زنان اختصاص 1/6 روز به رسانه های اجتماعی می گوید: بررسی

در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به مقابله با شکستن بی نظیر در طول این زمان. Pixabay توسط SIDDHI JAIN

توسط ABDOOSNEWS در 10 خرداد 1399
breakup
در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به مقابله با شکستن بی نظیر در طول این زمان. Pixabay

توسط SIDDHI JAIN

وجود دارد هیچ زمان مناسبی برای استراحت کردن و ما حدس می زنم وجود دارد هرگز یک. پرتاب در یک نامرئی بالقوه کشنده ویروس است که در حال گسترش است در یک سریع رای در سطح جهان از دست شغل و یا کار از خانه تغییرات اقتصادی و عدم اطمینان بودن جدا شده در مستند نگرانی در مورد ملزومات روزانه و عادی فروپاشی سطح استرس تکثیر توسط یک هزار. Beejal Gosai روانشناس Mpower – همراه لیست چه رفتن را از طریق فروپاشی باید انتظار و چگونه به مقابله بی نظیر در طول این زمان.

مشکل در اجازه دادن به رفتن

این سخت ترین مرحله است که همراه با هر گونه عادی فروپاشی – می شود آن را برای برگزاری به فرد و یا خاطرات. در این زمان هنگامی که ما مجبور به جدا کردن خود از جهان خارج برای اضافه کردن به که گلایه از یک رابطه از دست رفته هستند و محدود به یک احساس تنهاتر از همیشه است. ما ممکن است تمایل به حفظ خاطرات است که ما با یک فرد بیشتر از همیشه است که ممکن است به ما کمک می کند کمتر احساس تنهایی. آن مهم است به دانستن آنچه که شما سزاوار و که شما می خواهید برای تبدیل شدن به از درس های آموخته شده در این رابطه است. تمرکز بر ایجاد یک رابطه با خودتان است.

احساس احساسات خود را

لطفا اجازه می دهد خود را به سرند. شما را غمگین شخص شما یک بار بود کسی که کمتر سنگین با این نوع از احساس. شما را غمگین آینده و خاطرات است که شما تا به حال فکر شما را با آنها توسط سمت خود را. شما مجاز به غمگین از دست دادن ارتباط خود را شما یک بار بود. بنابراین آن را قبول کند و اجازه می دهد خود را به احساس صدمه دیده و درد و در برخی موارد نیز احساس بودن ستم. در زمانی که ما مجاز به فیزیکی و حمایت اجتماعی را به حداکثر استفاده از فن آوری برای حمایت از دوستان و خانواده خود را که آماده خواهد بود با شما از راه دور می باشد. استفاده از برنامه های کاربردی مانند اسکایپ, زوم, تیم, لینک, گوگل, duo, FaceTime.

Relationship
هنگامی که در یک رابطه ما اغلب تمایل به وابسته به شریک ما است که باعث می شود تا بسیار دردناک است. Pixabay

اجازه دهید این وضعیت غرق در

هنگامی که در یک رابطه ما اغلب تمایل به وابسته به ما شریک زندگی و یا در برخی از نقطه در زمان او حضور ما کمک می کند تا تنظیم احساسات ما و یا کمک به ما در مدیریت زندگی ما را در راه سازمان یافته تر و زمانی که آن فرد از بین رفته است, آن را بسیار دشوار است برای آمدن به شرایط با این واقعیت است. پس از اولیه درد و شوک فروکش مهم است که به منظور تلاش برای قرار دادن همه چیز به چشم انداز. شاید بسیاری از مسائل بوده است چرکین در رابطه و فروپاشی همواره یک امکان مجزا. این مهم است که به تعمق در درس شما از این رابطه و همچنین مراقبت از احساسات خود را که احتمالا بیش از همه جا در حال حاضر. درمان خود را با شفقت و مهربانی اما مهمتر از همه وجود دارد برای خودتان.

توقف بیش از تفکر

آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید پست شکستن است overthink. نمی overthink در مورد چیزهایی مانند اگر چه شعله های قدیمی خود را با یک شریک و شما نمی? پس از فروپاشی آن را بسیار ممکن است که شما فکر می کنم تجدید نظر, عقب, پخش, تجزیه و تحلیل و کالبدشکافی گذشته لحظات. نمی تواند به دام افتاده در سوال خودتان �what-ifs' در سر خود را. که یک چرخه معیوب خواهد شد و فقط چراغ شما در مارپیچ رو به پایین چرخه. به جای تمرکز بر آنچه شما را ترک جدول و یا رابطه در وهله اول آنچه ناسالم نشانه های شما را نادیده گرفته و فقط به خاطر اینکه شما بیش از حد ترس از دست دادن فرد آیا شما متوجه هر گونه پرچم قرمز در این رابطه آنچه که شما نمی خواهید به اجازه می دهد در آینده روابط است. این همیشه مهم است که به یاد داشته باشید که تا می توانید در واقع تا برای همه درس است که شما هرگز فکر نمی کردم شما مورد نیاز است. بنابراین نگه داشتن چشم باز.

همچنین بخوانید: COVID-19: سامسونگ منحصر به فرد فروشگاه 'Suraksha' گواهی

خط پایین

حتی زمانی که آنها کار درست را انجام دهید و احتمالا مهم ترین چیز برای انجام breakups بسیار دردناک است. اگر شما به دنبال از طریق با طرح های خود را برای شکستن تا مطمئن شوید که شما اقامت متمرکز در مراقبت از خود است. آیا خود را به نوبه خود به روزنامه نگاری خواندن کتاب های کمک به خود و یا درمان آنلاین به دنبال کمک به یک حرفه ای استفاده از این زمان به تمرکز بر روی خود و روند شفا. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب