زنان و تولید کمتر گازهای گلخانه ای نسبت به مردان: محققان

Wفال با استفاده از حالت های گوناگون از سفر و تولید کمتر گازهای گلخانه ای از مردان با وجود مردان بیش از دو بار

توسط ABDOOSNEWS در 24 خرداد 1399

Wفال با استفاده از حالت های گوناگون از سفر و تولید کمتر گازهای گلخانه ای از مردان با وجود مردان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به سفر با دوچرخه, محققان می گویند.

برای یافته های منتشر شده در مجله حمل و نقل و بهداشت و درمان تیم تحقیقاتی مطالعه حمل و نقل الگوهای تقریبا 50000 نفر بین سال های 2002 و 2014 بر اساس داده ها از نیوزیلند خانواده سفر بررسی.

به گفته محققان در حالی که هر دو مردان و زنان بیشتر سفر با ماشین وجود دارد الگوهای متمایز از سفر مربوط به جنسیت.

زنان کمتر به طور منظم حدودا (دو درصد) نسبت به مردان (پنج درصد) اما زنان سفر کوتاه فواصل آنها گفت.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

women
2 درصد زنان حدودا در مقایسه با 5 ٪ از مردان است اما زنان سفر کوتاه فاصله است. Pixabay

"زنان در زمان بیشتر سفرهای اما سفر بین 12 و 17 درصد کمتر کیلومتر در هر روز و با احتمال بیشتری به پیاده روی و استفاده از حمل و نقل عمومی نسبت به مردان گفت:" مطالعه محقق کارولین شاو از دانشگاه Otago, ولینگتون در نیوزیلند.

"بنابراین زنان به طور کلی تا به حال متنوع تر و کاهش انتشار گاز گلخانه ای سفر مشخصات از مردان" شاو اضافه شده است.

نتايج نشان داد که زنان نیز به عهده گرفت بیشتر سفرهای ماشین کمتر از پنج کیلومتر در هر روز نسبت به مردان سفر است که به طور بالقوه می تواند با دوچرخه انجام می شود.

تحقیقات متمرکز در کیوی که حدودا برای ابزار و یا حمل و نقل ، شایع ترین دلایل برای سفر به همراه دیگران به خرید بروید و یا اجتماعی داشته باشد.

به طور کلی مردان در زمان سفر کمتر به منظور همراه کردن دیگران و ساخته شده کمتر سفرهای خرید.

women
مردان در زمان سفر کمتر به منظور همراه کردن دیگران نسبت به زنان است. Pixabay

همچنین بخوانید: حمله قلبی و سکته مغزی و بیماران را از بیمارستان با توجه به COVID ترس

"ما در بر داشت تفاوت در حالت سفر برای همین جنس است. برای مثال خرید سفرهای انجام شده توسط مردان در نیوزیلند بسیار بیشتر احتمال دارد به تواند انجام شود با استفاده از یک ماشین از کسانی که توسط زنان" شاو گفت.

"زنان در حال حاضر بیشتر انعطاف پذیر و کاهش کربن مسافران بیش از مردان است. ما نیاز به آنها را با ارائه فرصت های بهتر و حمایت بیشتر از این نوع از سفر" شاو تاکید کرد.

این تحقیقات نشان می دهد که تغییرات خاص در دوچرخه سواری زیرساخت های مورد نیاز برای تشویق زنان به چرخه را بیشتر در مسیرهای بین خانه ها و مغازه ها و به سفر با خیال راحت در این شرکت از دیگران است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im