خواهد الکل برای رفتن تبدیل به دائم در تگزاس ؟

مونیکا ریچاردز بود آمدیم که او این خبر را شنیده است که رستوران خانواده اش در نهایت می تواند خود را در خدمت کوک

توسط ABDOOSNEWS در 13 خرداد 1399

مونیکا ریچاردز بود آمدیم که او این خبر را شنیده است که رستوران خانواده اش در نهایت می تواند خود را در خدمت کوکتل محبوب برای بایگانی اطلاعات و تحویل.

به عنوان بازاریابی و آشامیدنی مدیر Arnaldo ریچاردز' پیکس رستوران محلی مواد غذایی مکزیکی عامل اصلی تاسیس و توسط پدرش Arnaldo, ریچاردز تا به حال خواسته شده است توسط بسیاری از کاربران در طول سال اگر وجود دارد هر راه که آنها می تواند امضای کوکتل El Jefe Margaritas Oaxacan قاطر و مکزیک جنسیت در سواحل همراه با takeout سفارشات.

هنگامی که فرماندار گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی در ماه مارس که گسترش الکل به فروش به عنوان یک مالی موقت تاسیسات برای رستوران ها مجبور به اتاق ناهار خوری در میان همه گیر ریچاردز و تیم او شروع به پریدن کرد به عمل است. آنها زد با قوانین جدید ابداع راه خود را به فروش محبوب ترین نوشیدنی هر دو به صورت جداگانه و در چند نوشیدنی مخلوط کردن با کیت تحویل و بایگانی اطلاعات سفارشات که مشتریان دوست داشتم.

"آنها در حال شادی گفت:" ریچاردز. "من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از پیام های من را دریافت کرده ام."

در مارس 28, صدای جیر جیر, ابوت تایید کرد که مصرف الکل به رفتن در شکل کنونی آن می تواند همچنان حتی بعد از رستوران ها اجازه داده شد به دوباره باز کردن در ظرفیت محدود در مارس 1, همراه با یک نازکن نظر خود را در مورد حمایت بالقوه برای دائمی enshrinement از این قوانین جدید. "از آنچه که من شنیده ام از تگزاسی ما ممکن است فقط اجازه دهید این در رفتن نگه دارید برای همیشه لطفا برای" او هنوز توییتی.

با توجه به چند بازیکن نزدیک به دولت قوه مقننه تگزاس صنعت مهمان نوازی گرفتن این شکل از الکل برای رفتن مدون به قانون پس از بحران کنونی به پایان رسیده است تضمین شده نیست به هر وسیله, اما بسیاری از به اشتراک گذاری یک خوشبینی محتاطانه وجود دارد که قابل دوام مسیر رو به جلو است.

این طبیعی جدید برای به الکل سفارشات نیست وضعیت غرب وحشی. برای استارت, الکل می تواند تنها دستور داد برای وانت با مواد غذایی و تنها از موسسات با دائمی خدمات مواد غذایی قابلیت های. هر مشروب الکلی به فروش می رسد به رفتن در آن تولید کننده مهر و موم شده و بسته بندی و مشروب تنها می توان در ظروف 375 میلی لیتر یا کمتر است.

این قوانین جلوگیری از فروش قبل از مخلوط کوکتل حاوی مشروب, مانند, منجمد, میوه ای daiquiris به فروش می رسد به رفتن فقط 90 دقیقه در شرق هوستون در لوئیزیانا اغلب از طریق درایو از طریق ویندوز. این به رفتن کوکتل به طور معمول در خدمت با نوار چسب بر روی درب و یک نی در کنار خلاقانه مطابق با ظرف باز قوانین به معنای تضعیف رانندگی در حال مستی و تبدیل به یک Louisianan موسسه در نزدیک به دو دهه پس از اولین مشروب سخت daiquiri درایو-از طریق باز در لافایت در سال 1981.

لوئیزیانا دولتی از الکل و تنباکو کنترل نمی کند و انتشار آمار در مورد اندازه برای رفتن daiquiri صنعت به طور خاص, اما آن را به وضوح پررونق — با توجه به نقشه های گوگل اطلاعات دولت است خال خال با حداقل 170 مختلف daiquiri مغازه ها. از صبا تا به طور خاص مجاز لوئیزیانا daiquiri کسب و کار با درایو از طریق ویندوز برای باز باقی می ماند در طول COVID-19 بحران است.

این ممکن است به لوئیزیانا به نظر می رسد مانند یک نزدیکی مثال تگزاسی می تواند نقطه به نقطه در حمایت از استدلال به طور دائم و گسترده به فروش الکل. اما وقتی که می آید به رستوران ها و کافه ها به طور خاص لوئیزیانا وضعیت کنونی است که در واقع حتی محدود تر از آنچه در محل در تگزاس در حال حاضر. در حالی که لوئیزیانا مستقل daiquiri مغازه ها می توانند خدمت خود را مشروب کوکتل و برو رستوران خود تنها مجاز به خدمت آبجو و شراب به رفتن میله در دولت مجاز نیست برای خدمت به هر گونه الکل به رفتن در همه.

تگزاس انجمن رستوران است که یک دولت حمایت گروه که با پشتیبانی دائمی گسترش الکل به رفتن. به گفته های اخیر TRA سیاست مختصری از COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر منجر به از دست دادن حدود 700,000 تگزاس رستوران مشاغل صنعت و $4.2 میلیارد دلار ضرر در درآمد برای این صنعت است. آنا Tauzin TRA ارشد درآمد و نوآوری افسر گفت که ورودی از TRA مورد چقدر تگزاس رستوران در حال مبارزه مالی بخشی از آنچه که رهبری ابوت به موضوع خود چشم پوشی در وهله اول.

Tauzin گفت که TRA نبود شوکه توسط فرماندار فرمت آرام الکل به قوانین گذشته ممکن است از 1 رستوران بازگشایی سفارش به نقل از مسئول راه که تگزاس موسسات ناهار خوری باید رفتار جدید به چشم انداز. "ما بسیار سپاسگزار اما تعجب نیست," او گفت:. "این چیزی است که رستوران ها انجام شده است بسیار خوب و رک و پوست کنده مسئولانه است."

پس از موفقیت برای یک لابی قانون تصویب شده در سال گذشته است که اجازه محدود تحویل آبجو و شراب از رستوران های شخص ثالث couriers Tauzin گفت که TRA قصد دارد به فشار مجلس به طور دائم قانونی الکل به فروش مواد غذایی در سال آینده ،

هر لابی تلاش برای دریافت این تغییرات نوشته شده است به قانون دولت را بهره مند از حمایت از تولید الکل مانند سامرا شرکت ایالات متحده دالاس مبتنی بر stateside شعبه اسپانیایی مشروب توزیع کننده که صاحب هوستون رز زرد ویسکی رسومات. "ما قطعا از آن حمایت صورت ادامه این گفت:" متی Appleby, Zamora شرکت ایالات متحده آمریکا مدیر بازاریابی است.

Appleby ذکر شده پتانسیل رشد درآمد برای مارک های مانند گل رز زرد است که می تواند از ارائه جدید مانند سفارشی برای رفتن کوکتل مخلوط کردن کیت به عنوان به خوبی به عنوان rumblings در حمایت از او شنیده از تگزاس الکل تولید کنندگان و عمده فروشان و خرده فروشان.

"من شنیده ام کسی که تا به حال یک نظر منفی از این حرکت" Appleby گفت.

A to-go margarita order (non-alcoholic frozen mix with alcohol in manufacturer-sealed containers on the side) with food from Hopdoddy Burger Bar in Webster.

یک برو مارگاریتا سفارش (غیر الکلی منجمد مخلوط با الکل در تولید کننده ظروف مهر و موم شده در سمت) با مواد غذایی از Hopdoddy Burger Bar در وبستر.

عکس شافر ادواردز

اما تگزاس بسته فروشگاه ارتباط سخنگوی جنیفر استیونس بود و کمتر صعودی وقتی پرسیده شد که در مورد آینده الکل به رفتن. در بیانیه ای در TPSA از طرف استیونس گفت: سازمان خود را "درک و تصمیم گیری برای پاسخ به بحران همه گیر" و آنها "را با قانونگذاران جلسه بعدی در قوانین که در حال معقول و امن برای مصرف کنندگان و حفظ امنیت عمومی."

او همچنین روشن ساخته است که TPSA معتقد است گسترش از الکل به رفتن می تواند پیامد ناخواسته آن را مشکل تر برای جلوگیری از رانندگی در حال مستی و زیر سن قانونی نوشیدن.

"ما را پشتیبانی نمی کند آرامش ظرف باز قوانین" او در بیانیه ای هشدار داد "و باید همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از نوشیدن و رانندگی و جلوگیری از زیر سن قانونی دسترسی به الکل است."

اگر در گذشته تلاش برای به دست آوردن الکل قانون اصلاحات از طریق قانونگذاری ایالتی هر نشانه طرفداران برای گسترش الکل به فروش از رستوران ها باید آماده برای مقابله با برخی مخالف.

دولت نماینده ادی رودریگز یک دموکرات از آستین و چارلز Vallhonrat مدیر اجرایی تگزاس کرافت حذفی, انجمن صنفی بودند و از اصلی ترین طرفداران در سال 2019 86 مقننه قانونی برای فروش آبجو به رفتن به طور مستقیم از تگزاس و کارخانه های لبنی. هر دو رودریگز و Vallhonrat به صحبت کرد چقدر دشوار می توان آن را به لابی مجلس به تصویب قوانین جدید, قوانین آرام در مورد فروش الکل.

زبان از لایحه نوشته شده توسط رودریگز بود که در نهایت شامل به عنوان یک اصلاح در نهایت موفق خانه بیل 1545 بزرگتر لایحه ای که تصویب شد به منظور دوباره اجازه TABC به نگه داشتن عامل برای بعد از 12 سال.

"این خیلی سخت بود به تصویب آبجو برای رفتن به صداقت با شما" گفت: رودریگز. او با اشاره به مخالفت آنها مواجه اوایل در این روند از برخی از تگزاس توزیع کنندگان آبجو ارائه شده توسط سازمان تجارت عمده فروشی و توزیع کنندگان آبجو از تگزاس و از خرده فروشان ارائه شده توسط TPSA که هر افزایش نگرانی های ایمنی در مورد اجازه دادن به کارخانه های لبنی به فروش آبجو به طور مستقیم به مصرف کنندگان در خارج از مربوطه خود را ردیف از سه ردیف سیستم توزیع مجموعه ای از خرده فروشی و نظارتی کنترل و توازن یک نوشیدنی الکلی به طور معمول می رود از طریق قبل از آن در دست یک تگزاس.

این سیستم سه لایه دیکته است که تولید الکل مانند کارخانه های لبنی از wineries و مشروب مشروب اولین لایه در سیستم باید به فروش محصولات خود به الکل و عمده فروشان ردیف دوم. این عمده فروشان و سپس عمل به عنوان توزیع کنندگان فروش الکل به خرده فروشان سیستم لایه سوم که پس از آن به فروش مشروبات الکلی به مصرف کنندگان است. بر خلاف دیگر خرده فروشان و رستوران ها در تگزاس مورد نیاز به پرش از طریق یکی دیگر از حلقه های به دست آوردن برخی از انواع الکل—رستوران ها تنها مجاز به خرید شراب و مشروب از "بسته فروشگاه" نام دیگری برای خرده فروشی و مشروب فروشی فروشگاه هایی مانند تنظیمات و کل شراب.

هر پله از سه ردیف نردبان مختلف شامل الزامات صدور مجوز و مالیات است که ارائه کمک های مالی برای بهداشت عمومی و طرح های ایمنی. طرفداران سیستم سه لایه مانند آبجو فروشی توزیع تگزاس و TPSA همچنین ادعا می کنند که لایه های متعدد ایجاد پست های بازرسی و راهکارهایی برای جلوگیری از آلوده مضر محصولات از خارج به بازار و برای جلوگیری از هر گونه الکل از وارد شدن به دست افراد زیر سن قانونی. گذشته از این نگرانی های ایمنی آن نیز غیر قابل انکار این است که این گروه دارای منافع مالی در مخالفت با هر گونه تغییر در دولت ساختار نظارتی که دور زدن الکل توزیع ردیف آنها را نمایندگی کند.

Vallhonrat هشدار الکل به هواداران است که نمی شود آن را آسان برای به دست آوردن زمان مجموعه ای از قوانین نوشته شده به قانون دولت بر اساس تجربه خود را با کشیده کردن آبجو به رفتن جنگ که در شروع می شود و متوقف می شود بین سال های 2013 و 2019.

"در بسیاری درگیر در روند سیاسی برای به دست آوردن چیزی برای تبدیل شدن به قانون در مقابل اضطراری سفارش" Vallhonrat گفت. اصلی خود توصیه برای کسانی که امید به تغییر قوانین در اطراف الکل فروش به رفتن از رستوران ها است که به چوب به یک متمرکز پیام روشن است.

"این یک کمپین بازاریابی به عنوان آن را به عنوان یک کمپین سیاسی" او توضیح داد.

آلبا Huerta صاحب برنده جایزه هوستون نوار کوکتل Julep معتقد است که هر کمپین به گسترش مصرف الکل به فروش طولانی مدت باید فراگیر به همه اعضای تگزاس صنعت مواد غذایی و آشامیدنی از جمله میله های زندان. تگزاس میله شامل نمی شد در مرحله اول از دولت-مصوب reopenings در تاریخ 1 مه و تنها اجازه داده شده است برای باز کردن کامل خدمات در 25 درصد ظرفیت به عنوان از آوریل 22. علاوه بر این بسیاری از میله های زندان شده اند قادر به استفاده از برای رفتن آشامیدنی فروش به علت کمبود دائمی خدمات مواد غذایی زیرساخت ها است.

Huerta امیدوار به دیدن یک راه حل دراز مدت به تصویب رسید که بیشتر از قوانین جاری در محل اجازه می دهد کوکتل با مشروب در حال حاضر در مخلوط به فروش می رسد به رفتن زیر یک مسئول نظارتی ساختار.

یک دلیل بزرگ او و دیگر آمار و ارقام صنعت حمایت از این حرکت است چرا که قبل از مخلوط کوکتل می تواند ساخته شده با مشروب است که خریداری به صورت عمده در بطری های بزرگتر در حالی که قوانین فعلی تنها اجازه می دهد برای unmixed نوشیدنی با مشروب در کنار در کوچک بطری مهر و موم شده است که گران تر هستند با حجم. این به این معنی است که تحت قوانین فعلی همان نوشیدنی را با همان مقدار الکل در آن است که گران تر را از اگر آن ساخته شده بودند با انبوه مشروبات الکلی که به کاهش بار و رستوران حاشیه سود.

"من فکر می کنم این مهم است به از دست دادن ارزش آنچه یک کوکتل است" هورتا گفت: توصیف چگونه میله های زندان خواهد بود همچنین ناعادلانه محروم از توانایی خود را برای ارائه به مشتریان ارزش افزوده خود بسیار ماهر bartenders در جهان بدون قبل از مخلوط کوکتل و برو. "ما می دانیم که چگونه به این نوشیدنی" هورتا ادامه داد: "و این که چرا آنها آنقدر خاص و...را بپرسید رستوران به طبخ هر یک از مواد غذایی خود را و پیش فروش آن به مردم که در همان بسته بندی?"

همه رستوران محلی معتقدند که فشار برای قبل از مخلوط کوکتل برای رفتن ارزش مشکل است. "من نمی دانم اگر من اعتماد قبل از مخلوط نوشیدنی" گفت پیکس را مونیکا ریچاردز. "چگونه شما می توانید سنج مسئولیت و تقصیر اگر کسی می رود و چه چیزی با قبل از مخلوط نوشیدنی و شما قادر خواهید بود به واقعا سنج چقدر الکل بود در واقع در آن نوشیدنی است؟"

"برای من" او ادامه داد: "پس از آن بود حقوقی و عملی و بهتر است در این راه. این هزینه ممکن است به من کمی پول بیشتر اما من به فروش نوشیدنی و برو."

Tauzin و تگزاس انجمن رستوران همکاران خوش بینانه در مورد آینده خود فشار برای گسترش چارچوب طولانی مدت مصرف الکل به رفتن در طول سال آینده جلسه قانونی. در علاوه بر این به ساخت بحران-الهام گسترش دائمی TRA نیز پشتیبانی قانونی فروش قبل از مخلوط کوکتل برو با مواد غذایی در امن و تنظیم, مد, هر چند که ممکن است سخت تر فروش از گسترش در حال حاضر مورد تایید ساختار.

در موضوع انجام دور با قبل از مهر و موم محدود-اندازه مشروب ظرف نیاز است که در حال حاضر جلوگیری از فروش قبل از مخلوط کوکتل و برو تگزاس بسته فروشگاه ارتباط سخنگوی جنیفر استیونس یک بار دیگر مطرح شبح رانندگی در حال مستی و زیر سن قانونی و سوء استفاده از الکل.

"انجمن ما پشتیبانی نمی کند آرامش از اقداماتی که باعث افزایش نوشیدن و رانندگی و یا الکل به راحتی در دسترس کودکان زیر سن قانونی," او بیانیه به این نتیجه رسیدند.

Tauzin امیدوار است که قانونگذاران دولت با توجه به قانون در سراسر الکل برو سعی خواهد کرد به آغوش کلاسیک تگزاس کارآفرینی کابوی روح "و فکر می کنم در مورد آنچه ممکن است در مقابل آنچه که ممکن است توهین به مردم است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن