زوم تاروت خوانش با مادام دافنه به ارمغان می آورد مخلوط اردوگاه با شفقت

اوه مادام دافنه چگونه من از دست رفته شما می باشد. نه که من آن را در زمان تمام عیار همه گیر به تحقق بخشیدن به ک

توسط ABDOOSNEWS در 26 تیر 1399

اوه مادام دافنه چگونه من از دست رفته شما می باشد. نه که من آن را در زمان تمام عیار همه گیر به تحقق بخشیدن به که خود را با نام تجاری مرموز و دلسوز اردوگاه دقیقا مرهم من مورد نیاز است. اما در اینجا ما هستند. نیاز به این نوع از عجیب و فوق العاده حواس پرتی بیش از همیشه است.

اگر شما با حضور عجیب و غریب پرنده همهجانبه در بخش تئاتر بخشی فرار اتاق تولید از فراتر از آن شما باید آشنا با oxblood-lipped, اسموکی چشم مخملی-سرقت متوسط است که استقبال به ما نشان می دهد با دعوت ما به او تاریک لانه خرگوش و غیره.

او ارائه شده کاربران سه-کارت های تاروت به ما کمک نکنید جهان خارج به طور کامل درگیر و دریافت در خلق و خوی. سریع به جلو به پنج ماه به این جهنمی جهانی ویروس مادام دافنه ممکن است قادر به دیدن ما در فرد اما به لطف تکنولوژی و زیرک فکر مردمی در پرنده عجیب و غریب همهجانبه او در حال حاضر می توانید دریافت ما از طریق زوم از همان لانه خرگوش و غیره.

زوم تاروت خوانش با مادام دافنه (شامل هیلی E. R. Cooper, Amanda Marie پارکر و Lexie جکسون در چرخش) is an interactive 15 دقیقه ده-کارت تاروت خواندن انجام یک حامی در یک زمان. تئاتر در این صمیمی ترین. و یا به عنوان صمیمی به عنوان فن آوری اجازه می دهد.

سرگرم کننده شروع می شود حتی قبل از شما نشستن در مقابل صفحه نمایش خود را. تایید مطلب خود می رسد و از وزیر امور خارجه به ملکه کلاغ سیاه. چه کار? که کلاغ سیاه ملکه ؟ هیچ نظری ندارم اما یک نام بزرگ با این وجود. مادام دافنه خواهد به ما مراجعه کنید که آنها می گویند. آیا نمی شود از اواخر این کارت در انتظار.

این یک پیش بینی بزرگ اینترنتی – حتی در زمانی که فقط گرفتن مواد غذایی ممکن است برجسته از روز خود را.

ما در زمان مقرر وجود او به نظر می رسد. دقیقا همانطور که من به یاد او. او taxidermy شاهین (و یا آن را یک کلاغ?) والتر هنوز هم نشستن بیش از شانه خود را در بزرگ birdcage.

چگونه زوم آغاز می شود بستگی دارد اگر شما تا به حال لذت بردن از ملاقات مادام یا نه. اما بعد از مهیج بحث کوچک به این سوال مهم می آید. چگونه شما احساس ؟ مهم آن را به عنوان درایو تفسیر برای بقیه خواندن.

نا امید شد اولین چیزی که به ذهن من آمد به طوری که چیزی است که ما رفت و با.

آنچه در زیر یک سنتی سلتیک صلیب ده-کارت تاروت خواندن. هر یک از کارت به نمایندگی چیزی متفاوت – وضعیت حال حاضر خود را چه پیچیده آن که در آن شما بوده ام ممکن است فرصت های که در آن شما در حال رفتن ،

و مادام باعث می شود آن را هر دو سرگرم کننده و معنی دار است.

دو شمشیر (یک blindfolded, لباس پوشیدن و در لباس سفید برگزاری دو شمشیر) اولین کارت – نماینده من در حال حاضر وضعیت. سخت گیری وزن تا گزینه های بن بست. شاید نا امیدی من به خاطر نمی دانستند که راه به نوبه خود چه باید بکنید بعد ؟ Um آره! شما سعی کنید که یک منتقد تئاتر که هنگامی که وجود دارد تئاتر به نقد و بررسی.

نه همه از ده کارت رسید که نزدیک به خانه اما در بین, کشنده, حضور, قابلیت بافت یک تصویر و یک پیام به طور کلی از پیدا کردن یک حس جدید هدف/برخورد با چه چیزی در مقابل شما خواندن احساس روشنگری و خوشمزه شخصی است. نه به ذکر است تئاتر و کل بسیاری از سرگرم کننده است.

اگر یک کنایه است به حال آن را چگونه سریع آن همه به نظر می رسد. پانزده دقیقه نیست مقدار زیادی از زمان برای قرار دادن سر خود را در اطراف معنی هر یک از کارت. به علاوه اگر مغز شما مثل مال من است و تا حدودی به احساسات بیش از حد در تمام این ماه از انجام هیچ چیز آن را دشوار است به یاد داشته باشید همه چیز که گفته شد در طول جلسه.

شاید به کلاغ سیاه ملکه می تواند به ما ارسال یک ایمیل پیگیری لیست کارت های ما را برای کمک به تنه زدن حافظه ما و یا ما اجازه می دهد برای بررسی معنای خود را بیشتر ؟

یا شاید این نقطه است. شاید این یک لحظه تجربه و شما را به دور از آن چه شما به معنای.

یکی از نهایی من کارت هشت فنجان نشان دهنده ناامیدی رها خروج می گوید: مادام دافنه. شاید برای سرکوب نارضایتی من از آن زمان به راه رفتن به دور از چیزی که نیست به من چه من نیاز دارد.

شاید. اما این من می دانم که برای برخی مادام بدون در نظر گرفتن اگر آن را عدم تئاتر که باعث نا امیدی من, من هرگز راه دور از کار من به عنوان یک منتقد. به خصوص زمانی که نوآورانه زوم را نشان می دهد مانند این اتفاق می افتد.

آن را نگه دارید تا هوستون تئاتر-سازندگان. مادام دافنه می گوید: من نیاز به پیدا کردن هدف.

زوم تاروت خوانش با مادام دافنه اجرا پنج شنبه, جمعه و شنبه شب. برای بلیط بازدید strangebirdimmersive.com/tickets $20tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net