چرا ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم از بهبود COVID-19 در فلوریدا? توضیح

دن DeLuca فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:05 AM EDT Apr 6, 2020فلوریدا وزارت بهداشت صادر انتشار اخبار در

توسط ABDOOSNEWS در 19 فروردین 1399

فلوریدا وزارت بهداشت صادر انتشار اخبار در دولت اول دو presumptively موارد مثبت رمان coronavirus COVID-19 در 1 مارس.

در این نسخه بخش شامل عبارت زیر: "با وجود این موارد به طور کلی تهدید فوری به پایین باقی مانده است."

متاسفانه به هر Floridian می داند که چگونه به نوبه خود به صورت.

از طریق آوریل 5, دولت گزارش کرده 221 coronavirus مربوط به مرگ و میر 1,555 بستری شدن در بیمارستان و 12,350 تایید COVID-19 موارد است.

پس مارس 16 DOH صادر کرده است دو بار در گزارش های روزانه, یکی در اواخر صبح و یکی در اوایل شب که ارائه تعداد زیادی از اطلاعات در مورد چگونه coronavirus مؤثر است Florida. روزانه اطلاعات و نظارت داشبورد است همچنین نگهداری و به روز توسط آژانس.

یک مورد است که شامل هر یک از دولت گزارش: چگونه بسیاری از مردم در فلوریدا بهبود از coronavirus. چرا که دولت نمی گیری که آمار.

DOH نوشته شده در زیر توضیح برای اینکه چرا آن را پیگیری نمی کند بهبود در وب سایت خود را:

"ما در حال حاضر اندازه گیری "بازیابی" و انتظار نداریم که به چنین طراحی در هر زمان در آینده نزدیک. بازیابی می تواند به معنای بسیاری از چیزها — برخی از کشورها می گویند شما در حال بهبود 14 روز از عفونت حتی اگر شما هنوز هم بیمار و یا حتی مرده بر روی یک کامپیوتر الگوریتم محاسبه مقدار زمان سپری شده از یک مورد است که برای اولین بار گزارش شده است.

"تعریف از بازیابی یک رقابت موضوع — آیا شما بهبود هنگامی که شما دیگر هیچ علامتی یا مسری هنگامی که شما یک منفی نتیجه آزمون و یا دیگر نیاز به بستری? آیا شما تا کنون "بهبود" اگر شما رنج می برند اثرات طولانی مدت از داشتن این ویروس ؟ تا زمانی که برخی از این مسائل و تعاریف در حال کار کردن در محلی سطح ایالتی و ملی ما خواهد بود ارائه یک متریک برای بازیابی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن