خود را در حالت استراحت ضربان قلب: یک COVID Goodnews

متوسط ضربان قلب در حال استراحت کاهش 2.56 ضربان در هر دقیقه در کاربران زن سنی 18-29 و 2.35 ضربان در هر دقیقه در

توسط ABDOOSNEWS در 18 خرداد 1399
Heart
متوسط ضربان قلب در حال استراحت کاهش 2.56 ضربان در هر دقیقه در کاربران زن سنی 18-29 و 2.35 ضربان در هر دقیقه در کاربران مرد سنی 18-29 که از نظر آماری معنیدار تغییر Pixabay

از ژانویه تا آوریل سال 2020 ضربان قلب استراحت سرخپوستان بهبود یافته – نمایش یک قطره برای عموم مردم و حتی بیشتر از آن برای کاربران جوانتر. به طور متوسط در حالت استراحت ضربان قلب کاهش 2.56 ضربان در هر دقیقه در کاربران زن سنی 18-29 و 2.35 ضربان در هر دقیقه در کاربران مرد سنی 18-29 که صدا ممکن است مانند بسیاری است اما به لحاظ آماری تغییر قابل توجهی را نشان می دهد Fitbit داده است.

ضربان قلب در حال استراحت است و تعداد دفعاتی که ضربان قلب شما در هر دقیقه زمانی که هنوز در حالت استراحت است. این متریک می تواند یک شاخص مهم از سطح تناسب اندام و به طور کلی سلامت قلب است. نه تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری تناسب اندام, سطح, اما آن را نیز می توانید هشدار در مورد پتانسیل مسائل مربوط به سلامت مانند بیماری بالا بودن سطح استرس محرومیت از خواب و کم آبی و تمرین بیش از حد و اساسی شرایط پزشکی.

با توجه به تناسب اندام ردیابی تجاری دو روند مهم است که می تواند کمک به کاهش ضربان قلب در حال استراحت برای Fitbit کاربران از ژانویه تا مارس در حال افزایش مدت خواب و کاهش زمان خواب تنوع. "میانگین مدت خواب در هند افزایش 13.81 دقیقه است. این خبر خوبی است به ویژه به دلیل گرفتن نیست به اندازه کافی خواب می تواند تاثیر منفی بر ضربان قلب استراحت. گرفتن به اندازه کافی خواب یک عامل خطر برای بیماری های قلبی عروقی.

heart
ضربان قلب استراحت سرخپوستان بهبود یافته – نمایش یک قطره برای عموم مردم و حتی بیشتر از آن برای کاربران جوانتر. Pixabay

"در طول زمان عادی مردم (به ویژه جوانان) تمایل به رفتن به رختخواب بعد از آن در تعطیلات آخر هفته اغلب منجر به تاخیر جت اجتماعی که می تواند تاثیر سلامت قلب است. نه تنها مردم از رفتن به رختخواب زودتر در تعطیلات آخر هفته پس از آنها دیگر بیرون رفتن اما آنها نیز از رفتن به رختخواب بعد در روزهای منجر به بیشتر سازگار خواب. داده های ما نشان می دهد که سرخپوستان کاهش زمان خواب خود را تنوع 7.7 دقیقه" Fitbit گفت.

با بسیاری از سرخپوستان هنوز اقامت و کار از خانه و برنامه های روزانه به طور مداوم تغییر داده باز 1.0 دستورالعمل تاثیر COVID-19 در سلامتی کلی از سرخپوستان نشان می دهد که حتی اگر تعداد گام پایین رفته سلامت قلب بهبود یافته است. به عنوان در هر مورد نام تجاری کاربران جوان تر از بسیاری از کشورهای دیگر تجربه بزرگترین کاهش در ضربان قلب استراحت و در سراسر سن گروه هند و اسپانیا و مکزیک و فرانسه و سنگاپور بزرگترین پیشرفت.

دنبال NewsGram در Quora برای برخی از پاسخ های جالب

جمعیت سوئد یک کشور است نه یک پناهگاه در محل lockdown اجرا نیست تجربه ضربان قلب استراحت بهبود در حالی که اکثر گروه های سنی در استرالیا, تجربه های کوچکتر و یا هیچ پیشرفت که در مقایسه با کشورهای دیگر است.

همچنین بخوانید: شخصی خدمات ویزا Rising در زمان COVID

خواستار این یافته ها تشویق Fitbit گفت آن است که به کاربران تطبیق رفتار خود و هنوز هم اولویت خود را در سلامت و تناسب اندام. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن