کار با Khiladi کومار بود مثل یک رویا به حقیقت می پیوندند: Amika Shail

یکمیکا Shail توصیف تجربه کار با سوپراستار آکشی کومار به عنوان یک رویا به حقیقت می پیوندند.Amika امکانات با آکش

توسط ABDOOSNEWS در 2 مرداد 1399

یکمیکا Shail توصیف تجربه کار با سوپراستار آکشی کومار به عنوان یک رویا به حقیقت می پیوندند.

Amika امکانات با آکشی در آینده ترسناک کمدی "Laxmmi بمب".

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

"کار با Khiladi کومار بود مثل یک رویا به حقیقت می پیوندند. آکشی کومار قهرمان به معنای واقعی کلمه. به عنوان یک بازیگر او بسیار پایین به زمین است و هدف ثابت سازد. همه ما وحشت زده و افتخار از طرح های مختلف و کمک – می شود آن را به نهادهای دولتی و یا مردم در طول همه گیر" گفت: "بعل Veer گرداند" بازیگر.

Akshay Kumar is a hero in the truest sense of the word': Amika Shail
"کار با Khiladi کومار بود مثل یک رویا به حقیقت می پیوندند. آکشی کومار قهرمان به معنای واقعی کلمه است." گفت: Amika. Wikimedia Commons

صحبت کردن در مورد نقش خود در "Laxmmi بمب" که به طور مستقیم به یک پلت فرم دیجیتال, او گفت:: "اگر چه شخصیت من در این فیلم محدود به حضور آن خواهد شد که تاثیر ماندگار بر مخاطب است."

همچنین بخوانید: دریافت راهنمایی یک ظاهر طراحی شده از بالیوود 'Turbanator' Diljit Dosanjh

Amika نیز خواننده آموزش داده. در سن نه, او تا به حال شرکت در یک آواز مبتنی بر واقعیت نشان می دهد. او تا به حال حتی آواز در Mahie Gill-Nana Patekar فیلم "سالگرد ازدواج".

"پس از اینکه یک خواننده متوجه شدم که من می توانید سعی کنید اقدام است. من بسیار شیفته صنعت تلویزیون درست از همان زمان من در شرکت یک آواز واقعیت نشان می دهد. اعتراف میکنم که من آمد به بمبئی با هدف خواننده اما اقدام کشید من نسبت به آن. 'Udaan' به تقویت اعتماد به نفس و انگیزه من برای رفتن بیشتر," او گفت:. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب