خواهد J. J. وات زانو زدن برای سرود ملی این است ؟

خواهد J. J. وات زانو زدن برای سرود ملی این سقوط قبل از Houston Texans بازی ؟ فقط سه هفته پیش این سوال می شده ا

توسط ABDOOSNEWS در 27 خرداد 1399

خواهد J. J. وات زانو زدن برای سرود ملی این سقوط قبل از Houston Texans بازی ؟

فقط سه هفته پیش این سوال می شده اند یک تیتر را رد کرد و به عنوان نهایی ترین هاردکور, تیتر داغ. پس از همه, تعدادی از بازیکنان هنوز هم زانو زدن برای سرود چند هفته پیش تا به حال کاهش یافته است فقط به چند اندک (از جمله تگزاسی گسترده گیرنده کنی عکس), هیچ یک از آنها یا (a) سطح بازیکن که وات است و نه (b) سفید.

سپس جورج فلوید بود به طرز وحشیانه ای کشته شده توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس با تماشاگران نورد فیلم بر روی تلفن های خود را و جهان را در یک آخر هفته. فلوید از مرگ برانگیخته حداقل یک نمایی سربازان ارتش در سازنده بحث و گفتگو در مورد موضوع عدالت اجتماعی و نابرابری نژادی در امریکا نابرابری مربوط به خشونت پلیس و خیلی بیشتر.

زمانی که وات خواسته شده بود در مورد فلوید مرگ در یک زوم کنفرانس با رسانه ها دو روز پس از آن رخ داده است, من صادقانه — من تعجب که چگونه با لينک مستقيم جواب او خواهد بود. این است که من فکر وات نیست که یک پاسخ بزرگ در او یا که وات ندارد یک کار مجموعه ای از کره چشم را برای دیدن چگونه غیر انسانی که در صحنه بود. این درست است که ما به ندرت دیده می شود وات قرار داده و در یک نقطه به پاسخ در مورد چیزی بسیار جدی است به طوری وحشیانه و پس نژادی متهم شده است.

با نگاهی به گذشته, من نوع شرمنده من حتی در مورد کیفیت پاسخ وات می دهد چرا که فلوید کشتن خیلی سنگدلانه به طوری وحشیانه, آنقدر عجیب و غریب است که حساسیت تصویر با موضوع عدالت اجتماعی نباید حتی مهم است. یک انسان کشته شد, با کسی که دست از اعتماد عمومی است. پایان. و وات زدم جواب خارج از پارک:

از آنجا که پس از فلوید را قتل و متعاقب آن اعتراضات بسیاری مسالمت آمیز اما برخی نه اشخاص که تا به حال قبل از هرگز واقعا صحبت علنا اجازه دهید به تنهایی عاشقانه در مورد نابرابری نژادی را آغاز کرده اند به انجام این کار مهمترین NFL و کمیسر راجر Goodell. Goodell علنا اذعان کرد که در لیگ به کار گرفته کل سرود اعتراض موضوع ضعیف در سال 2016 و 2017 و بدون گفتن khezri نام او در اصل گفت: "Kaep درست بود."

درب در حال حاضر باز است و انتظار می رود که وجود خواهد داشت بسیاری از بازیکنان ورزش مناسب خود را به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به نابرابری نژادی با زانو زدن در طول سرود قبل از بازی در سال 2020 و اگر شما تعجب کنید که تا چه حد است که درب روانیش نیمه بسته نگهداشته می دانیم که تگزاسی سر مربی لایحه اوبراین گفت: او را به زانو زدن در طول سرود اگر بازیکنان خود را می خواهید او را به بیکر میفیلد سفید کارفرمایی است گفت که او در نظر دارد به زانو زدن. دل و روده من می گوید وجود خواهد داشت بسیاری از بازیکنان بیشتر از همه نژادی, پس زمینه پیوستن به در.

پس از بازگشت به سوال بزرگ -- J. J. وات زانو زدن برای سرود ملی در اعتراض به نژادی و نابرابری ؟ ما ممکن است بدست یک اشاره در توییتر بیش از آخر هفته هنگامی که وات را بازتوییت کرد یک فرد تصادفی که اصرار وات خواهد نه زانو زدن (در یک صدای جیر جیر است که پس از حذف شده است). وات را با مهربانی به این ادعا:

اگر وات بودند به زانو زدن او احتمالا مهم ترین سفید بازیکنی که می تواند در پیوستن به آن شکل خاص از اعتراض های پرستاران QB Drew Brees که دردسر درست می کردم یک زن و شوهر هفته پیش به اصرار دارد که زانو زدن برای سرود "بی احترامی است." (Brees خواهد بود جهانی تیتر سطح مورد چهره.) مردی که اجرا از تونل در حال تکان دادن پرچم آمریکا قبل که در اوج خود است و همه از "کاپیتان آمریکا" کیفیت زانو طول سرود ملی.

که قابل توجه خواهد بود و من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت واقعا خوب است که این اتفاق می افتد.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب