جهان خواهد بود یک جای سالم با افراد بیشتری تمرین یوگا: Shivraj

On مناسبت بین المللی یوگا در روز, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan در روز یکشنبه مورد ستایش قرار داد ن

توسط ABDOOSNEWS در 1 تیر 1399

On مناسبت بین المللی یوگا در روز, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan در روز یکشنبه مورد ستایش قرار داد نارندرا نخست وزیر برای آشنایی جهان با قدرت یوگا و گفت که اهمیت و ارتباط یوگا تبدیل شده است بیشتر مربوط در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

در پیامی به مناسبت بزرگداشت روز Shivraj گفت جهان خواهد بود یک جای سالم با افراد بیشتری تمرین یوگا و اضافه کرد که رهبران جهانی از جمله مودی می تواند نگرانی در مورد سلامت او اضافه شده است.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

"اگر ما به علم یوگا به زندگی روزانه ما و سپس بدن ما قادر خواهد بود برای مقابله با هزاران نفر از بیماری هایی مانند کرونا. تعهد به تمرین یوگا و زندگی سالم در بین المللی یوگا در روز," Shivraj به دادگاه تجدید نظر.

Madhya Pradesh Chief Minister Shivraj Singh Chouhan
Shivraj همچنین تاکید کرد که هیچ محدودیت سنی برای یوگا. Pixabay

به اشتراک گذاری خود را تجربه Shivraj گفت: "من خودم انجام شده است یوگا برای سال های بسیاری است. من احساس می کنم مزایای آن است. آن است که قدرت یوگا که قادر به کار برای 16 ساعت بدون استراحت. اگر من مجبور به ترک زود هنگام در صبح من انجام ورزش تنفس 'Anulom-Vilom' و یا هر کدام ممکن است در ماشین."

همچنین بخوانید: Manushi Chhillar احساس افتخار است که یوگا هند را به جهان هدیه

به نقل از ماهاریشی Patanjali, Shivraj گفت: "شخصیت انسان ساخته شده است از هفت چاکرا, انرژی نامحدود در حال حاضر در این چاکراها. هر چاکرا را می توان باز کرد. من معتقدم که قدرت یوگا بی نهایت است. قدرت یوگا و مزایای آن می توان متوجه شد با تمرین و نه از طریق کلمات است."

تاکید بر اینکه هیچ محدودیت سنی برای یوگا, وزیر Shivraj مشترک یک آیه "Prakyamada Siddhimapnoti Sarva Yogeshvatnritta"– که پیر و جوان و بیمار می تواند تمرین آن است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب