از فورت مایرز گلف حرفه ای غنی بره نقاهت پس از تمساح کوچه حادثه

گرگ Hardwig فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:16 PM EDT Jun 18, 2020همسر دیرین فورت مایرز مدیر گلف غنی بره ک

توسط ABDOOSNEWS در 29 خرداد 1399

همسر دیرین فورت مایرز مدیر گلف غنی بره که دوره نقاهت پس از درگیر شدن در یک اشتباه-راه در تصادف اتومبیل در تمساح کوچه در روز سه شنبه.

کارن بره 53 ساله در حال رانندگی بود به انتخاب کنید تا شوهرش از کلینیک کلیولند در فورت Lauderdale.

"من یکی از کسانی که تماس های که شما همیشه امیدواریم که شما هرگز تا کنون" غنی بره گفت: با تلفن پنج شنبه صبح.

بره گفت: دولت سپاهی به او گفت همسر خود را به حال شده است در یک تصادف جدی اما از آنچه او دیده بود از او صدمات که آنها تهدید کننده زندگی. دو نفر در ماشین بود که با عبور از ميانه زده و خود را از ماشین سر در کشته در شرق ذغال سنگ شهرستان است.

"این واقعا دختر خوبی بود که در یک موتور سیکلت با شوهرش بودند آنهایی که اولین بار در صحنه" بره گفت. "آنها را متوقف کردم و کارن از او و او را خاموش کردم و کوچه به چمن. آنها به سرعت نگاه از او فوت آنها تا خط که آنها را جابجا و یا شکسته بود 3 تا 4 اینچ خاموش خط."

بره را دچار دو شکسته مچ پا دو دنده شکسته و ترک در دو مهره در کمر. او تا به حال عمل جراحی برای برخی از خونریزی داخلی یکشنبه و دو میله در هر دو مچ پا وارد می شود شنبه ، غنی بره گفت که او ممکن است قادر به رفتن به خانه توسط این آخر هفته. این زن و شوهر که چهار دختران را ازدواج شده است 30 سال در هفته آینده.

پس از حادثه بره برادر در قانون قادر به او را انتخاب کنید و سپس آنها رفت و برای دیدن کارن در بیمارستان است.

"او در حال استراحت بسیار راحتی است," او گفت:. "روح او همواره بسیار عالی است."

غنی بره که اجرای هر دو فورت مایرز باشگاه های کشور و ایستوود گلف برای بیش از 40 سال قرار گرفته بودند یک روش با یک متخصص گوارش در کلینیک کلیولند و در بیمارستان بستری شده بود از چند روز. همسر خود را نمی تواند وجود داشته باشد با توجه به کروناویروس محدودیت.

"من شده است تندرست در اطراف بسیاری در تلاش برای پیدا کردن سحر و جادو, پاسخ برای مشکلات من," او گفت:.

بره که به سرطان گلو در سال 2007 تا به حال مسائل مربوط به دستگاه گوارش در سال گذشته شده است و قادر به خوردن و یا نوشیدن از دهان او به دلیل یک بیماری تیروئید و گرد و غبار در ریه های خود که بره گفت: به احتمال زیاد است که از اشعه برای درمان سرطان است.

بره گفت: درمان او که درگیر گرفتن غذای خود را از طریق یک picc line در شانه خود را به حال کاسته برخی از درد خود را.

"من انجام بهتر اما حتی نزدیک به جایی که من می خواهم به," او گفت:.

در حال حاضر همسر او چهره 8 تا 10 هفته با کست در هر دو پا و توانبخشی بعد از آن.

"او گفت که او خواست او می تواند انجام داده اند بیشتر برای جلوگیری از آن مردم" بره گفت از حادثه. "آن را مانند باور نکردنی ترین چیز است. آنها درست در مقابل من قبل از من می تواند هر چیزی می گویند.'"

گرگ Hardwig یک خبرنگار ورزشی برای ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات. او را دنبال کنید Instagram, Facebook و Twitter: @NDN_Ghardwig ایمیل او را در ghardwig@naplesnews.com. پشتیبانی محلی نگاری با این پیشنهاد اشتراک ویژه در https://cm.naplesnews.com/specialoffer/

آیا می دانید؟: دیرین فورت مایرز مدیر گلف غنی بره ارائه کلید به شهرستان

در دیگر اخبار: چگونه SWFL دوره های گلف در برخورد با COVID-19 همه گیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن