به نقل از تجهیز سلامت - یکی از ارکان مهم در بهبود بیماری ها اجاره تجهیزات پزشکی است که به بهتر سپری کردن دوران نقاهت کمک میکند، تجهیزات پزشکی ابزار مهمی هستند که در احساس آرامش بیماران و آسودگی خیال اطرافیان شان تاثیر مثبتی دارد.

شرکت تجهیز سلامت موسسه ای معتبر است که هدف بنیان گذاران این مجموعه این است که تمامی انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی را برای بیمارانی که در منزل به آن ها نیاز دارند تامین کنند، کارشناسان مجموعه ما جهت اجاره تجهیزات پزشکی به مشتریا عزیز و گرامی مشاوره می دهند و اقلام مورد نظر شما را در سریع‌ ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار خواهند داد.

جهت اجاره تجهیزات پزشکی با این شماره ها تماس بگیرید:

09120863174

02155435360

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تخت برقی و مکانیکی بیمارستانی

تخت بیمارستانی یکی از مهم ترین تجهیزات پزشکی است که انجام خدمات مراقبتی، پرستاری و پزشکی را برای بیماران راحت‌ تر می کند، تخت‌ های بیمارستانی در دو نوع مختلف برقی و مکانیکی تولید شده و بر اساس شکن انواع مختلفی دارند ازجمله تک شکن، دو شکن و سه شکن که دارای حفاظ های کناری متصل به تخت بوده در دو نوع عادی و ABS تولید میشوند، تخت های بیمارستانی قابلیت شستشو و ضدعفونی دارند.

تخت‌ های سه شکن قابلیت کنترل با ریموت را دارا بوده و همچنین قابلیلت تنظیم ارتفاع نیز دارد، تخت های سه شکن مخصوص ICU و CCU نیز تولید میشوند که امکان دخیره انرژی و تنظیم ارتفاع به صورت کنترلی را دارا میباشند.

اجاره سی پپ، اتوسی پپ و بای پپ

ار سی پپ، اتو سی پپ و بای پپ ها برای درمان اختلالات تنفسی هنگام خواب استفاده میشود، استفاده از این دستگاه‌ ها برای بیماران دچار مشکلات انسدادی ریه و تنفسی همچون مبتلایان آپنه و تنگی نفس الزامی است. دستگاه سی پپ، اتوسی پپ و بای پپ تجهیزات پزشکی با ارزشی هستند که موجب خواب راحت افراد مبتلا بی این بیماری ها میشود، از آنجا که ممکن است خریداری این دستگاه برای همه افراد امکان پذیر نباشد و یا طبق توصیه پزشک باید موقتا از این دستگاه ها استفاده شود امکان اجاره آن ها از شرکت تجهیز سلامت وجود دارد.

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره ونتیلاتور

ونتیلاتور از دیگر تجهیزات پزشکی مهم محسوب می شود، دستگاه تنفس مصنوعی برای افرادی که در نفس کشیدن مشکل دارند و نمیتوانند به خوبی نفس بکشند، عمل تنفس را به صورت مصنوعی انجام میدهد.

دسنگاه ونتیلاتور به گونه ای طراحی و تولید شده است که اکسیژن خالص زا به ریه فرد رسانده و کربن دی اکسید را  از ریه فرد خارج میکند، در صورت نیاز به دستگاه  با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ونتیلاتور LTV 950

ونتیلاتور LTV 950

اجاره اکسیژن ساز

اکسیژن سازها از دیگر تجهیرات پزشکی درمانی برای بیماران تنفسی هستند، اکسیژن ساز هوای محیط را جذب کرده و به داخل خود میمکد، سپس اکسیژن خالص تا حدود 95% تولید میکند.

اکسیژن سازها از تجهیزات پزشکی ضروری هستند که توسط پزشک تجویز میشوند و در درمان بیماری های حاد و مزمن ریه از جمله بیماری های قلبی، ریوی، انسداد ریه، آمفیرم  و سایر بیماری های تنفسی موثز می باشند، اجاره اکسیژن ساز در ظرفیت های مختلف از جمله 5،8، 0 لیتری وجود دارند.

یکی از مناسب ترین جایگزین های کپسول اکسیژن دستگاه اکسیژن ساز است، اجاره اکسیژن ساز برای تمامی بیمارانی که امکان تنفس به صورت عادی را ندارند و با این موضوع دچار رنج میشوند مناسب است.

اکسیژن ساز ۸ لیتری داینمد

اکسیژن ساز ۸ لیتری داینمد

اجاره کپسول اکسیژن

کپسول اکسیژن از مهم ترین تجهیزات پزشکی است که دارای مخزنی فولادی است و با گاز اکسیژن پر شده است، از کپسول اکسیژن در آمبولانس و اوررانس استفاده میشود، امکان استفاده از کپسول اکسیژن در منزل برای افرادی که مشکلات تنفسی و ریوی دارند وجود دارد، مخزن کپسول اکسیژن دارای اندازه های مختلف بوده و در ظرفیت های 1، 5، 10، 20، 30، 40، 50 لیتری تولید میشوند.

یکی از بزرگترین عیوب کپسول‌ های اکسیژن حجم کم اکسیژن شان است، از این رو اکسیژن آن ها سریع تمام میشود و بیشتر برای جا به جایی و انتقال بیماران در اورژانس و آمبولانس کاربرد دارند، کپسول اکسیژن 10 لیتری به دلیل حمل و نقل راحت تر رایج ترین کپسول اکسیژن خانگی محسوب می شود.

کپسول اکسیژن 20 لیتری چینی

کپسول اکسیژن 20 لیتری چینی

اجاره تشک مواج

تشک مواج یا تشک زخم بستر بهترین راه برای پیشگیری و درمان بیماری زخم بستر است، دچار شدن به عارضه زخم بستر در افراد بیمار و سالمندانی که محدودیت های حرکتی دارند و یا افراد معلول که باید در مدت زمانی طولانی بستری شوند احتمال زیادی دارد.

تشک زخم بستر یا سلولی نوعی تشک بادی است از تعدادی سلول تشکیل شده که وزن بدن بیمار را روی تشک پخش کرده و از فشار به یک ناحیه از بدن جلوگیری میکنند.

تشک مواج سلولی زنیت مد

تشک مواج سلولی زنیت مد

از انواع تشک مواج می‌توان به این موارد اشاره کرد:

اجاره تشک مواج ساده به بیمارانی که به مدت زمان کوتاهی به بستری نیاز دارند توصیه می شود.

اجاره تشک مواج تخم‌ مرغی به بیمارانی که دارای عارضه زخم بستر درجه 1 و درجه 2 هستند پیشنهاد می شود، این تشک ها قابلیت تحمل وزن بین 90 تا 110 کیلو را دارا میباشند.

اجاره تشک مواج سلولی ساده به بیمارانی که احتمال بروز عارضه زخم بستر در آن ها بالا استو بیمارانی که دارای این عارضه هستند پیشنهاد میشود، تشک مواج سلولی  از تعداد زیادی سلول تشکیل شده است، منفذ های ریز و لیزی تعبیه شده روی سلول ها موجب جریان هوای بهتر شده و از فشار به یک نقطه بدن جلوگیری میشود.

اجاره تشک مواج سلولی فوق تخصصی به بیمارانی که لازم است مدت زمان طولانی بستری شوند پیشنهاد میشود، این نوع از تشک وزن بیمار را به خوبی در همه سطوح پخش کرده و از فشار بر یک نقطه از بدن بیمار جلوگیری میکند، این تشک قابلیت تحمل وزن 120 کیلوگرم را دارد.

اجاره تشک مواج لیزری به بیمارانی که دارای زخم بستر هستند پیشنهاد میشود، این تشک به نوعی طراحی شده است که دارای منافذ ریز است که وجود آن ها امکان جریان هوا در تشک را فراهم میکند و از تعریق فرد که یتی ازز مهم ترین عوامل بیماری زخم بستر است  جلوگیری میکند، بیماران و افرادی که باید تا آخر عمرشان بستریو خالت خوابده باشند باید از این نوع نشک بیمارستانی استفاده کنند.

اجاره ساکشن

ساکشن از دیگر تجهیزات پزشکی مهم است که دارای پمپ مکش است، این دستگاه از توسط ایجاد خلاء موجب تولید فشار منفی در دستگاه شده و هوا و مایعات را به داخل خود میکشد، از دستگاه ساکشن معمولا در دندان پزشکی، اتاق عمل و سایر مکان های درمانی برای جمع آوری خونابه ها و ترشحات استفاده میشود.

ساکشن دارای دو نوع رومیزی و پرتابل است که از نوع پرتابل آن برای منزل استفاده میشود دقت کنید که استفاده از این دستگاه دارای اصول و قوائد خاصی است که باید با آن ها آشنا شوید، ساکشن کردن یکی از راه هایی است که از عفونت بیمار از طریق راه های تنفسی و همچنین آسپیراسیون ریوی جلوگیری می‌ کند، برای اجاره ساکشن از تجهیز سلامت با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

ساکشن تک شیشه HPS موتور بزرگ

ساکشن تک شیشه HPS موتور بزرگ

اجاره مانیتورینگ

یکی از تخصصی ترین تجهیزات پزشکی که از آن برای مشاهده علائم حیاتی بیماران استفاده میشود، مانیتورینگ علائم حیاتی است، علائم حیاتی انسان شامل مواردی است از جمله میزان فشار درون شزیان ها،میزان فشار خون، تعداد ضزبان قلب، فعالیت الکتریکی قلب، دمای بدن، درصد اشباع اکسیژن در خون (SPO2).

از این دستگاه برای بررسی علائم حیاتی بیمارانی که در منزل از خدمات بخش های ویژه استفاده میکنند، بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و بیمارانی که در بخش های CCU و ICU بیمارستان بستری هستند استفاده می شود.

مانیتور علائم حیاتی MK-7000C

مانیتور علائم حیاتی MK-7000C

اجاره کلیه پکیج ICU در منزل

خانواده های بیمارانی که در بخش ICU بیمارستان ها بستری هستند، جهت انتقال بیمارشان به منزل درخواست اجاره تجهیزات کامل ICU را دارند، از این رو شرکت تحهیز سلامت این امکان را برای این عزیزان فراهم آورده و به اجاره کلیه تجهیات ICU می پردازد، تا این عزیزان در منزلشان روند درمانی خود را کامل کنند.

پکیج ICU شامل:

این پکیج شامل تخت برقی، تشک مواج سلولی پیشرفته، دستگاه مانیتورینگ، کپسول اکسیژن،اکسیژن ساز 5 لیتری، ونتیلاتور، ساکشن دو شیشه یا تک شیشه، مانومتر، سرنگ و…. میباشد.

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل به بهبود سلامت بیماران عزیز کمک می کند، از آن جایی که بسیاری از عزیزان توانایی خرید تجهیزات پزشکی را ندارند امکان اجاره تجهیزات پزشکی به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه وجود دارد، کارشناسان مجموعه تجهیز سلامت به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان گرامی بوده و شما را برای اجاره تجهیزات پزشکی راهنمایی میکنند.

منبع اجاره تجهیزات پزشکی در تهران