زوکربرگ سعی در حذف یک پست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2015: گزارش

Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ سعی در حذف التهابی پست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2015 بود که پس

توسط ABDOOSNEWS در 9 تیر 1399

Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ سعی در حذف التهابی پست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2015 بود که پس از آن جمهوری خواه انتخابات 2016 ریاست جمهوری ایالات متحده در انتخابات اما به گفته شرکت بهینه سازی قوانین به او اجازه می دهد نوشته های آتش زا به نام گفتمان سیاسی.

به گزارش واشنگتن پست روز یکشنبه یک ویدیو ارسال توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2015 خواستار ممنوعیت مهاجران مسلمان به خود جلب کرد انتقاد شدید توسط چندین ارشد Facebook رهبران از جمله زوکربرگ.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

آنها می خواستند به پست پایین اما این شرکت به جای ایجاد اتاق را برای این پست باقی می ماند به نام گفتمان سیاسی با توجه به این گزارش که به استناد منابع و اسناد داخلی.

Facebook stopped Zuckerberg from acting on Trump post in 2015
در میان مسائل مورد بحث در Facebook بیش از بین بردن چنین نوشته بود: "روابط عمومی خطرات"., Pixabay

در میان مسائل مورد بحث در Facebook بیش از بین بردن چنین نوشته بود: "روابط عمومی خطرات". در سال 2016 زوکربرگ می خواستم برای نوشتن یک پست در انتقاد از تهمت را برای ساخت یک مرز دیوار با مکزیک اما این شرکت به او هشدار "آن را شبیه به او از طرف".

همچنین بخوانید: ناسا توسعه 61 دقیقه تصویری از خورشید نشان 10-سال گذشت زمان

نگران در تبلیغ " بیرون کشیدن از آن پلت فرم Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ در نهایت گفت: این شبکه اجتماعی خواهد شد قرار دادن برچسب های هشدار دهنده در همه پست ها که شکستن آن قوانین هستند اما تلقی ارزش خبری دارند.

این تصمیم در حال حاضر درب باز می شود به برچسب مورد بحث پست های مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب