کل مفهوم وگان بودن ناشی از زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند': Richa Chadha

یکctress Richa Chadha احساس می کند در مقیاس بزرگ تولید و مصرف محصولات حیوانی است که آسیب رساندن به این سیاره و

توسط ABDOOSNEWS در 29 تیر 1399

یکctress Richa Chadha احساس می کند در مقیاس بزرگ تولید و مصرف محصولات حیوانی است که آسیب رساندن به این سیاره و همچنین نژاد بشر است.

"وجود دارد بسیاری از بحث در مورد دو شیوع نشات گرفته از گوشت و مرغ و مزارع. در مقیاس بزرگ تولید و مصرف محصولات حیوانی است که آسیب رساندن به این سیاره و همچنین نژاد بشر" Richa گفت.

این بازیگر تا به حال آموزش چت با PETA به بحث در مورد گیاه خواری و چرا از آن است که یک زندگی پایدار انتخاب در پست-COVID جهان است.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

"من می خواستم که قادر به بحث در مورد آن را بدون صدایی موعظه. کل مفهوم وگان بودن ناشی از زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند بنابراین ایده این است که به زور مردم را به تبدیل به گیاه خواری. مواد غذایی است که در ارتباط با فرهنگ و نوستالژی. اما با صحبت کردن در مورد آن در یک عملی مد ما امیدواریم که مردم را به گلوله بست. آنها می توانید شروع به تبدیل شدن به وگان چند روز در هفته است. امیدوارم سال 2020 خواهد طلیعه چیزی بودن در تغییرات زیادی در طرز فکر" او گفت:.

Richa Chadha on importance of veganism in post-Covid world
این بازیگر تا به حال آموزش چت با PETA به بحث در مورد گیاه خواری. Wikimedia Commons

در میان مستند و همه گیر Richa است شروع به خواندن دوباره و او می گوید: تجربه احساس جدید.

به Instagram اخیرا Richa مشترک یک عکس است که قطاری از خواندن یک کتاب.

همچنین بخوانید: افرادی که چند با استعداد هستند و الهام به من: Ayushmann,

"خواندن دوباره. احساس جدید... #Surrealphoto #خواندن #غروب #مولانا #wednesdayWisdom #richachadha #بازیگر #sapiosexual #manypeoplehavethisintheirbioandtheydontunderstandit #مستند" او نوشت: در کنار تصویر.

Richa گذشته دیده می شد در دادگاه درام "بخش 375". آینده او فیلم "Abhi Toh Party Shuru Hui Hai" و "Shakeela". (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن