آزمون دوره با انتخابی روشهای پزشکی از جمله سرطان و قراضه را در خود نگه دارد به اولویت بندی بیشتر بهداشت و درمان فوری نیاز دارد و به کاهش خطر گسترش COVID-19 — بیماری ناشی از کروناویروس در بیمارستان و درمانگاه و دیگر تنظیمات بهداشت و درمان.

NeoGenomics دسته برای تست آسیب شناسان پزشکان انکولوژیست و بیمارستان ها در سراسر کشور است. این آزمایشگاه در کشورهای مختلف و از جمله یکی در مقر آن در فورت مایرز.

در صورت قطعیت این شرکت ساخته شده چندین تصمیم گیری های استراتژیک در این سه ماهه به حمایت از آن کوتاه مدت و بلند مدت رشد.

"کسانی که تصمیم گیری در حال حاضر شروع به نشان دادن نتایج و ما به طور کامل انتظار می رود سریع و قوی بهبود در نتایج مالی خود در سه ماهه سوم" VanOort گفت.

کسانی که تصمیم گیری های استراتژیک شامل نگه داشتن همه کارکنان شرکت و سپس با استفاده از مهارت های در دسترس برای ساخت یک آزمایشگاه تست برای COVID-19 تا NeoGenomics می تواند انجام بخشی خود را برای کمک به بحران است.

"ما در آغاز با حداقل سطح تست ظرفیت و در حال حاضر به طور پیوسته ساخته شده و ظرفیت برای گذشته هشت هفته" VanOort گفت. "ما در حال حاضر ظرفیت برای انجام بیش از 10000 تست در هر روز است که ما ممکن است مقیاس بیشتر است."

این شرکت انتظار دارد که یک جریان ثابت از کسب و کار از آن مولکولی تست آزمایشگاهی برای COVID-19 در طول سه ماهه سوم و سه ماهه چهارم. تقاضا شده است که 50 از آن کارکنان به طور منظم شده اند reassigned به تلاش و کارگران موقت استخدام شده اند و آموزش دیده به قرض دادن یک دست VanOort گفت.

"برای ما در حالی که ما در حال بهره مالی از درآمد همراه با COVID-19 تست ما این خدمات به عنوان کوتاه مدت در طبیعت و نه بخشی از ما به طور کلی استراتژی به عنوان یک رهبر در انکولوژی تست," او گفت:.

دیگر حرکت استراتژیک ساخته شده در سه ماهه شامل:

  • تکمیل و ارائه سهام عادی و اوراق بهادار قابل تبدیل که مطرح $322 میلیون و اجازه شرکت به پرداخت 100 میلیون دلار در بدهی و به آن انعطاف پذیری مالی برای سرمایه گذاری در آینده فرصت های سرمایه گذاری.
  • ساخت $25 میلیون اقلیت سرمایه گذاری در Inivata یک رهبر در مایع نمونه برداری آزمایش فناوری دادن آن را به یک صندلی در هیئت مدیره این شرکت و منحصر به فرد با گزینه ای برای خرید کل اگر کسب و کار مورد نظر.
  • راه اندازی مجموعه ای از جدید جامد-تومور مایع نمونه برداری آزمایش برای تشخیص سرطان است که ایجاد کسب و کار جدید.
  • در ادامه به سرمایه گذاری در آن, دارویی, خدمات کسب و کار است که در آزمایش های بالینی در سطح جهان است.
  • ساختمان آن انفورماتیک کسب و کار است که می تواند به ارائه اطلاعات برای کمک به حل واقعی مشکلات جهان برای پزشکان و بیماران مبتلا به سرطان.

همه از این تصمیم گیری کمک کرده اند موقعیت NeoGenomics برای بازیابی سریع VanOort گفت. در سه ماهه سوم این شرکت انتظار دارد برای دیدن آلی رشد درآمد حاصل از 20 درصد با اضافه کردن مشتریان جدید و ایجاد کسب و کار بیشتر از آنهایی که موجود آنها به عنوان دنده تا دوباره به خدمت بیشتر بیماران VanOort گفت.

NeoGenomics انتظار رشد در کسب و کار اصلی آن از سرطان, تست و همچنین در COVID-19 تست بیش از چند ماه آینده, او گفت:.

با وجود این حواس او را پرت از coronavirus همه گیر در سه ماهه دوم NeoGenomics زمانی یکی دیگر از نقطه عطف مهم — تکمیل ادغام آن Genoptix که در زمان 18 ماه گفت: کاترین مکنزی شرکت رئیس امور مالی خود را در درآمد تماس بگیرید.

"به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر در موقعیت به رانندگی افزایش بازده از جمله پیشرفت در حسابداری و مدیریت فرآیندها و مجموعه بیش از چند محله," او گفت:. "ما همچنان به این باور است که اصلی ما همکاری می بینی متوجه می شود به عنوان انتظار می رود."

بیشتر شبیه به این: NeoGenomics می بیند تاثیر از coronavirus در سه ماهه اول نتایج

از در که می دانید: Seagate گروه توسعه به نظر می رسد برای حفظ رونق با NeoGenomics پروژه

NeoGenomics به دست آورد Genoptix پیشرو مستقر در کالیفرنیا انکولوژی بالینی آزمایشگاهی و متخصص در خون و تومور جامد تست برای $125 میلیون نقد و 1 میلیون سهم از NeoGenomics' سهام عادی در دسامبر سال 2018 است.

در حالی که NeoGenomics شاهد کاهش در آن کارآزمایی بالینی کار در سه ماهه دوم بیش از حد مکنزی به ذکر است که درآمد در این بخش هنوز رشد 3 درصد بیش از سال به 13 میلیون دلار با وجود بحران بهداشت و درمان.

"با وجود این چالش محیط زیست داروسازی تیم ادامه داد: به امضای قرارداد جدید و رشد انباشت از امضا قرارداد" او گفت:. "در واقع قرارداد جدید امضا شده در سه ماهه شد 40 میلیون دلار به نمایندگی از بالاترین فصلنامه شماره نشده است."

در خبری دیگر: عدم قطعیت بافندگی برای بیکاران در جنوب غربی فلوریدا به عنوان $600 هفتگی سود منقضی

با نگاه به آینده VanOort گفت که او معتقد است NeoGenomics است و حتی بهتر برای رشد از آن بود که قبل از همه گیر, ضربه, با آزمایش های جدید برای ارائه یک قوی تر ترازنامه و ادامه داد: رشد انتظار می رود در همه طرف از کسب و کار خود رفتن به جلو.

"همه و همه ما همچنان به اجرای کسب و کار ما به صورت بلند مدت اجرا شود و ما به دنبال به جلو به آینده ای روشن" او گفت:.

در یک یادداشت تحقیقاتی الکساندر نواک با کریگ-Hallum سرمایه گفت او همچنان صعودی در NeoGenomics. اهمیت پیشرفت در تست سرطان به زودی وارد جامعه کلینیک و آن را "به درستی می چرخاند به درایو این تغییر," او گفت:.

تیم خود را به یک $42 قیمت هدف در این شرکت سهام خود را بر اساس پتانسیل قوی برای رشد سودآور.

به عنوان جهان می آید از COVID, نواک گفت: او دوست دارد که در آن NeoGenomics می ایستد و با آن رشد سرطان تست کسب و کار و شکوفایی کتاب کسب و کار داروسازی.

در حالی که COVID تست سرطان آزمایشگاه به نظر می رسد کمی غیر معمول در ابتدا نواک گفت: آن را تضمین شرکت آزمایشگاه باقی می ماند به طور کامل کارکنان کمک می کند بالا بردن تقاضا برای تست در ایالات متحده و جبران ضعف در بخش های دیگر از کسب و کار معمول آن تا زمانی که آن را به عقب می آید.

NeoGenomics بیش از 1600 کارمند در سراسر جهان از جمله جنوب غربی فلوریدا که در آن ساختمان جدید ستاد جهانی غرب بزرگراه میان ایالتی 75 نزدیکی Alico جاده ها است.

این 60 میلیون دلار پروژه که شامل یک دولت جدید-of-the-art آزمایشگاه برنامه ریزی شده است تا پایان سه ماهه سوم سال 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب